este etapa asta? gaziantep - fener?
Mai spune'ne si noua meciuri de pariat din Turcia in etapa asta de sambata si duminica 
etapa viitoare e antep-fener. o sa va gasesc meciuri....
beșiktaș - denizlispor...beșiktaș o sa bata ca nu are o alta sansa.
diyarbakırspor - istanbul bșb.....ori bate diyarbakır ori egalitate.dar ın loc de rezultat mai bine jucati la plus goluri.3,5 goluri
manisaspor - bursaspor...ambele echipe joaca un fotbal deschis si le place sa dea goluri.si la meciul asta va zic sa jucati in loc de rezultat plus goluri...3,5 goluri
astea erau meciurile dela sambata
acum duminica
eskișehirspor - kayserispor...eskișehir anul asta a ınceput foarte bıne si etapa trecuta a luat egal la noi in ali sami yen.si sunt pe locul 4.kayserispor numai este ce era ınainte.eskișehir o sa bata cu suporterii in spata.deci bate eskișehirspor.
sivasspor - antalyaspor...sivasspor dupa 7 etape ınca nu a castigat nici un meci.meciul asta o sa ia primul castigare va zic eu.ca sunt constienti ca o sa mearga rau treburile daca nu bate pe antalya acasa.a venit timpul de 3 puncte.deci bate sivasspor
fenerbahçe - gençlerbirliği...gençlerbirliği ınca nu a pierdut pana acuma dar prima ınfrangere o sa vina saptamana asta.bate fener usor.tot daca nu vrem asta e.bagamiasi ın fener...
ankaragücü - GALATASARAY...toti fotbalistii stie ca nu au luxul sa mai piarda puncte cand fener are meci usor acasa.si 3 egaluri consecutive nu o sa faca.o sa bata in deplasare.ankara a luat prima 3 punct etapa trecuta la antep acasa cu 1-3.dar si ei stie ca o sa fie greu cu noi.puteti sa dat si la GALATASARAY puteti sa jucati si 3,5...bafta mare.(sper sa numai pierdeti bani din cauza noastra ca dupa aia nu o sa pot sa va platesc ca se aduna 
fratilor deci nici un meci nu este garantat inainte sa se joace.de aici cele mai garantate sunt eskișehirspor,fenerbahçe,beșiktaș,GALATASARAY,sivasspor....sper sa castigati si sa ma cinstiti si pe mine 