FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Galatasaray

«12345628»
MoWeed25.09.2008 10:37
Guiza nu e la Fener?

Ba da

bodrumdan_barkahan25.09.2008 12:38
Guiza nu e la Fener?

da e la fener.dupa parerea mea nu e bun de nimic.daca era bun ramanea sa joace inspania pentru Barcelona sau real.daca nu la astia macar la atletico,villarea sau valencia.dar nu venea la fener :thumbdown:

cRiss4Steaua25.09.2008 13:18

e puternic, are sut bun .. dar nu mi se pare ca e un adevarat talent, nu are tehnica si viteza buna ..

c.ronaldo1725.09.2008 14:27

Guiza daca prinde prima preluare buna, te rupe de unul singur, daca nu, e o cizma tot meciul. Eu zic ca e un fel de Danciulescu.

MALDINI25.09.2008 15:33

Mie mi se pare bun tipu' :biggrin: . Nu e stralucit , dar merge.Oricum suma care s-a dat pentru el mi se pare putin exagerata.

redondo25.09.2008 16:01
Mie mi se pare bun tipu' :biggrin: . Nu e stralucit , dar merge.Oricum suma care s-a dat pentru el mi se pare putin exagerata.

A marcat 2 goluri la Euro in conditiile in care Spania a luat titlul european asa ca era normal sa-i creasca cota.Oricum se stie ca turcii musca foarte repede astfel de momeli.Lincoln de la Galata e praf

MALDINI25.09.2008 20:15

Licoln ala nu e chiar asa de praf, stie cu bashica :) Oricum mi se pare exagerat 15 mil de euro

Marius25.09.2008 20:20
A marcat 2 goluri la Euro in conditiile in care Spania a luat titlul european asa ca era normal sa-i creasca cota.Oricum se stie ca turcii musca foarte repede astfel de momeli.Lincoln de la Galata e praf

 

Si pe langa alea 2 goluri a mai fost si golgheter in Primera... un anonim, ce dracu :)

bodrumdan_barkahan29.09.2008 18:22

etapa a 5 a Liga turciei

 

GALATASARAY 4 : 1 KONYA

 

goluri : baros(2),lincoln,kewell și pentru konyaspor a marcat erhan albayrak

 

 

 

fenerbahçe din nou a pierdeut.sivasspor ia batut de la 1-0 cu 2-1...beșiktaș a ramas 1-1..iar trabzonspor din nou a castigat...

 

vedem ce mare golgeter si mare fotbalist e guiza...baros a aratat ca e o valoare adevarata.6 goluri ın 3 meciuri consecutive.

 

 

clasamentul dupa 5 etape este

 

1.TRABZONSPOR 13 p

2.BURSASPOR 12 p

3.GALATASARAY 11p

4.BESİKTAS 11 p

5.SİVASSPOR 11p

6.GAZİANTEPSPOR 10p

7.KAYSERİSPOR 8p

8.ANKARASPOR 7p

9.KONYASPOR 7p

10.FENERBAHÇE 6p

11.ANKARAGÜCÜ 5p

12.GENÇLERBİRLİĞİ 5p

13.DENİZLİSPOR 4 p

14.HACETTEPE 4p

15.ESKݪEHİRSPOR 3p

16.İSTANBUL BªB 3p

17.ANTALYASPOR 1p

18.KOCAELİSPOR 1p

 

golgeteri

 

BAROS(gs)4gol

SERCAN YILDIRIM8bursaspor)4goluri

DARRYL BEVON ROBERTS (denizlispor)3

BOBO(beșiktaș)3 goluri

GÖKHAN ÜNAL(trabzonspor)3goluri

HARRY KEWELL(galatasaray)3 goluri

MEHMET ÇAKIR(ankaraspor)3golur

MEHMET YILDIZ(sivasspor)3 goluri

marele guiza doar un gol.....

 

Mie mi se pare bun tipu' :biggrin: . Nu e stralucit , dar merge.Oricum suma care s-a dat pentru el mi se pare putin exagerata.
.Lincoln de la Galata e praf

se vede ca nu teai uitat la ultimele meciuri :thumbsup:

steaua_gloria29.09.2008 18:41

Se pare ca Baros redevine ce a fost odata.

bodrumdan_barkahan29.09.2008 18:44
Se pare ca Baros redevine ce a fost odata.

sigur ca daaa;) dupa parerea mea trabzonspor care e foarte bun anul asta si noi o sa mergem pana la sfarsit.dar noi o sa termınam campioni.și golgeter o sa fie baros.și guiza o sa se uıta la el :)

steaua_gloria29.09.2008 18:52

Intradevar , pozitia lui Fener ma cam surprinde, dar e doar inceputul.

bodrumdan_barkahan29.09.2008 19:11
Intradevar , pozitia lui Fener ma cam surprinde, dar e doar inceputul.

nu o sa iasa de peste locul 3 sau 4

f234567k29.09.2008 19:42

Guiza si-a demonstrat valoarea in Primera Divison marcand multe goluri la o echipa slaba, apoi la Euro 2008.

Baros de 3 ani incoace singurul lucru care mi-l amintesc despre el este faptul ca l-au suspendat odata pentru rasism cand s-a tinut de nas langa negrul acela.

Daca a marcat cateva goluri impotriva unor adversari lesinati, gata, a redevenit ce a fost. :bananadance:

Verssace29.09.2008 20:29

aici e FCSTEAUA.RO , topicul ãsta chiar nu isi are sensul . Cum poti sã intri tu pe fcsteaua.ro si sã deschizi un topic -forza galatasaray- ? :chair: nu se acceptã domle asa ceva. In fine postati in continuare ..

f234567k29.09.2008 21:02
aici e FCSTEAUA.RO , topicul ãsta chiar nu isi are sensul . Cum poti sã intri tu pe fcsteaua.ro si sã deschizi un topic -forza galatasaray- ? :chair: nu se acceptã domle asa ceva. In fine postati in continuare ..

Steaua Bucuresti Forum > Generale > Fotbal international

bodrumdan_barkahan29.09.2008 21:05
Guiza si-a demonstrat valoarea in Primera Divison marcand multe goluri la o echipa slaba, apoi la Euro 2008.

Baros de 3 ani incoace singurul lucru care mi-l amintesc despre el este faptul ca l-au suspendat odata pentru rasism cand s-a tinut de nas langa negrul acela.

Daca a marcat cateva goluri impotriva unor adversari lesinati, gata, a redevenit ce a fost. :bananadance:

pentru mine nu are nici o valoare guiza ala.si nu are nici un important ca a fost golgeter sau 2 goluri la euro.daca nu o repeta anul asta ce a facut anul trecut asta inseamna ca a fost o intamlare....in aceeasi Liga cu aceeasi adversari LESİNATİ joaca si el.el dece nu marcheaza

 

aici e FCSTEAUA.RO , topicul ãsta chiar nu isi are sensul . Cum poti sã intri tu pe fcsteaua.ro si sã deschizi un topic -forza galatasaray- ? :chair: nu se acceptã domle asa ceva. In fine postati in continuare ..

stie toata lumea ca este fcsteaua.ro.dar uitate ca nu este deschis de mine topicul si este deschis unde trebuie.oricum daca nu era deschis deschideam eu...

MoWeed30.09.2008 06:44

Stai sa treaca vreo 6 luni sa se adapteze :wall:

E cam repede sa-l judeci dupa cateva meciuri

Verssace30.09.2008 06:56

da bodrumdan m-ai lãmurit :laugh: tu vorbesti cu mine pe prv si dupaia faci pe desteptul pe-aici :thumbsup: good job

bodrumdan_barkahan30.09.2008 08:30
da bodrumdan m-ai lãmurit :laugh: tu vorbesti cu mine pe prv si dupaia faci pe desteptul pe-aici :thumbsup: good job

tu dece numi raspunzi la prv???sau sa zici nemultumirea la privat in loc sa vorbesti aici.se vede cine face pe desteptul...

c.ronaldo1730.09.2008 11:58

Baros nici nu se compara cu Guiza, sa fim seriosi.

bodrumdan_barkahan30.09.2008 12:30
Baros nici nu se compara cu Guiza, sa fim seriosi.

adica care zici ca e mai bun:)))

c.ronaldo1730.09.2008 12:32

Guiza, evident.

bodrumdan_barkahan30.09.2008 12:34
Guiza, evident.

la ce e mai bun? oricum toti are parerea lui personala.a mea este ca guiza nu e bun de nimik.si anul trecut numi dau seama cum a fost golgeter.oricum.daca era bun ıși arata calitatea.ın cariera pana prima data a ieșit cu fenerbahçe la un meci de cupe europene la echipe de cluburi.sa vedem la sfarsitul anului ce o fii facuti ambele jucatori.sa vedem azi ce o sa dea pentru echipa sa guiza.

c.ronaldo1730.09.2008 12:52

Daca Guiza era la Galata si Baros la Fener, erai si tu de alta parere, cu siguranta. :)

 

 

«12345628»