kewell stiu ca e foarte foarte bun ! multa bafta in campionat !
kewell stiu ca e foarte foarte bun ! multa bafta in campionat !
kewell stiu ca e foarte foarte bun ! multa bafta in campionat !
multumesc mult...
ce ziceti fratilor de elano si de fotbalul jucat ın israel? dar inca e al treilea meci oficial inca nu sa asezat echipa.si ınca o sa mai vina transferuri...
elano ala era bun la Sahtior, Anglia l-a prostit... poate la voi o sa-si revina.
ce ziceti fratilor de elano si de fotbalul jucat ın israel? dar inca e al treilea meci oficial inca nu sa asezat echipa.si ınca o sa mai vina transferuri...
Pe Gokhan Zan l-a luat Galata?
Gokhan Zan a venit in vara aceasta de la Besiktas.Si Elano a facut fata in Anglia, doar ca in ultimul sezon nu a jucat cat trebuia!
Victorie destul de convingatoare a turciilor cu evreii de la netanya ... oare exista vreo sansa sa ne intalnim in play-off ?
Nici una.Amandoua echipe sunt cap de serie.
Dupa cunostiintele mele.
apropo de play off, in CL daca Poli trece de shaktar se califica in CL sau mai este un tur?
apropo de play off, in CL daca Poli trece de shaktar se califica in CL sau mai este un tur?
Va mai avea de infruntat un tur daca va trece de Sahtior.
Pe Gokhan Zan l-a luat Galata?
da.pe gratis ![]()
Victorie destul de convingatoare a turciilor cu evreii de la netanya ... oare exista vreo sansa sa ne intalnim in play-off ?
ın play-off nu o sa ne ıntalnimi.poate ın grupe sau dupa grupe daca trecem amandoi.
elano ala era bun la Sahtior, Anglia l-a prostit... poate la voi o sa-si revina.
eu cred ca o sai revina la noicum sa spus si de baros cand a venit ca e mort.sa facut golgeter.eu am mare sperante si de keita si el o sasi revina.si elano.acuma sa asteptam aparatorul nou si atacantul care o sa vina ın locul luı nonda.
elano ala era bun la Sahtior, Anglia l-a prostit... poate la voi o sa-si revina.
eu cred ca o sai revina la noicum sa spus si de baros cand a venit ca e mort.sa facut golgeter.eu am mare sperante si de keita si el o sasi revina.si elano.acuma sa asteptam aparatorul nou si atacantul care o sa vina ın locul luı nonda.
Pleaca Shabani Nonda?
Pleaca Shabani Nonda?
da.o sa plece.clubul ia spus sasi gaseasca club.dar el vrea sa ramane.dar si rijkaard a cerut un atacant dela conducere.nonda are un trecut bun.dar acum numai e cum era la monaco.e foarte ıncet.si numai ın offside sta.de egzemplu ieri a intrat ın mın 77 sau asa ceva.la pana atunci nu era nıcı un offside dupa ce a ıntrat el 3 offside uri.nu este asta un motiv mare normal offside e o parte din joc.dar totusi trebuie un atacant mai rapid si mai bun la ultima lovitura.
Fosta Juventus a fost redenumitã de comuniști în Flacãra, și apoi mutatã la Ploiești, devenind, în cele din urmã Petrolul.
Actuala Juventus este, într-adevãr, înființatã în 1992, lunând locul nu știu cãrei echipe.
Numele echipei Chinezul Timisoara vine de la Pavel Cneazul/Chinezul, un general de armatã bãnãțean, din secolele XV (care a câștigat mai multe bãtãlii împotriva otomanilor
).
Fosta Juventus a fost redenumitã de comuniști în Flacãra, și apoi mutatã la Ploiești, devenind, în cele din urmã Petrolul.Actuala Juventus este, într-adevãr, înființatã în 1992, lunând locul nu știu cãrei echipe.
Numele echipei Chinezul Timisoara vine de la Pavel Cneazul/Chinezul, un general de armatã bãnãțean, din secolele XV (care a câștigat mai multe bãtãlii împotriva otomanilor
).
ioane vrei sami zici ceva cu bataliile ınpotriva otomana? ![]()
![]()
Nu aici. Dacã vrei, presonal. ![]()
ªtii cumva vreun tracker de torente pe unde pot gãsi supercupa cu Real și meciurile din Cupa UEFA 1999-2000, în afarã de finalã, integrale?
Sau orice meci de-al lui GS din perioada lui Hagi, dar sã fie integrale, nu rezumate.
Nu aici. Dacã vrei, presonal.
ªtii cumva vreun tracker de torente pe unde pot gãsi supercupa cu Real și meciurile din Cupa UEFA 1999-2000, în afarã de finalã, integrale?
Sau orice meci de-al lui GS din perioada lui Hagi, dar sã fie integrale, nu rezumate.
frate eu chiar azi am luat un cd de la galatasaraystore.iubirea din 100 de ani.sau asa ceva traducerea ın romana.acolo este toata meciurile galatei si cu prezentarea istoriei de cand sa ınfiintat.si mai sunt cd uri numit meciurile neuitate.o sa ma interesez.dar nu am ınteles ce ınseamna cu vantul ''integrale'' si ''tracker de torente''
Nu aici. Dacã vrei, presonal.![]()
pentru mine nu e problema.am mare respect si incredere in istoria mea de 5000 de ani.ori unde no problem ![]()
frate eu chiar azi am luat un cd de la galatasaraystore.iubirea din 100 de ani.sau asa ceva traducerea ?n romana.acolo este toata meciurile galatei si cu prezentarea istoriei de cand sa ?nfiintat.si mai sunt cd uri numit meciurile neuitate.o sa ma interesez.dar nu am ?nteles ce ?nseamna cu vantul ''integrale'' si ''tracker de torente''
pentru mine nu e problema.am mare respect si incredere in istoria mea de 5000 de ani.ori unde no problem
Ãla cu 100 Yilik Sevda? Îl am. Scos de pe emule, ripuit. Ca și pe ãla cu Unutulmaz Maçlar. Pãcat cã nu pricep ce zice.
Integral înseamnã întreg (adicã nu vreau rezumate, cã de ãstea sunt o grãmadã pe youtube). Tracker de torente e ãla de care are și prezentul site, cu meciuri ale Stelei
Ãla cu 100 Yilik Sevda? Îl am. Scos de pe emule, ripuit. Ca și pe ãla cu Unutulmaz Maçlar. Pãcat cã nu pricep ce zice.Integral înseamnã întreg (adicã nu vreau rezumate, cã de ãstea sunt o grãmadã pe youtube). Tracker de torente e ãla de care are și prezentul site, cu meciuri ale Stelei
Hmm... esti asa mare fan Galata?
Uite aici ceva... nu stiu daca te ajuta cu ceva...
http://rarbg.com/torrents/filmi/download/6...35/torrent.html
Uite aici: MUUUULTE meciuri...
Sa fie intr-un ceas bun
Oare cand o sa vina ziua, cand o sa prezinte si Steaua un jucator din nationala Braziliei? ![]()
Da' probabil ca atunci nu o sa ii mai eliminam pe Galatasaray... ![]()
Barkahan glumeam... ![]()
... ma multumesc si cu Arda Turan ![]()
Oare cand o sa vina ziua, cand o sa prezinte si Steaua un jucator din nationala Braziliei?Da' probabil ca atunci nu o sa ii mai eliminam pe Galatasaray...
Barkahan glumeam...
... ma multumesc si cu Arda Turan
![]()
nu am inteles faaza cu arda turan ( nu prea ınteleg cateodata glumele sau vorbele) ![]()
Sa fie intr-un ceas bun
ceas?
Pai noi ne gandeam in ce echipament sa jucam in Supercupa Europei cu Barcelona.
Stii.....Supercupa am jucato cu Dinamo Kiev...
ceas?
E o expresie; inseamna ca ti-am urat sa fie un transfer bun, util