FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Galatasaray

«1101112131428»
MoWeed22.10.2009 20:17

3-0 si catelele si-o iau la m*** urat de tot in seara asta

MIREL6RADOI22.10.2009 20:23

4-0!:))

Lari22.10.2009 20:25

Ce raaaaadetzi, bah, voi nu sunteti atenti la comentatori? N-auziti ca "cine n-a vazut meciu', ar putea spune ca turcii au umilit Dinamo, dar nu a fost deloc asa"?

Astristul22.10.2009 21:05
Ce raaaaadetzi, bah, voi nu sunteti atenti la comentatori? N-auziti ca "cine n-a vazut meciu', ar putea spune ca turcii au umilit Dinamo, dar nu a fost deloc asa"?

 

 

Asta este demna de "gluma zilei". Corect, n-a fost deloc asa. A fost mai mult un viol! :rolleyes:

cristian01422.10.2009 21:43

Haha..si-au furat-o si astia desi nu au jucat chiar rau. Torje si Goian eroi, pentru noi.

Iar comentatorii aia sunt gay cu exprimarile lor gen "ema dolha".

Free_Steaua23.10.2009 05:35
Haha..si-au furat-o si astia desi nu au jucat chiar rau. Torje si Goian eroi, pentru noi.

Iar comentatorii aia sunt gay cu exprimarile lor gen "ema dolha".

 

Mai trebuia sa fie Gaby Safta comentator si totul era perfect(nu pot sa uit meciul comentat de el la Sport ro cand juca Barca cu Real a fost 6-2 insa toti il injura pe Safta :steag_sah_mic: ). La fel ca Steaua, marea noastra rivala este nenorocita de actionari readucand jucatori si antrenori care erau buni dar acum nici umbra n-a mai ramas de ei.

bodrumdan_barkahan23.10.2009 08:09

daca nu aveam gandul la meciul cu fener le dadeam 10.sau oprit ai nostri dupa golul 4 si nu au mai facut efort.nu a jucat arda si baros deloc.ganditiva voi.le-am dat la **** la dinamovisti.

MoWeed23.10.2009 08:11

Sa faceti la fel si la retur, dati-le o caruta de goluri daca se poate

bodrumdan_barkahan23.10.2009 13:53

baietii acuma pe forum scrie ca cu noroc am batut si ca o sa ne bata la retur si ca ramanem acasa nu ne calificam. :yeahh:

bodrumdan_barkahan23.10.2009 14:02

muistiii aia au inceput deja sama injure.ca nu poate sa faca altceva.saracu de ei.

Daniel-Ionut23.10.2009 14:06

Ce rau imi pare ca meciul asta a venit chiar inainte de meciul cu Fenerbachce si nu au jucat Arda si Baros :no:

bodrumdan_barkahan23.10.2009 14:25

lasa frate ca o sa joace la retur(daca nu se intampla vreo accidentare la meci cu fener)

john_8623.10.2009 14:53

felicitari pentru victoria cu spurcatii. sper sa ii bateti mai rau la Bucuresti

bodrumdan_barkahan23.10.2009 15:04
felicitari pentru victoria cu spurcatii. sper sa ii bateti mai rau la Bucuresti

multumesc frate.o sa le dam si la ei acasa.ca ei sunt foarte slabi pentru noi.Dinamo este mult mai jos decat voi.

Daniel-Ionut23.10.2009 15:14
Dinamo este mult mai jos decat voi.

 

LOGIC :D

bodrumdan_barkahan23.10.2009 15:21
LOGIC :D

a o treaba mica pentru noi :bananadance: doar au putere la gura aia :gathering:

MIREL6RADOI23.10.2009 15:52

turcule, tot nu mi-ai raspuns la ce te-am intrebat:) cat costa noua arena a lui galatasaray si cati bani a bagat turkcell in stadion.

Daniel-Ionut23.10.2009 15:57

Aiurea... daca tot se darama fostul stadion, de de noul nu s'a numit tot ali sami yen?

Turkcell turkcell da... :D

bodrumdan_barkahan23.10.2009 17:21
turcule, tot nu mi-ai raspuns la ce te-am intrebat:) cat costa noua arena a lui galatasaray si cati bani a bagat turkcell in stadion.

au intrat cateva firme la constructie si a castigat unul doar.nu turkcell dar türk telekom a bagat bani.dar sincer nu stiu cat a bagat.dar nu toate a dat.dar numele stadionului nou o sa fie türk telekom arena.aiurea si parerea mea.trebuia tot alisamiyen.dar e sponsor cum a facut si allianz la bayenr.

1on23.10.2009 18:07

Ali Sami Yen nu se cheamă tot complexul?

bodrumdan_barkahan24.10.2009 10:56
Ali Sami Yen nu se cheamă tot complexul?

cum adika?

1on24.10.2009 13:31

Adică tot complexul sportiv. Stadion, terenuri de antrenament, sală de sport, bazin de inot (dacă e cazul). Am ințeles că se face un nou complex sportiv, nu doar stadion.

red&blue_boy25.10.2009 20:40

Fenerbahce - Galatasaray 3 - 1 !!! Fener e pe locul 1 in Turcia.

bodrumdan_barkahan26.10.2009 13:04
Adică tot complexul sportiv. Stadion, terenuri de antrenament, sală de sport, bazin de inot (dacă e cazul). Am ințeles că se face un nou complex sportiv, nu doar stadion.

doar stadion.terenurile de antrenament se afla in alt complex.si celelalte sporturi.

 

complexul FLORYA METðN OKTAY...flaorya este numele cartierului unde se afla si metin oktay cel mai mare fotbalist al galatei de pana acuma care a murit la un accident de masina.

 

Fenerbahce - Galatasaray 3 - 1 !!! Fener e pe locul 1 in Turcia.

dai in gatii lor ca l-au accidentat pe baros in minutul 1.chiar minutele cand puteam sa egalam a luat keita rosu.dar daca o echipa bate pe celalalt nu inseamna ca e mai buna sau mai mare.exemplu Steaua-Dinamo.Dinamo a batut dar nu e mai bu decat Steaua sau un club mai mare.

Daniel-Ionut26.10.2009 15:49
cel mai mare fotbalist al galatei de pana acuma

 

Mai mare ca Hagi? :happy:

«1101112131428»