FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Real Madrid CF

«1535455565775»
red&blue_boy30.10.2010 21:10

Hercules - Real Madrid 1-3 . C.Ronaldo isi continua seria golurilor cu o noua dubla!

laur_2331.10.2010 09:52

O prestatie destul de modesta a Realului, salvata pe final de cele doua reusite.In comparatie cu goleada Barcei impotriva celor din Sevilla.Insa, este inerenta aparitia unor astfel de meciuri, nu se poate pastra un ritm sustinut pe parcursul unui intreg sezon.Si Barca a avut momente nereusite, in acest campionat, chiar in fata celor de la Hercules, pe Camp Nou.Duminica viitoare va fi un duel aprig, derby ul cu Atletico.Se anunta un meci mare!

blindica31.10.2010 09:57

In prima repriza a fost modesta prestatia,dar chiar si atunci,Hercules nu prea ii atacau pe cei de la Real Madrid.Golul lui Trezeguet a picat intamplator la cum s-au desfasurat lucrurile pe teren.Incredibil procentaj pentru Cristiano Ronaldo.

Robert Aeroth31.10.2010 10:55

Realul are ce-a mai slaba echipa din ultimii 20 de ani

Daniel-Ionut31.10.2010 10:57
Realul are ce-a mai slaba echipa din ultimii 20 de ani

 

Ce ai fumat? :blink:

red&blue_boy31.10.2010 13:56

Da,n-a facut Real aseara un meci prea stralucit,dar e importanta victoria,nu poti juca tot timpul la aceeasi capacitate.

 

Realul are ce-a mai slaba echipa din ultimii 20 de ani

Asa o fi,daca zici tu... :dry:

Daniel-Ionut04.11.2010 16:17

Ruben de la Red a aflat din partea doctorilor ca nu mai are voie sa joace fotbal din cauza unor probleme grave de inima, care l-au facut chiar sa lesine pe teren intr-un meci de Cupa cu Real Union din urma cu 2 ani.

 

El a anuntat astazi ca nu va mai juca fotbal.

 

Ruben de la Red a fost crescut de Real Madrid si a jucat 2 ani la club, marcand un gol. El a mai fost imprumutat la Getafe un an si a prins 3 meciuri la nationala marcand o data.

 

Pacat... era un jucator promitator :no:

Vlad Bogdan04.11.2010 16:41
Realul are ce-a mai slaba echipa din ultimii 20 de ani

 

 

Da, si tu ai CEL mai mic iq de pe forumul asta.

strezahuzum05.11.2010 20:03

Una din cele mai penibile simulari vazute vreodata pe teren, tot de la "CR9" (cretin cat 9 ??).

 

DelPiero1008.11.2010 08:16
Cristiano Ronaldo la Real Madrid: 44 de goluri in 46 de meciuri :yes:

Cristiano Ronaldo la Real Madrid:1 an de cand n-a mai depasit un adversar prin dribling. ;)

laur_2308.11.2010 08:47

Senzationala faza de aseara, a lui Ozil, de la mijlocul primei reprize, in care pur si simplu si a batut joc de jucatorii lui Atletico.Se vede mana lui Mourinho aici, in dispunerea pe teren a echipei, nu stiu daca acesti fotbalisti ar fi prestat la fel pana acum cu un alt antrenor.Di Maria si Khedira s au integrat si ei perfect in angrenaj, jocul curge altfel in acest sezon.Mai e si un Xabi Alonso pe acolo...Echipa nu e mai buna ca pe vremea lui Ronaldo , Zizou, Raul si ceilalti, insa dispune acum si de un antrenor pe masura.

Daniel-Ionut08.11.2010 21:22

Fantastic, extraordinar, magistral, superb... nu exista echipa la ora actuala in fotbalul mondial care sa stea in fata Realului, punct!

red&blue_boy08.11.2010 21:34
Fantastic, extraordinar, magistral, superb... nu exista echipa la ora actuala in fotbalul mondial care sa stea in fata Realului, punct!

Rabdare,rabdare.Adevaratul test va fi cu Barcelona,mai e putin.Daca invinge si atunci,cu adevarat Real joaca extraordinar,etc.Sper sa fie asa. :)

DelPiero1010.11.2010 09:54
Fantastic, extraordinar, magistral, superb... nu exista echipa la ora actuala in fotbalul mondial care sa stea in fata Realului, punct!

:)) Poate treceti de optimile CL anul asta.Pe BARCA de cand n-ati mai batut-o?

red&blue_boy10.11.2010 12:26
Pe BARCA de cand n-ati mai batut-o?

De prin mai 2008... :dry:

DelPiero1014.11.2010 17:32
De prin mai 2008... :dry:

Nu pare mult,dar cand te gandesti la ultimele 4 confruntari si la golavraj...iese urat.

Daniel-Ionut14.11.2010 17:58

Rabdare, rabdare... mai este doar o saptamana :rolleyes:

valentin2day22.11.2010 11:02

Real Madrid [5 - 1] Athletic Bilbao

19' [1 - 0] G. Higuain

30' [2 - 0] C. Ronaldo

40' [2 - 1] F. Llorente

57' [3 - 1] S. Ramos (pen.)

62' [4 - 1] C. Ronaldo

90' [5 - 1] C. Ronaldo (pen.)

Daniel-Ionut27.11.2010 12:06

:rolleyes:

laur_2329.11.2010 09:40

Sa speram ca va fi un meci-spectacol in aceasta seara!Duelul se anunta teribil, o inclestare de forta.

Daniel-Ionut29.11.2010 09:48

No es Raul, no es El Classico! :sleep:

 

Pronostic: Barcelona - Real Madrid 1-3

vlad29.11.2010 11:22

Mai noi nu ai?

Nu se vad bine culorile! Baga si tu ceva de anul trecut sau de acum 2 ani. :)

:rolleyes:
Daniel-Ionut29.11.2010 11:38

O sa bag din seara asta :P

MoWeed29.11.2010 11:46

Presimt ca iar o sa dispari maine de pe forum, messenger, facebook si orice alt site unde te-am putea gasi... :))

red&blue_boy29.11.2010 12:02
No es Raul, no es El Classico!

Cam asa e... :(

«1535455565775»