FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Real Madrid CF

«1484950515275»
RobYnho02.06.2010 19:16

Sa inteleg ca te mai uiti la poza de mai sus cand o mai dai in onanie.

blindica02.06.2010 19:23

Daniel,noi astia de simpatizam cu Real Madrid,trebuie sa keep low pana vine vreun trofeu sau vreo victorie impotriva Barcelonei,chiar daca Barcelona are doar o perioada in care domina fotbalul spaniol si a fost la varf in Europa.

Zic doar o perioada fiindca se va incheia si ciclul acesta,e inevitabil.

Ceea ce conteaza acum,cu prioritate,este prezentul.Iar prezentul,pentru Real Madrid,este agonizant.

 

A fost un meci caritabil zilele astea,Madrid vs Ac Milan.

red&blue_boy02.06.2010 20:21
A fost un meci caritabil zilele astea,Madrid vs Ac Milan.

 

 

Superb!!!Ce jucatori au fost pe teren!!!

A castigat Real cu 4-3...A jucat la Milan si Contra,la un moment dat l-au pus si capitan... :))

 

Se mai intoarce roata,mai devreme sau mai tarziu va fi iar Real in top! :)

Maye03.06.2010 23:33

De asta ce zici Alecs?

 

guti.jpg

 

Sau : real-madrid-love.jpg

 

 

Pare mai "deep" decat niste strangeri de mana :)

*Alecs*03.06.2010 23:39

Poza facuta noaptea, la iesirea din club, baietii veseli, bauti..

 

76402253x190.jpg

 

P.S. Cu Pique e un set intreg, dar le pun pe rand, ce gasesti tu aici sunt ipostaze pe care le intalnesti la orice echipa.

Maye03.06.2010 23:42

Bai Alecs , sa mor eu , daca eu ma imbat nu ma pup cu fatalaii.

Imi e cam ciudat.

 

Or fi intalnite la orice club , dar Real tot ramane club de gay :D

 

Pique e poponar , nu-i bai. :))

red&blue_boy04.06.2010 04:35

Pai poate faceau parte din antrenament !!! Exersau scheme pentru a-l anihila pe Pique! :P

Daniel-Ionut04.06.2010 09:15

Hai ma... Lovin si Goian ce au facut dupa meciul cu Standard, sa fim seriosi.

Dar Pique asta este cam dubios :shifty:

RobYnho04.06.2010 09:18

Ce-i drept, are o figura de homosexual.

La petrecerea de dupa castigarea titlului, coincidenta sau nu, Pique a dat tonul la cantecul suporterilor adresat lui Ibrahimovic si tragea de el. :))

laur_2304.06.2010 09:45

Observ ca discutiile au luat o alta turnura p'aici!Poate si din cauza faptului ca este intersezon...

RobYnho04.06.2010 10:00

Cum zicea Maye. Sa vorbim despre nimic. :))

Daniel-Ionut04.06.2010 10:04

Mai face Roby cate un offtopic, sa mai animeze situatia.

 

Lista de plecari, preluata din AS:

Royston Drenthe-La cei 23 de ani ai sai are avantajul faptului ca este inca tanar si in ascensiune. Adus pentru 13 milioane de euro, poate pleca pe o suma cuprinsa intre 12 si 15 milioane de euro. Drenthe poate fi inclus in operatiunea Di Maria.

 

Diarra-Jucatorul originar din Mali are sanse mari sa paraseasca Real Madrid in vara, mai ales ca ofertele pe adresa sa nu intarzie sa apara. In plus Mourinho pare sa-l prefere pe Lass Diarra in lot. A costat 26 de milioane, iar Real spera sa obtina de pe urma sa macar 15 milioane de euro.

 

Gago: Curtat intens de Manchester City, argentinianul va pleca si el in aceasta vara de pe Bernabeu. Calderon si Mijatovic au platit pentru el 18 milioane de euro, Perez il lasa sa plece pentru 15 milioane.

 

Granero: AS scrie ca desi a inceput bine anul, sezonul l-a terminat evoluand slab. In Statele Unite are ocazia sa-l impresioneze pe Mourinho care va decide daca il pastreaza sau il vinde.

 

Garay: Poate fi inclus in tranzactia Di Maria. I-a costat pe madrileni 10 milioane de euro, dar reprofilarea lui Sergio Ramos in centrul defensivei il transforma intr-o rezerva de lux, mai ales in contextul in care Albiol ar putea fi prima rezerva.

 

 

*Alecs*04.06.2010 10:12

In aceasta saptamana a avut loc prezentarea echipamentului pentru sezonul 2010-2011.

 

Tricou jucatori:

 

Acasa

hs11e.jpg

 

Deplasare

as11.jpg

 

Tricou portari:

 

Acasa

ghs11.jpg

 

Deplasare

gas11x.jpg

valentin2day04.06.2010 11:51
Gago: Curtat intens de Manchester City, argentinianul va pleca si el in aceasta vara de pe Bernabeu. Calderon si Mijatovic au platit pentru el 18 milioane de euro, Perez il lasa sa plece pentru 15 milioane.

In sfarsit! Nu l-am suportat niciodata pe acest "Lovin".

 

 

la Barca e ceva dubios...

 

 

 

 

Ps: Nu se mai poate adauga video direct?

Maye04.06.2010 12:12
Observ ca discutiile au luat o alta turnura p'aici!Poate si din cauza faptului ca este intersezon...

Lasat frate sa vorbim despre poponari.

Pai daca sunt ce dracu vrei sa le fac eu?

Despre nimic RObi , despre nimic.

Daniel-Ionut04.06.2010 12:40

Imi place ala de acasa :w00t:

Mi'ar trebui si mie unu'... neaparat cu Sergio Ramos :hmmm:

*Alecs*04.06.2010 12:53

Pe site-ul oficial pretul unui tricou simplu este de 67.48 euro. Daca vrei sa scrie si Sergio Ramos si numarul 4, costa 85.41 euro. La aceasta suma se adauga taxele pentru Romania, ajungandu-se la un total de 103.65 euro, cam 435 lei.

Eu zic ca se merita. Un tricou original cu Steaua costa 350 lei, pret in care nu stiu daca intra si printarea numelui si numarului.

Ronnie04.06.2010 13:12

Se merita 4 milioane jumate pe un tricou?

red&blue_boy04.06.2010 13:16
In sfarsit! Nu l-am suportat niciodata pe acest "Lovin".

 

Gago.....Si mai ziceau ca e urmasul lui Redondo...O jignire adusa acestuia...

RobYnho04.06.2010 13:17

Eu unul, nu as da atatia bani.

Daniel-Ionut04.06.2010 13:20

Lovin Gago, a fost dorit si in iarna la City, dar transferul a cazut cu o ora inainte de inchiderea mercato.

Palarevedere! nu este jucator de Real, si acum nu incepeti cu... "nu vinde" ... nu joaca.

Maye04.06.2010 13:38

Bai Daniele am unul original cu Real cumparat de pe Bernabeu.Cat dai pe el?

 

Daniel-Ionut04.06.2010 13:40
Bai Daniele am unul original cu Real cumparat de pe Bernabeu.Cat dai pe el?

 

Din ce sezon?!

Si mie imi trebuie cel putin XL :)

Maye04.06.2010 13:42

Ti bun bai.

 

E din 2007-08 sau 08-09.

Cu B Win pe fata.

Alb , cu Clima Cool.

Daniel-Ionut04.06.2010 13:46

Nu vreau.

«1484950515275»