FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Real Madrid CF

«1545556575875»
laur_2329.11.2010 12:37

El Clasico va ramane mereu El Clasico!Cu sau fara Raul(un fotbalist ce mi a placut inca de la debutul lui in tricoul blanco, in '95), cu sau fara Xavi(ce joaca de o viata la Barca)...Farmecul acestui spectacol fotbalistic, realizat de cele 2 mari echipe, va exista intotdeauna! :)

Daniel-Ionut29.11.2010 15:54

Higuain s-a accidentat si nu joaca diseara! :dry:

REAL: Casillas, Sergio Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo, Khedira, Xabi Alonso, Di Maria, Ozil, Ronaldo, Benzema

 

Barcelona: Valdes, Dani Alves, Pique, Puyol, Abidal, Busquets, Iniesta, Xavi, Messi, Pedro, David Villa

Alex88pl29.11.2010 18:52

cred ca va fi un meci al portarilor.1-1.

red&blue_boy29.11.2010 19:15
El Clasico va ramane mereu El Clasico!Cu sau fara Raul(un fotbalist ce mi a placut inca de la debutul lui in tricoul blanco, in '95)...

Da,dar parca nu mai e la fel...

 

Higuain s-a accidentat si nu joaca diseara! :dry:

Pacat,pierdere grea.

Ar fi cazul sa arate si Benzema ceva,intr-un meci important,are o sansa uriasa astazi...

Daniel-Ionut29.11.2010 19:49
Ar fi cazul sa arate si Benzema ceva,intr-un meci important,are o sansa uriasa astazi...

 

Va fi meciul lui!

zenga29.11.2010 20:02

2-0 pentru BARCA

red&blue_boy29.11.2010 20:27
Va fi meciul lui!

Din pacate e meciul Barcelonei...

David29.11.2010 20:35

Muje Cristina!Din inima!

Maye29.11.2010 20:48

Ce cocalar :))

red&blue_boy29.11.2010 21:05

La 0-2,Mourinho inchide jocul cu Diarra in locul lui Ozil...

Maye29.11.2010 21:14
:)):)) :))
David29.11.2010 21:17

3-0.Aroganta e 0.

vlad29.11.2010 21:18

Rog un moderator sa-i stearga contul lui Daniel :)

Fantastic, extraordinar, magistral, superb... nu exista echipa la ora actuala in fotbalul mondial care sa stea in fata Realului, punct!
David29.11.2010 21:19

4-0.Disectie pe Ireal.Halal Madrid!

Maye29.11.2010 21:23

E doar minutul 64.

David29.11.2010 21:29

Almeira merita iertata.Prin comparatie cu Real.Un scor superior acelui 8-0 ar fi de vis.

vlad29.11.2010 21:32

Pentru cine nu are posibilitatea sa vada meciul dintre Barcelona si Real Madrid nu pierde decat un joci la misto,calcaie si umilirea Realului.A avut dreptate Contra:"joc de playstation"

Almeira merita iertata.Prin comparatie cu Real.Un scor superior acelui 8-0 ar fi de vis.
Maye29.11.2010 21:51
hand.png
vlad29.11.2010 21:54

2-0 chiar e un scor periculos! :)

 

Are si echipa Real Madrid taranul ei :Sergio Ramos!

zloty29.11.2010 21:56

Una manita , eeee greeeeeu ma cu fotbalu asta.

MikStelista29.11.2010 21:57

hahaha

Barca iar si-a batut joc de Real...Ce neseriosi, bai!

Adrian29.11.2010 22:06

ohohohohoho.... snap! :D

Alex88pl29.11.2010 22:13

ce caterinca de meci. halta madrid.

micodo29.11.2010 22:17

haide, haide, haide raped, joaca ca Real Madrid.....lai-lo-lo-lo-lolo

laur_2329.11.2010 22:17

O singura echipa pe teren.Umilintele...una dupa alta, de ceva ani.Pep va deveni cel mai mare antrenor, daca nu este deja!

«1545556575875»