@laur_23
Mi-ai luat vorbele din gura.
Ce te-ai mai bucurat tu cand a venit Real la Bucuresti. Sa vina locul 2! Traiasca nen-tu Gigii!
Sa ma cauti maine la fotolii.
Da-o in plm de treaba. Este doar fotbal. Ce dracu,ne scoatem ochii pentru un sport? Alecs a mai facut cateva comentarii rautacioase ,adresate mie. Eu am discutat despre Real. Nu m-am luat de persoana lui sau de familie.
Nu eu am fost cel care s-a trezit la 7 dimineata cu chef de mistouri pe aici. Si-au exprimat si altii parerea in legatura cu meciul de aseara si au facut-o civilizat, fara provocari.
Au mai fost discutii cand au fost alegerile. De atunci, nu tin minte sa te fi deranjat cu ceva.
Si nu stiu unde ai citit tu ca m-am luat de familia ta..


24.04.10 21.00 Real Zaragoza : Real Madrid
20.04.10 21.45 Internazionale - FC Barcelona
24.04.10 19.00 FC Barcelona - Xerez