FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Barcelona

«18910111245»
redondo29.04.2009 11:23
Da ma,dar acum va amenint cu altii mai de seama,gen Messi,Eto'o,Iniesta,Xavi si mai sunt.Eu nu zic ca Barca va lua tot.Dar prea ii vedeti deja victime sigure,si-n campionat si in CL.Daca va place anti-jocul grotesc facut de Chelsky aseara,e treaba voastra.Gusturile nu se discuta.Mie mi-a placut mereu tot ce e mai frumos in viata,mereu...si Barca este ca o femeie f frumoasa. :blush:

Vedem si in Anglia cine va domina meciul.In cee ce priveste campionatul,il vor lua pana la urma. Sper insa sa te convingi ca acel Giovinco pe care il laudai nu va niciodata un Messi sau Rooney.

Ronnie29.04.2009 11:41

Meci perfect facut de Chelsea (pentru un meci pe Nou Camp). La fel ca si anul trecut, echipa engleza (atunci United) se va califica.

 

Dupa cum ziceam acum ceva timp, fotbalul englez este cu o clasa peste fotbalul din Champions League, iar Manchester cu o clasa peste fotbalul englez.

DelPiero1029.04.2009 12:23

Numai super specialisti in fotbal pe aici...

@redondo:daca incape pe mana unui antrenor ADEVARAT,nu se stie.

Kellerman29.04.2009 12:38
Meci perfect facut de Chelsea (pentru un meci pe Nou Camp). La fel ca si anul trecut, echipa engleza (atunci United) se va califica.

 

Dupa cum ziceam acum ceva timp, fotbalul englez este cu o clasa peste fotbalul din Champions League, iar Manchester cu o clasa peste fotbalul englez.

 

 

In campionat nu s-a vazut United asa mult. Pentru ca e pe locul 1 e din intamplare. Chelsea & Liverpool ar fi meritat titlul anul asta, dar United a avut parte de un noroc incredibil. (nu considerati noroc golurile din minutele 90 ale lui Liverpool, pentru ca alea sunt date din talent,daruire si determinare si sunt executii superbe venite de la faze construite cu cap, nu sunt mingi bulanoase aruncate in careu pe Macheda care a prins un sut dinala care se va repeta peste 10 ani si a marcat 3-2 pt United vs. Villa).

r3fl3x29.04.2009 12:54

Titlul l-ar fi meritat Liverpool .. parerea mea.. si in legatura cu meciul de aseara Chelsea a jucat bine .. dar daca te-ai fi uitat la statistica ai fi vazut ca barca a jucat mult mai bine ...Chelsea au avut 3 suturi si doar unul pe poarta.. barca a ratat foarte mult .. mai ales in finalul meciului ( Bojan si Helb ) .. eu cred ca barca ar fi meritat sa castige.. oricum se va califica >:) ( sper )

Ronnie29.04.2009 13:05

E pe locul 1 din intamplare Manchester in campionat? :)))))))))))))))))))))))

Deci golurile lui Liverpool din minutul 90 sunt talent, iar golul lui Manchester din minutul 90 sunt bulan.

Daniel-Ionut29.04.2009 15:27
Vedem si in Anglia cine va domina meciul.In cee ce priveste campionatul,il vor lua pana la urma. Sper insa sa te convingi ca acel Giovinco pe care il laudai nu va niciodata un Messi sau Rooney.

 

Poate sa nu mai piarda nimic dupa meciul cu Real, ca sa poata sa ia campionatul in Spania

Robinson Rufay Zapata02.05.2009 17:24

Stie careva unde pot vedea pe net boomsport?

Ronnie02.05.2009 17:30

Nu cred ca gasesti Boom Sport. Dar mai frumos suna comentariul in spaniola, parerea mea.

 

Apropo, sper ca nu tot Gradinescu & Vochin comenteaza Primera...

Robinson Rufay Zapata02.05.2009 17:39
Nu cred ca gasesti Boom Sport. Dar mai frumos suna comentariul in spaniola, parerea mea.

 

Apropo, sper ca nu tot Gradinescu & Vochin comenteaza Primera...

 

Nu am gasit si de asta am intrebat. Gradinescu si Vochin? Gradinescu un balbait si jumatate si Vochin un om de analiza sportiva potrivit dupa meci care comenteaza un meci in direct - combinatia letala de a da pe mute televizorul , exact ce am facut eu aseara pentru ca pur si simplu nu stiau ce zic oamenii.

Da' un link unde il pot vedea in spaniola , ca pe rojadirecta.com nu merge de fiecare data toate posturile TV si ma mai uit la chinezi si ascult muzica in loc de comentariu :D

Ronnie02.05.2009 17:46

Eu aici ma uit. Trebuie sa apara mai incolo in lista si meciul Real-Barca. Si tre' sa fie pe undeva si cu comentariul original in spaniola. Nu stiu exact cum se numeste postul care transmite acolo.

Robinson Rufay Zapata02.05.2009 17:46

@Ronnie : Mersi ;)

Ronnie02.05.2009 18:01

Mda, nu prea merge nimic.

EternalK02.05.2009 18:02
Channel - 74175 cu SopCast. se vede impecabil
Robinson Rufay Zapata02.05.2009 18:03
Channel - 74175 cu SopCast. se vede impecabil

 

nu merge

 

redondo02.05.2009 18:12

Min 20...e deja 1-1.

EternalK02.05.2009 18:13

scrie doar 74175 la adresa :death:

 

1-1

redondo02.05.2009 18:15

2-1 Barcelona

Robinson Rufay Zapata02.05.2009 18:18
scrie doar 74175 la adresa :death:

 

1-1

 

se vede excelent , dar ceva in spaniola?

Ronnie02.05.2009 18:30

1-3, Messi. S-a terminat!

KERATOCONUS02.05.2009 18:45

Barcelona se distreaza cu Real Madrid :bananadance:

Barca Campeon!!!

DelPiero1002.05.2009 18:50

Barcelona a facut o prima repriza fantastica.Pacat ca Abidal nu e de Barca...

Robinson Rufay Zapata02.05.2009 19:10

Varza apararea realului

Barca 4-2 OLE OLE OLA

Rectific 5-2 OLEEEEEEEE OLEEEEEEEEEEE OLAAAAAAAAAAAAAA

Ronnie02.05.2009 19:27

2-5, fantastic.

gio_stgloria02.05.2009 19:28

Show total pe Bernabeu ! :steag_cruce_invers:

«18910111245»