chiar ca ar fii o rusine pentru ecchipele mari dupa atatea bani si jucatori si vedete sa ia campionatul o echipa care joaca cu rezervele lui besiktas si antrenorul gonit de la besiktas si atacanti si mijlocaji veniti de la echipa B ...
Nihat e la besiktas dar nu prea mai joaca...
uitati aici o nostalgie Fenerbahçe- Galatasaray 1996-1997 3-2 pentru fenerbahce..in lotul lui fener atunci juca Okocha,Uche,Elvir Bolic si strainii la Galatasaray Filipescu,Adi ðlie , Hagi....Regele primise cartonas rosu la meciul asta...dar ce varf de atac aveam atunci...Hakan ȘÜKÜR - Adrian ðLðE
http://video.fanatik.com.tr/Default.aspx?a...9100&auto=1
Ar fi tare sa ia Bursaspor campionatul, dupa cate "vedete" a adus Galatasaray
chiar ca ar fii tare...si merge direct in CL...gandestete meci REAL MADRðD - BURSASPOR sau Barcelona bursaspor
sau un Chelsea sau un manchaster united:)