@cRiss
E din Elvetia, si am impresia ca anul trecut au jucat in Liga a 2a din Elvetia.
Trebuie avuta rabdare si cu Skibbe, nu poti face o echipa in 2 luni, mai ales ca am inteles ca ati adus foarte multi jucatori la echipa. Greseala lui Skibbe a fost ca nu si-a facut un prim 11 si o asezare tactica la inceput, in perioada de pregatire. Acum poate fi prea tarziu.
frate trebuie rabdare dar cu echipele astea fara antrenor trebuie sa bati.iar meciurile de pregatire toate cu echipe din Liga a 3 a germaniei a 2 a si numai asa.cum poti sa vezi tu echipa la asemenea meciuri.trebuia facute meciuri grele cu echipe mai bune.nu zic super echipe dar ın loc de echipa din Liga 3 macar una de 1.skibbe nu are experienta de nimic.oricum cred ca nici conducerea nu avea incredere in el si tocmai de asta iau dat un contrat de 1 an.cred ca nu sau inteles cu antrenorii care vroiau gen koemann,hiddink etc...si sau ganditsa mearga asa echipa aducem noi oricum unu la urma.
