FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Barcelona

«1192021222345»
Daniel-Ionut31.01.2010 07:01

Barcelona mai castiga si cu un gol din offside la Gijon... :sleep:

STELIST 8631.01.2010 09:11

Dute si lasa-ne ;)!

Si voi castigati dupa einspe' ani

Daniel-Ionut31.01.2010 09:26
Dute si lasa-ne ;) !

Si voi castigati dupa einspe' ani

 

A fost offside la Pedro si cu asta, basta!

STELIST 8631.01.2010 09:28

Bine ma!Da tot va batem in retur

REMEMBER Barcelona 6-Madrid 2???

MikStelista31.01.2010 09:33

Ce te oftici asa, Daniele? :)) Barca e cea mai tare echipa :bananadance:

STELIST 8631.01.2010 09:37

Asa te vreu ma!

Daniel-Ionut31.01.2010 10:03
Ce te oftici asa, Daniele? :)) Barca e cea mai tare echipa :bananadance:

 

Gata... te'am scos de la pipota! :chair: o fi fost cea mai tare echipa, da sa castige corect :sleep:

MikStelista31.01.2010 10:05

pff....nu ma mai iubeste Daniel :(

Daniel-Ionut31.01.2010 10:06
pff....nu ma mai iubeste Daniel :(

 

Si aveam planuri mari impreuna... :))

Hai cu un Halla Madrid! si te ador.

STELIST 8631.01.2010 10:07

Dani-http://www.youtube.com/watch?v=87LlzzHYeI0 ;)

Nu face ma fata asa ceva...Hala Barcelona suna mai bine ;)...

MikStelista31.01.2010 10:21
Si aveam planuri mari impreuna... :))

Hai cu un Halla Madrid! si te ador.

 

m.U.E Madridddd :bananadance:

STELIST 8631.01.2010 11:00

:finger: Madrid :D

 

Daniel-Ionut31.01.2010 11:12
m.U.E Madridddd :bananadance:

 

Sa va explic eu cum sta treaba... MikStelista vrea sa spuna ca Madrid, este capitala Spaniei, care este in U.E. (a se citi Uniunea Europeana) :happy:

MikStelista31.01.2010 11:19

Sa ma corectez atunci...

:finger::finger::finger: Real Madrid

dayra31.01.2010 11:23

Ba, da` voi aveti cosmaruri cu Real, nu gluma!

STELIST 8631.01.2010 11:43

Mai mere cateodata MU.E Real...Nu strica...

MoWeed31.01.2010 12:11
Ba, da` voi aveti cosmaruri cu Real, nu gluma!

Sincer sa fiu da!

Cosmarul meu este ca, in viitor, toate echipele vor deveni ca Real Madrid, adica niste corporatii interesate numai si numai de castiguri financiare cat mai mari, in care primul 11 se va baza pe criterii de marketing, nu pe criterii de performanta si pentru care nu va fi nici o problema lipsa trofeelor atata timp cat sunt pe profit.

STELIST 8631.01.2010 12:18

1.Real sucks!

2.N-au tactica

3.Cristinutza e gay!

4.ala'i antrenor

5.real Sucks!

6.Au jucatori n-am ce zice,da parca n-au '"caracter"

Si multe altele...Echipa de gay inafar' de casillias si Kaka(care'i super jucator).

Ronnie31.01.2010 12:26

Da' poate nu vreti sa scrieti 50 de mesaje cu muie Madrid. Deveniti penibili!

Daniel-Ionut31.01.2010 14:22
Si multe altele...Echipa de gay inafar' de casillias si Kaka(care'i super jucator).

 

Deci tu vrei sa spui ca si RAUL e gay si nu are caracter... nu? :blink:

STELIST 8631.01.2010 14:31

Whatever...si inca 2-3... sa-ti fac pe plac...mie nu prea imi place ca jucator...

DelPiero1031.01.2010 20:44
Ba, da` voi aveti cosmaruri cu Real, nu gluma!

Eu nu urasc Real-ul.Stiu,multi nu ma vor crede.P vremea cand inca erau o echipa care juca cu suflet,care aveau un joc al lor,propriu,unic,atunci era Real-ul adevarat.O echipa care merita cu adevarat tot respectul tuturor microbistilor.Dar acum e doar adunatura de mercenari.Chiar si cand joaca bine,o fac robotic,fara gratie.Barca e cu o clasa peste ei,cu toate transferurile lor.Degeaba se amagesc fanii marileni...

STELIST 8631.01.2010 20:45

Scurt si la obiect,practic:Real-u e Nereal..adica nu mai e ce-a fost.

*Alecs*15.02.2010 10:43

Atletico Madrid - Barcelona 2-1

Daniel-Ionut15.02.2010 11:07
Atletico Madrid - Barcelona 2-1

 

2 puncte diferentaaa! :naughty:

«1192021222345»