Sunt fan Real, dar trebuie sa recunosc ca Barca ii este superioara ca joc, ca tactica, asezarea in teren propusa de Pep este extraordinara, indiferent ca lipsesc Iniesta, Yaya, Ibrahimovici, Henry sau altii.E drept, la Real a lipsit un jucator care, dupa parerea mea, este mai bun decat C.Ronaldo si anume, Kaka.Dar si cu el in teren, cred ca Barca s ar fi impus, deoarece il are pe cel mai bun pasator din lume in acest moment, Xavi, cel mai bun fotbalist al ultimului CE.Un fotbalist urias!In ceea ce l priveste pe Messi, este de prisos orice comentariu, este pur si simplu The Best!In fotbalul actual se poate intampla orice, mai ales la acest nivel, chiar si succesul Interului in dauna Barcei in dubla mansa(sau Bayern in finala), insa e greu de crezut ca o poate opri cineva pe Barca in drumul ei de a triumfa din nou pe Bernabeu ,in mai, in finala UCL.Ceea ce nu ar fi umilinta suprema pentru Real, mai umilita cred ca a fost aseara, in meciul direct.Mai sunt 7 etape.Hala Madrid!