FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

U.T.Arad - Steaua 0 - 3 (0 - 2)

«12346»
_yang09.08.2006 10:06
Imi pare rau pentru [color:red]LA[color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] ca ne intalneste asa devreme...insa mai bine e acum. E bine pentru ei ca au 4 puncte din 2 etape si deocamdata poate sa stea linistiti.

Am senzatia ca UTA va termina in primele 8 echipe. Eu as prefera ca probabil toti fanii Stelei sa termine proabil pe 2...dar e cam greu...insa nu se stie niciodata. Pe 2 ... iar pe 1 Steaua...asa se stie.[/color]

 

Si sa ne intalnim in mai 2008 in finala Champions League cu aradenii... nu ??

 

Nu cred ca UTA poate spera la locul 2... dar cine stie ... Mai tineti minte ce a facut [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] la Galati ???

DRUGHI09.08.2006 11:19

sper sa castigam, oricum UTA va fi un pion imp in acest campionat, ganditi-va cand or sa vina meciurile utei cu Dinamo sau rapid, garantez ca Marius ar face orice ca sa castige si sa ne ajute, eu zic ca e prea bine ca Marius e la uta.

dbd09.08.2006 11:44

castigam...dar o sa fie ceva periculos :?

Bega09.08.2006 11:59
Trebuie sa castigam, va fi un meci greu ,dar daca inscriem primii...nu vor fi probleme.

 

Vai, dar ce va vaicariti la topicul asta. Auzi... "meci greu".

 

Aia au batut la flaminzii din Vaslui, in meci jucat la Focsani, tocmai ca inafara de contraatac nu stiu altceva. Sa-i vezi cum construiesc impotriva voastra acasa.

 

Sa dea Dumnezeu sa aveti dreptate, sa va fie un meci greu si sa pierdeti. Dar nu cred. Bateti cu doua diferenta.

AmuntBoy09.08.2006 13:48

pe voi va bate sigur

spre24

Bega09.08.2006 13:51

:lol: Tare de tot UTA asta. Deja tremur. :lol:

Virgil09.08.2006 14:08

5.10.2002 round 7

Poli - UTA 3-4

GALATI - SP_STUD* 0-0

Brasov - Farul 2-0

Steaua - Ceahlaul 0-0

Dinamo - Bistrita 0-2

BACAU - Arges 2-3

sorin_77709.08.2006 14:12

Virgil dar tare l-ai lovit si tu... :lol: :lol: :lol: ...

Puteai sa ii spui mai frumos... :lol: :lol: :lol:

 

Bega astazi avem treaba in Europa dar de maine am sa iti raspund si eu... Voi ce ati facut cu Mamma Mia Becicherecu Mic... tare numele asta... Unde ati gasit echipa asta???? :lol:

Bega09.08.2006 14:20

De ce nu ati cautat si returul de la Arad,domnule moderator?

 

Mai cautati si vedeti cine a retrogradat in campionatul mentionat de dvs: Poli sau UTA?

 

Si daca nu va plictisiti, comparati loturile de atunci si cele de acuma.

Chiar nu putem face comparatii. Macar fiti sinceri, ca eu am recunoscut ca veti defila la Arad.

 

Nu, acuma, pe bune, ne scaldam atita off-topic, chiar nu stiu ce va mai puneti intrebari legate de scorul meciului de la Arad.

Virgil09.08.2006 14:24

A fost o gluma banatene...Nu ai observat?Deja cineva s-a amuzat.

Motanu D09.08.2006 14:25
chiar nu stiu ce va mai puneti intrebari legate de scorul meciului de la Arad.

 

Pentru ca nici un meci nu e jucat dinainte. Sper sa bateti la scor Rapidul ! Noroc !!!

sorin_77709.08.2006 14:33

Offtopic.

 

@ Bega am sa tin si eu pumnii Timisoarei in meciul cu Rapid.Bafta!

VladM09.08.2006 14:38

si eu ti pumni steagro

_yang09.08.2006 14:40

Eu tin cu rRapidul in meciul cu Poli ... Serios!!!

bodanelu09.08.2006 15:19

eu nu tin cu nimeni in meciul acela.. ce`o fi o fi :)

 

PS: Bega, ce seamana personajul din avatarul tau cu al vostru patron.. :D :D :D

steaua_ro steaua_ro steaua_ro steaua_ro steaua_ro

***alex***09.08.2006 15:45

Partida va fi arbitrata de :

 

A: Constantin AUGUSTUS (RM VALCEA)

A1: ONITA AUREL (CONSTANTA)

A2: SOVRE OCTAVIAN (Oradea)

R: LAJOS TIBERIU (Timisoara)

OBS: SATMARI Sorin (Bucuresti)

GRIGORESCU Nicolae (Timisoara)

gsp.ro

uZy | @nDr3i09.08.2006 16:00

GL ambelor echipe :)...fiind Aradean tin si cu UTA :)

eric_stelist09.08.2006 16:11

Castiga Steaua cu 1-0 steagcruce2

VladM09.08.2006 16:16

daaaaaa ole eu zic ca va castiga cu 2-0 dica10 fular-campionii steaua_ro steagsahmic steagro steag1 sprecl2 forzateaua steagcruce2 fularultras

uZy | @nDr3i09.08.2006 18:55

in ce data ii meciul mah ? ca nu gasesc nici cum

Bega09.08.2006 19:45
Bega, ce seamana personajul din avatarul tau cu al vostru patron..  

 

Nu-ti place de Jabba Iancu? Singura persoana care si-a "permis" sa-l faca praf la o ora de maxima audientza pe zootehnistul Jiji.

AndrutZ_ElvenpatH10.08.2006 07:07

Steaua e cea mai iubita echipa romanaeasca din tara si d peste hotare, si asta nu o skumba nimeni! mereo o vom sprijini, ne vom ruga pentru ea si va fi echipa noastra de suflet. Campioana Romaniei va fi numai pe 1, oricate ekipe i-ar ieshi in cale, pentru ca sufletele atator suporteri tzin impreuna si formeaza o aura de nepatrns in jurul ekipei noastre. Andrutz

_yang10.08.2006 08:06

Asa si...???

Dute ba si te impusca ... pe stadion la meciul din prima etapa a diviziei C sau Liga 3 cum drak se mai numeste acum...ca acolo joaca Poli...

alin_golu10.08.2006 08:38

salut baieti...ma intereseaza si pe mine,daca puteti deja sa mi spuneti,cand se face deplasarea spre Arad,unde e intalnirea suporterilor si cu ce se pleaca..

cat de spre joc...ok,toata lumea va spune ca avem un meci greu,ca Laca e ambitios mai ales acum.multi il condamna pt asta.da,este ambitios,dar "7" nu este inversunat impotriva Stelei,e o diferenta...cred ca meciul nu va fi unul usor,dar sa nu exageram,nici unul f greu....

mergeeeem prin toata tara,sa ssuuuustinem pe Steaua...va las,cu bine,poate imi raspundeti si mie la intrebari.pe forum sau pe a***@***

ultras steaua10.08.2006 08:48
fular-campioniifular-campioniifular-campionii Steaua va castiga la Arad , 2-0 pentru Steaua ,Dica Nicolita , marcatori Stelei
«12346»