In etapa a III-a a Primei Ligi,Steaua se deplaseaza la Arad,unde va întâlni echipa antrenata de Marius [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color].
In calitate de antrenor,fostul nr.7 al Stelei a jucat intotdeauna cu ambitie împotriva echipei care l-a facut celebru,indiferent de echipa sub culorile careia a antrenat.
Steaua s-a miscat bine de la inceputul sezonului pana in prezent si e de asteptat sa castige la Arad.
Judecand prin prisma valorii,experientei si elanului echipei.
Mizez pe victorie.
Nu acord nicio sansa UTA-ei.
FORZA Steaua ! MEREU INVINGATORI !
