Imi pare rau pentru [color:red]LA[color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] ca ne intalneste asa devreme...insa mai bine e acum. E bine pentru ei ca au 4 puncte din 2 etape si deocamdata poate sa stea linistiti.Am senzatia ca UTA va termina in primele 8 echipe. Eu as prefera ca probabil toti fanii Stelei sa termine proabil pe 2...dar e cam greu...insa nu se stie niciodata. Pe 2 ... iar pe 1 Steaua...asa se stie.[/color]
Si sa ne intalnim in mai 2008 in finala Champions League cu aradenii... nu ??
Nu cred ca UTA poate spera la locul 2... dar cine stie ... Mai tineti minte ce a facut [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] la Galati ???
