Notele jucatorilor din echipa la sfarsitul meciului (parerea mea proprie si personala, daca doriti puteti sa ma contraziceti):
Carlos 5.5 - ezitari multiple, respingeri aiurea, cateva interventii bune
Nesu, 5 - aiurea in aparare, 2-3 pase bune in atac, cartonas galben
Marin, 7 - centrari bune, un gol scos de pe linia portii in aparare
Goian, 6.5 - destul de sigur in aparare
Ghionea, 6.5 - destul de sigur in aparare
Paraschiv, 6 - cateva interventii, nu prea s-a vazut in cursul meciului
Lovin, 6.5 - cateva interventii bune
Oprita, 0 - inexistent in acest meci, merita cu prisosinta nota 0 (ZERO)
Cristocea, 7.5 - gol marcat, f. bun control, demarcari multiple, unul dintre cei mai buni jucatori la Steaua in prima repriza
Nicolita, 7 - servant impecabil la cele 2 goluri din prima repriza, alearga bine, joc bun la general
Dica 8 - 2x gol marcat, pase excelente, joc general bun
Badea 6 - pasa excelenta pentru golul 3
Bostina 5.5 - nu a impresionat dar nici nu a dezamagit dat fiind intrarea tarzie in meci
Baciu 5.5 - la fel ca si Bostina, 2 interventii bune in aparare
Min. 64 - Iese Oprita (in sfarsit), intra Badea.
Min. 70 - Iese Cristocea, intra Bostina.
Min. 74 - Iese Goian, intra Baciu
Scor final UTA 0 - 3 Steaua (0-2)