Da ma,dar acum va amenint cu altii mai de seama,gen Messi,Eto'o,Iniesta,Xavi si mai sunt.Eu nu zic ca Barca va lua tot.Dar prea ii vedeti deja victime sigure,si-n campionat si in CL.Daca va place anti-jocul grotesc facut de Chelsky aseara,e treaba voastra.Gusturile nu se discuta.Mie mi-a placut mereu tot ce e mai frumos in viata,mereu...si Barca este ca o femeie f frumoasa.
Vedem si in Anglia cine va domina meciul.In cee ce priveste campionatul,il vor lua pana la urma. Sper insa sa te convingi ca acel Giovinco pe care il laudai nu va niciodata un Messi sau Rooney.
