FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Barcelona

«191011121345»
redondo02.05.2009 19:30

Dezastru pentru Real

gio_stgloria02.05.2009 19:34

2-6 fular-campionii

redondo02.05.2009 19:34

Realul e puscarie

Robinson Rufay Zapata02.05.2009 19:34

Ce'mi place. 6-2!!! HALAL Madrid :)):)) :))

maye02.05.2009 19:40

Oamenii astia sunt INCREDIBILI!

Robinson Rufay Zapata02.05.2009 19:43

Bravo Barcelona. Ce spectacol , ce minunatie de meci , ce umilinta pe Real. Vedem asa ceva si la ros-albastri nostri???

DelPiero1002.05.2009 19:46

Unde e Daniel-Ionut?=)) Sa ne spuna el cum e mai buna Realul?=)) Scorul e mic pe langa ce s-a jucat.Superb.N-am cuvinte sa descriu ce am vazut.A fost CIRC. =))

MoWeed02.05.2009 19:48
Intru in silenzio stampa daca Real nu castiga :laugh:

Ia sa vedem te tii de cuvant?

 

 

DelPiero1002.05.2009 19:54

Danutz sa se lase de fotbal.A fost pur si simplu UMILINTA,BARCA a jucat FENOMENAL.De mult n-am mai vazut un asemenea fotbal.

Ronnie02.05.2009 19:56

Dar tot Manchester United - Chelsea va fi finala.

Robinson Rufay Zapata02.05.2009 19:56
Danutz sa se lase de fotbal.A fost pur si simplu UMILINTA,BARCA a jucat FENOMENAL.De mult n-am mai vazut un asemenea fotbal.

 

Ce vina are Danut ca Realul a aratat ca o echipa din Liga lu' Mitica? :P

KERATOCONUS02.05.2009 20:02

Xavi, Messi si Henry sunt jucatori de superclasa. Putem afirma ca Barcelona e deja campioana! :hooray:

 

p.s urmeaza Chelsea

MoWeed02.05.2009 20:05
Xavi, Messi si Henry sunt jucatori de superclasa.

Pai si ai avut nevoie de meciul asta sa ajungi la aceasta concluzie? :D

olfgob02.05.2009 20:05

A fost oare cineva destul de inspirat sa inregistreze meciul pentru a-l pune pe tracker?(tare sunt curios o comparatie de rating cu "derbyul" din seara asta din Liga lui mitica)

Joga Bonito02.05.2009 20:19

Cine a zis ca Real e vreo mare echipa? Rezultatul din seara asta e relevant doar pe cale sentimentala.

 

Chelsie se vor califica miercuri, iar Manchester "ruleaza"!

MoWeed02.05.2009 20:22
Saptamana asta Barcelona pierde tot, campionat, Liga Campionilor, Cupa Spaniei. E o echipa de moral.

Chiar tu ai zis ca pierde :)

DelPiero1002.05.2009 20:22

Joga,ne-ai obosit,nu ne lasi?Pe parte 'sentimentala',asa.Chelsky a a ta a avut mare bulan ca nu a luat gol marti.Va lua miercuri,stai linistit. ;)

KERATOCONUS02.05.2009 20:27
Pai si ai avut nevoie de meciul asta sa ajungi la aceasta concluzie? :D

 

Nu, dar in meciul asta, cei trei au facut diferenta. Nu stiu daca fara cei trei, Barcelona ar mai fi batut la scorul asta pe Real Madrid.

 

p.s NICIODATA in istorie, Real Madrid nu a primit pe teren propriu 6 goluri!

Joga Bonito02.05.2009 20:27
Chiar tu ai zis ca pierde :)

 

n-am fost la biserica recunosc...

 

 

delpiero10, "sintagma Chelsky a ta" e o lovitura in plex. sper sa se lase cu accidentati/suspendati in meciul de miercuri. Chelsie sau Zbarca sa iasa sifonati rau de tot, sa se tarasca efectiv.

Dany's02.05.2009 20:56
Cine a zis ca Real e vreo mare echipa? Rezultatul din seara asta e relevant doar pe cale sentimentala.

 

Chelsie se vor califica miercuri, iar Manchester "ruleaza"!

 

Se califica pe drq..si cu Caceres fundas langa Pique tot se califica barca.Mizez pe un egal cu multe goluri.

redondo02.05.2009 22:29

Stati frate ca Chelsea nu e Real Madrid,iar in Anglia va fi altceva.Realul a luat o caruta de goluri si de la Liverpool si ar fi luat si de la United daca ar fi jucat.

ssilviu_1902.05.2009 23:30

Sa va zic una tare:Eto'o,Messi si Henry au in acest sezon mai multe golui marcate in campionat decat orice alta echipa din Europa in afara de madrid.Asta zice multe de forta ofensiva a Barcei,pe care o s-o resimta si Chelsea miercuri!

redondo03.05.2009 08:30
Sa va zic una tare:Eto'o,Messi si Henry au in acest sezon mai multe golui marcate in campionat decat orice alta echipa din Europa in afara de madrid.Asta zice multe de forta ofensiva a Barcei,pe care o s-o resimta si Chelsea miercuri!

Dar mai spune multe si despre apararile din Spania.

greenyes03.05.2009 09:14
Xavi, Messi si Henry sunt jucatori de superclasa. Putem afirma ca Barcelona e deja campioana! :hooray:

 

p.s urmeaza Chelsea

 

Plus Iniesta, plus plus plus ....ce sa mai......

 

Baiiiii, Messi e circar bai...ce tot i l laudati atata........bleahhh......cand fotbalul miroase a branza de oaie.......

MoWeed03.05.2009 09:49

Am vazut si eu acum rezumatul. Meciul a fost de-a dreptul superb si nu cred ca Celski are vreo sansa daca incearca si ei sa dea un gol.

Barcelona joaca cel mai frumos fotbal din lume la ora actuala; normal ar fi sa castige ei Champions League

«191011121345»