FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Barcelona

«167891045»
maye22.02.2009 18:38

Nu se relanseaza nici un campionat...la 10 pct termina Barca...

DelPiero1013.03.2009 11:10
Nu se relanseaza nici un campionat...la 10 pct termina Barca...

Difernta e intradevar mare intre Barca si Real,numai cine e orb nu vede asta.

maye16.03.2009 00:27

Victorie cu 2-0 in deplasare la Almeria.Dubla Bojan.

maye22.03.2009 21:58

Victorie acasa cu Malaga , scor 6-0.

Xavi

Henry

Messi

Eto`o x 2

D.Alves.

DelPiero1023.03.2009 11:37

Cred ca tocmai ne-am reincarcat bateriile. :D

Daniel-Ionut23.03.2009 14:27
Cred ca tocmai ne-am reincarcat bateriile. :D

 

Pentru lupta de final cu REAL!

Pe care o sa o pierdeti desigur... :)

 

Sau poate ati incarcat bateriile pentru CL sau cupa... :rolleyes:

DelPiero1023.03.2009 17:44

Prefer sa nu-ti mai raspund,pentru ca am vazut ca o fac degeaba.Vom vedea la final. ;)

maye23.03.2009 23:14

Xavi , Iniesta si Yaya toure accidentati.Cred ca tocmai s-au descarcat bateriile DelPiero! :)

DelPiero1024.03.2009 12:26

Sunt accidentari usoare,stai linistit.;)

maye24.03.2009 20:45

Spre binele Barcei sa fie asa cum zici tu.

maye04.04.2009 21:02

Valladolid-Barca 0-1.Eto`o.min40

maye08.04.2009 20:00

Am vazut prima repriza din Barca-Bayern

Conduc 4-0 la pauza.

Sunt absolut S-E-N-Z-A-T-I-O-N-A-L-I !!!

Lari08.04.2009 20:17
Sunt absolut S-E-N-Z-A-T-I-O-N-A-L-I !!!

 

Ati vazut, bah, daca s-a consultat Guardiola cu Lacatus?

 

Ce stiti voi...

 

maye08.04.2009 20:45

Da.Si-a primit bine lectia si le-a dat multe boabe nemtilor...

MoWeed09.04.2009 05:55

Deja s-au calificat in semifinale...

D4v1dstelist10.04.2009 17:55

De ce au oprit turatiile dupa prima repriza?Din mila?

Lari10.04.2009 17:59

Nicio echipa mare nu mai joaca la 100% din capacitate in plin sezon la 4-0.

D4v1dstelist11.04.2009 07:38

Asta a adus aminte tuturor ce inseamna Barcelona.4-0 cu Ribery,Luca Toni,Oddo....Asta a fost un remake de la finala EURO dar mult mai dur.

maye11.04.2009 20:22

Barcelona [2 - 0] Recreativo Huelva

Goluri:Iniesta si un autogol..

Messi a ratat un 11m.

D4v1dstelist18.04.2009 20:06

Primul gol in mai putin de un minut!

KERATOCONUS18.04.2009 20:32

Getafe - Barcelona 0 - 1 a marcat din nou magnificul Leo Messi in minutul 19.

maye22.04.2009 21:49

Barcelona defileaza.

Din nou victorie acasa cu fosta dubla detinatoare a Cupei UEFA,FC Sevilla.

Barcelona - FC Sevilla 4-0.

Goluri:Iniesta,Eto`o,Xavi,Henry.

DelPiero1023.04.2009 10:58

Super fotbal.Daca batem la VALNECIA SUNTEM CAMPIONI. :D

Daniel-Ionut25.04.2009 11:20

Sper intr-o victorie a "liliecilor" in aceasta seara :rolleyes:

Dany's25.04.2009 20:57

4-2 pentru Barca :)

«167891045»