Barcelona mai castiga si cu un gol din offside la Gijon... ![]()
Barcelona mai castiga si cu un gol din offside la Gijon... ![]()
Dute si lasa-ne
!
Si voi castigati dupa einspe' ani
Dute si lasa-ne!
Si voi castigati dupa einspe' ani
A fost offside la Pedro si cu asta, basta!
Bine ma!Da tot va batem in retur
REMEMBER Barcelona 6-Madrid 2???
Ce te oftici asa, Daniele?
Barca e cea mai tare echipa ![]()
Asa te vreu ma!
Ce te oftici asa, Daniele?Barca e cea mai tare echipa
![]()
Gata... te'am scos de la pipota!
o fi fost cea mai tare echipa, da sa castige corect ![]()
pff....nu ma mai iubeste Daniel ![]()
pff....nu ma mai iubeste Daniel![]()
Si aveam planuri mari impreuna... ![]()
Hai cu un Halla Madrid! si te ador.
Dani-http://www.youtube.com/watch?v=87LlzzHYeI0 ![]()
Nu face ma fata asa ceva...Hala Barcelona suna mai bine
...
Si aveam planuri mari impreuna...Hai cu un Halla Madrid! si te ador.
m.U.E Madridddd ![]()
Madrid ![]()
m.U.E Madridddd![]()
Sa va explic eu cum sta treaba... MikStelista vrea sa spuna ca Madrid, este capitala Spaniei, care este in U.E. (a se citi Uniunea Europeana) ![]()
Sa ma corectez atunci...
![]()
![]()
Real Madrid
Ba, da` voi aveti cosmaruri cu Real, nu gluma!
Mai mere cateodata MU.E Real...Nu strica...
Ba, da` voi aveti cosmaruri cu Real, nu gluma!
Sincer sa fiu da!
Cosmarul meu este ca, in viitor, toate echipele vor deveni ca Real Madrid, adica niste corporatii interesate numai si numai de castiguri financiare cat mai mari, in care primul 11 se va baza pe criterii de marketing, nu pe criterii de performanta si pentru care nu va fi nici o problema lipsa trofeelor atata timp cat sunt pe profit.
1.Real sucks!
2.N-au tactica
3.Cristinutza e gay!
4.ala'i antrenor
5.real Sucks!
6.Au jucatori n-am ce zice,da parca n-au '"caracter"
Si multe altele...Echipa de gay inafar' de casillias si Kaka(care'i super jucator).
Da' poate nu vreti sa scrieti 50 de mesaje cu muie Madrid. Deveniti penibili!
Si multe altele...Echipa de gay inafar' de casillias si Kaka(care'i super jucator).
Deci tu vrei sa spui ca si RAUL e gay si nu are caracter... nu? ![]()
Whatever...si inca 2-3... sa-ti fac pe plac...mie nu prea imi place ca jucator...
Ba, da` voi aveti cosmaruri cu Real, nu gluma!
Eu nu urasc Real-ul.Stiu,multi nu ma vor crede.P vremea cand inca erau o echipa care juca cu suflet,care aveau un joc al lor,propriu,unic,atunci era Real-ul adevarat.O echipa care merita cu adevarat tot respectul tuturor microbistilor.Dar acum e doar adunatura de mercenari.Chiar si cand joaca bine,o fac robotic,fara gratie.Barca e cu o clasa peste ei,cu toate transferurile lor.Degeaba se amagesc fanii marileni...
Scurt si la obiect,practic:Real-u e Nereal..adica nu mai e ce-a fost.
Atletico Madrid - Barcelona 2-1
Atletico Madrid - Barcelona 2-1
2 puncte diferentaaa! ![]()