Hercules - Real Madrid 1-3 . C.Ronaldo isi continua seria golurilor cu o noua dubla!
Hercules - Real Madrid 1-3 . C.Ronaldo isi continua seria golurilor cu o noua dubla!
O prestatie destul de modesta a Realului, salvata pe final de cele doua reusite.In comparatie cu goleada Barcei impotriva celor din Sevilla.Insa, este inerenta aparitia unor astfel de meciuri, nu se poate pastra un ritm sustinut pe parcursul unui intreg sezon.Si Barca a avut momente nereusite, in acest campionat, chiar in fata celor de la Hercules, pe Camp Nou.Duminica viitoare va fi un duel aprig, derby ul cu Atletico.Se anunta un meci mare!
In prima repriza a fost modesta prestatia,dar chiar si atunci,Hercules nu prea ii atacau pe cei de la Real Madrid.Golul lui Trezeguet a picat intamplator la cum s-au desfasurat lucrurile pe teren.Incredibil procentaj pentru Cristiano Ronaldo.
Realul are ce-a mai slaba echipa din ultimii 20 de ani
Realul are ce-a mai slaba echipa din ultimii 20 de ani
Ce ai fumat? ![]()
Da,n-a facut Real aseara un meci prea stralucit,dar e importanta victoria,nu poti juca tot timpul la aceeasi capacitate.
Realul are ce-a mai slaba echipa din ultimii 20 de ani
Asa o fi,daca zici tu... ![]()
Ruben de la Red a aflat din partea doctorilor ca nu mai are voie sa joace fotbal din cauza unor probleme grave de inima, care l-au facut chiar sa lesine pe teren intr-un meci de Cupa cu Real Union din urma cu 2 ani.
El a anuntat astazi ca nu va mai juca fotbal.
Ruben de la Red a fost crescut de Real Madrid si a jucat 2 ani la club, marcand un gol. El a mai fost imprumutat la Getafe un an si a prins 3 meciuri la nationala marcand o data.
Pacat... era un jucator promitator ![]()
Realul are ce-a mai slaba echipa din ultimii 20 de ani
Da, si tu ai CEL mai mic iq de pe forumul asta.
Una din cele mai penibile simulari vazute vreodata pe teren, tot de la "CR9" (cretin cat 9 ??).
Cristiano Ronaldo la Real Madrid: 44 de goluri in 46 de meciuri![]()
Cristiano Ronaldo la Real Madrid:1 an de cand n-a mai depasit un adversar prin dribling. ![]()
Senzationala faza de aseara, a lui Ozil, de la mijlocul primei reprize, in care pur si simplu si a batut joc de jucatorii lui Atletico.Se vede mana lui Mourinho aici, in dispunerea pe teren a echipei, nu stiu daca acesti fotbalisti ar fi prestat la fel pana acum cu un alt antrenor.Di Maria si Khedira s au integrat si ei perfect in angrenaj, jocul curge altfel in acest sezon.Mai e si un Xabi Alonso pe acolo...Echipa nu e mai buna ca pe vremea lui Ronaldo , Zizou, Raul si ceilalti, insa dispune acum si de un antrenor pe masura.
Fantastic, extraordinar, magistral, superb... nu exista echipa la ora actuala in fotbalul mondial care sa stea in fata Realului, punct!
Fantastic, extraordinar, magistral, superb... nu exista echipa la ora actuala in fotbalul mondial care sa stea in fata Realului, punct!
Rabdare,rabdare.Adevaratul test va fi cu Barcelona,mai e putin.Daca invinge si atunci,cu adevarat Real joaca extraordinar,etc.Sper sa fie asa. ![]()
Fantastic, extraordinar, magistral, superb... nu exista echipa la ora actuala in fotbalul mondial care sa stea in fata Realului, punct!
Poate treceti de optimile CL anul asta.Pe BARCA de cand n-ati mai batut-o?
Pe BARCA de cand n-ati mai batut-o?
De prin mai 2008... ![]()
De prin mai 2008...![]()
Nu pare mult,dar cand te gandesti la ultimele 4 confruntari si la golavraj...iese urat.
Rabdare, rabdare... mai este doar o saptamana ![]()
Real Madrid [5 - 1] Athletic Bilbao
19' [1 - 0] G. Higuain
30' [2 - 0] C. Ronaldo
40' [2 - 1] F. Llorente
57' [3 - 1] S. Ramos (pen.)
62' [4 - 1] C. Ronaldo
90' [5 - 1] C. Ronaldo (pen.)
![]()
Sa speram ca va fi un meci-spectacol in aceasta seara!Duelul se anunta teribil, o inclestare de forta.
No es Raul, no es El Classico! ![]()
Pronostic: Barcelona - Real Madrid 1-3
Mai noi nu ai?
Nu se vad bine culorile! Baga si tu ceva de anul trecut sau de acum 2 ani. ![]()
O sa bag din seara asta ![]()
Presimt ca iar o sa dispari maine de pe forum, messenger, facebook si orice alt site unde te-am putea gasi... ![]()
No es Raul, no es El Classico!
Cam asa e... ![]()