Mourinho mi-a trimis un mesaj: 'Dacă tu ai reusit să il convingi pe Perez să vină la Bucuresti pentru 500.000 de euro, inseamnă că esti al dracului rau'", a spus Giovani Becali la gsptv."
Pai daca or veni aia doar cu jucatori de la echipa a 3-a ,normal sa coste "doar" 500 de mii de euro. N-o sa-l vedem noi pe Ronaldo??? N-o sa-i strigam numele? N-o sa-l aduleze femeile? Mi se sfasie inima. Sunt asa de trist ca mi-am facut rezervare la mare in perioada aia si n-o sa-i pot vedea pe manjii lui Real contra manjilor Stelei. ![]()
Sunt ferm convins ca stadionul va fi arhiplin,iar vuvuzelele vor crapa timpanele spectatorilor!
Goarna a murit! Traisca Vuvuzela!
PS Poate reusiti sa identificati stolul ala de sustinatori care croncaneau in fata la Judecatoriile de sector: "Free Gigi!" sau "Free Dan!"
