Nu se relanseaza nici un campionat...la 10 pct termina Barca...
Nu se relanseaza nici un campionat...la 10 pct termina Barca...
Nu se relanseaza nici un campionat...la 10 pct termina Barca...
Difernta e intradevar mare intre Barca si Real,numai cine e orb nu vede asta.
Victorie cu 2-0 in deplasare la Almeria.Dubla Bojan.
Victorie acasa cu Malaga , scor 6-0.
Xavi
Henry
Messi
Eto`o x 2
D.Alves.
Cred ca tocmai ne-am reincarcat bateriile. ![]()
Cred ca tocmai ne-am reincarcat bateriile.![]()
Pentru lupta de final cu REAL!
Pe care o sa o pierdeti desigur... ![]()
Sau poate ati incarcat bateriile pentru CL sau cupa... ![]()
Prefer sa nu-ti mai raspund,pentru ca am vazut ca o fac degeaba.Vom vedea la final. ![]()
Xavi , Iniesta si Yaya toure accidentati.Cred ca tocmai s-au descarcat bateriile DelPiero! ![]()
Sunt accidentari usoare,stai linistit.![]()
Spre binele Barcei sa fie asa cum zici tu.
Valladolid-Barca 0-1.Eto`o.min40
Am vazut prima repriza din Barca-Bayern
Conduc 4-0 la pauza.
Sunt absolut S-E-N-Z-A-T-I-O-N-A-L-I !!!
Sunt absolut S-E-N-Z-A-T-I-O-N-A-L-I !!!
Ati vazut, bah, daca s-a consultat Guardiola cu Lacatus?
Ce stiti voi...
Da.Si-a primit bine lectia si le-a dat multe boabe nemtilor...
Deja s-au calificat in semifinale...
De ce au oprit turatiile dupa prima repriza?Din mila?
Nicio echipa mare nu mai joaca la 100% din capacitate in plin sezon la 4-0.
Asta a adus aminte tuturor ce inseamna Barcelona.4-0 cu Ribery,Luca Toni,Oddo....Asta a fost un remake de la finala EURO dar mult mai dur.
Barcelona [2 - 0] Recreativo Huelva
Goluri:Iniesta si un autogol..
Messi a ratat un 11m.
Primul gol in mai putin de un minut!
Getafe - Barcelona 0 - 1 a marcat din nou magnificul Leo Messi in minutul 19.
Barcelona defileaza.
Din nou victorie acasa cu fosta dubla detinatoare a Cupei UEFA,FC Sevilla.
Barcelona - FC Sevilla 4-0.
Goluri:Iniesta,Eto`o,Xavi,Henry.
Super fotbal.Daca batem la VALNECIA SUNTEM CAMPIONI. ![]()
Sper intr-o victorie a "liliecilor" in aceasta seara ![]()
4-2 pentru Barca ![]()