Daniele da-ti warn pentru ceea ce ai zis mai sus!
Mah, eu consider ca 4 titluri in Turcia (un campionat mai puternic decat cel al Romaniei), 2 cupe, o Cupa UEFA, o supercupa, plus o cupa ca antrenor, este mai mult decat 3 titluri si 3 cupe in Romania, un campionat in care Steaua cam defila in acea perioada, plus supercupa europei, si finala pierduta cu AC Milan, ce-i drept... e undeva pe-acolo, acum ramane la aprecierea fiecaruia, pentru Galatasaray a jucat mai mult, dar la noi a fost mai eficient.
