FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Real Madrid CF

«1575859606175»
MoWeed23.12.2010 09:06

Nu, e chiar bine sa se califice.

O finala Barcelona-Real ar fi extraordinara. Nu de alta, dar numai 2 victorii pe an ale Barcelonei impotriva Realului parca nu mai sunt destule...

Ronnie23.12.2010 09:10

Pai oricum Barcelona da goluri Realului cat pentru 4-5 meciuri, deci nu e o problema pentru ei.

Daniel-Ionut23.12.2010 09:22

hahaha.ro

*Alecs*23.12.2010 09:52

Iar faceti offtopic?

 

8-0 nu e egal cu 0-0.

 

Norocul lor ca n-au picat cu bwin

 

Mai ales cu Almeria, viitoarea castigatoare a Mondialului din Brazilia.

 

MoWeed23.12.2010 09:57

5-0 Alecse, 5-0. Restul e doar can-can...

*Alecs*23.12.2010 10:16

Vom vedea la sfarsitul sezonului. Avansul e mic, 2p. Iar in celelalte competitii ambele sunt in aceeasi faza.

blindica25.12.2010 10:15
Se pare ca si-a mai dat drumul la joc si Benzema.

 

A zis Mourinho ca singurul vinovat pentru faptul ca Benzema nu joaca este Gonzalo Higuain.Se vede ca e Higuain accidentat.

red&blue_boy09.01.2011 20:39

Real Madrid - Villarreal 4-2 ! Tripla Cristina si un gol Kaka.Ma bucur ca a revenit brazilianul,sper sa nu-l dea...

blindica09.01.2011 21:46

Sunt doar speculatii cu plecarea lui Kaka.Totusi,omul mai are ceva de spus in fotbal.Ceva mai mult.

Cred ca nu mai are rost sa fie ironizat Ronaldo.Ca fotbalist,n-ai ce sa-i spui impotriva.Ma gandeam cum o fi cand nu va mai marca atatea goluri,cand,la ce varsta,daca e posibil sa nu mai marcheze atat?

DelPiero1010.01.2011 10:41

Antipatica echipa Real Madrid-ul zilelor noastre.Parca in zilele hahalacticilor erau mai modesti si mai simtiti,culmea,cand erau mai buni.Ronaldo si Mourinho sunt niste oameni dezgustatori,dar deh,sunt buni in ceea ce fac.Oricum,locul lor e sub Barca si acolo vor ramane,cu tot Maurinho.

red&blue_boy10.01.2011 11:57

Sunt jucatori buni si cu bun simt si acum,Kaka,Higuian,Ozil,Casillas...

Daniel-Ionut10.01.2011 13:15

Si Sergio Ramos mah :judge: cel mai bun fundas central-dreapta :D

Maye10.01.2011 13:24
Si Sergio Ramos mah :judge: cel mai bun fundas central-dreapta :D

Asta e un jegos frustrat

Ronnie10.01.2011 13:27

Ca si fotbalist, Cristiano Ronaldo e printre cei mai buni 10 din toate timpurile.

Daniel-Ionut10.01.2011 14:05
Asta e un jegos frustrat

 

Spune tu alt fundas de profilul lui Ramos, dar peste Ramos, daca "asta e un jegos frustrat".

MoWeed10.01.2011 14:09
Ca si fotbalist, Cristiano Ronaldo e printre cei mai buni 10 din toate timpurile.

Parerea mea e ca, daca ar avea caracterul lui Messi(vorbesc aici cat se vede din declaratii, nu avem de unde sti ce fel de oameni sunt ei exact), ar putea sa fie chiar cel mai bun.

 

 

Maye10.01.2011 14:18
Spune tu alt fundas de profilul lui Ramos, dar peste Ramos, daca "asta e un jegos frustrat".

Vorbeam de bun simt.

Si oricum , fatalaul asta are o valoare indoielnica.

 

Nu stiu ce rahat il vedeti asa mare jucator. Salgado era peste el.

Ronnie10.01.2011 16:17
Spune tu alt fundas de profilul lui Ramos, dar peste Ramos, daca "asta e un jegos frustrat".

 

Rafael :D

Daniel-Ionut10.01.2011 16:32
Rafael :D

 

Daaa... :)) ala mai are de mancat multa mamaliga pana sa ajunga la Sergio Ramos.

David10.01.2011 17:05

Dani Alves, Maicon, Lahm, Bonfim, ,Barnislav Ivanovic, Gergory van der Wiel;

 

Happy?

red&blue_boy10.01.2011 18:06
Ca si fotbalist, Cristiano Ronaldo e printre cei mai buni 10 din toate timpurile.

Nu chiar...

 

Spune tu alt fundas de profilul lui Ramos, dar peste Ramos, daca "asta e un jegos frustrat".

Banel,cand joaca fundas dreapta!Si Banel poate fi si in afara terenului peste Ramos! :D

DelPiero1011.01.2011 12:43
Ca si fotbalist, Cristiano Ronaldo e printre cei mai buni 10 din toate timpurile.

Din toate timpurile in care ai trait tu,nu?

 

Daaa... :)) ala mai are de mancat multa mamaliga pana sa ajunga la Sergio Ramos.

E deja mai bun ca el.

Ronnie11.01.2011 13:05

Zi-mi 10 jucatori mai buni ca el. Din toate timpurile.

David11.01.2011 13:55

Messi, David Villa, Xavi, Fabregas, Robben,Forlan,Van Basten, Maradonna, Pele, Cruyf.

 

 

Ca si fotbalist, Cristiano Ronaldo e printre cei mai buni 10 din toate timpurile.

De aia nu face absolut nimic cu Barcelona, nu?

vlad11.01.2011 13:56
Zi-mi 10 jucatori mai buni ca el. Din toate timpurile.

10 jucatori mai buni ca el! Am zis eu.

«1575859606175»