El Clasico va ramane mereu El Clasico!Cu sau fara Raul(un fotbalist ce mi a placut inca de la debutul lui in tricoul blanco, in '95), cu sau fara Xavi(ce joaca de o viata la Barca)...Farmecul acestui spectacol fotbalistic, realizat de cele 2 mari echipe, va exista intotdeauna! ![]()

