Anul acesta vor fi din nou galacticii pe care ii stim! Au un antrenor bun, pe care nu l-au avut de cand a plecat Del Bosque, unii jucatori sunt cunoscuti bine de Capello si se pare ca vor reveni jucatori uitati de ceilalti : Helguera, sper ca si Ronaldo si vor fi vanduti cei care nu prea au ce cauta : Woodgate si Pablo Garcia
FORZA Real Madrid!
