FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Real Madrid CF

«1474849505175»
Daniel-Ionut06.05.2010 09:44
primera-division.gif 09.05.10 ?? Real Madrid : Athletic Bilbao

primera-division.gif 16.05.10 ?? Malaga : Real Madrid

 

---

 

primera-division.gif 09.05.10 ?? Sevilla CF - FC Barcelona

primera-division.gif 16.05.10 ?? FC Barcelona - Valladolid

 

De mic copil am tinut cu Sevilla :shifty::))

Acum serios... nu cred ca Barcelona mai are cum sa piarda titlul :sleep:

valentin2day06.05.2010 10:40
Acum serios... nu cred ca Barcelona mai are cum sa piarda titlul :sleep:

BA DA! Il pierd pe avion!

valentin2day14.05.2010 19:04

1155-247211-mastersmadrid.jpg

 

Doua legende s-au intalnit la mastersul de la Madrid!

FuNNky LowE suD27.05.2010 21:26

2010 iarasi un an pierdut de real in fata barcelonei

Daniel-Ionut27.05.2010 21:29

Hai, hai... :D

Daniel-Ionut29.05.2010 10:22
Bravo ba!Esti tot mai descurcaret. Vezi meciurile bruiate?

 

Nu de alta , dar eu nu l-am vazut fundas central.Dar ma bucur ca ai si date exacte : 40 %. Esti un mic statistician tu.

 

Totusi , hai sa nu vorbim de SRL-ul Madrid pe topicul unei ECHIPE DE FOTBAL !

 

Trecem aici:

 

Pai cand s-a accidentat Pepe la inceputul sezonului, nu juca Arbeloa-Albiol-Ramos-Marcelo(Drenthe)? :blink: pentru ca Garay nu a jucat constant.

Maye29.05.2010 10:30

Bravo ba. Deci cand : Cand s-a accidentat Pepe si a mai ramas rezerva doar Swarowsky Metzelder.

 

Deci pana la urma tu ce zici ca e de meserie: dreapta sau central?

Pentru Spania ce joaca?

 

Asa si Baciu e mijlocas defensiv ca doar a jucat pe postul ala.

Si Banel fundas dreapta.

Si Carrick si Fletcher sunt fundasi centrali ca doar au jucat 3 etape pe postul ala.

 

De reprofilari si de posturi de baza ai auzit?

TURKU29.05.2010 12:17

Credeti ca Real va fi peste Barcelona sezonul viitor ??? :steag_cruce_invers: Forza Barcelona !!!Barcelona va domina Primera !!!

Daniel-Ionut29.05.2010 12:36
Credeti ca Real va fi peste Barcelona sezonul viitor ??? :steag_cruce_invers: Forza Barcelona !!!Barcelona va domina Primera !!!

 

Real reuseste tripla, bineinteles.

red&blue_boy29.05.2010 13:50
Deci pana la urma tu ce zici ca e de meserie: dreapta sau central?

 

 

Ramos joaca si central,in functie de conjunctura,dar e clar,postul sau,pe care se simte cel mai bine,e cel de fundas dreapta...

valentin2day29.05.2010 14:49

ramos joaca bn si ca atacant :D

Maye29.05.2010 14:51
Ramos joaca si central,in functie de conjunctura,dar e clar,postul sau,pe care se simte cel mai bine,e cel de fundas dreapta...

Deci nu sunt chiar nebun.

Daniel-Ionut29.05.2010 15:16

Nu esti nbun, dar nu vrei sa intelegi... eu ti'am zis ca Real l-a adus de la Sevilla pentru postul de fundas central, iar in sezonul care tocmai s-a terminat, a jucat foarte multe meciuri in centru.

Ronnie29.05.2010 18:36

Ramos este unul dintre cei mai buni fundasi dreapta din istoria fotbalului (de cand ma uit eu este de departe cel mai bun). Sa il pui pe el central doar pentru a acoperi acel post mi se pare o prostie maxima.

Daniel-Ionut29.05.2010 18:54
Ramos este unul dintre cei mai buni fundasi dreapta din istoria fotbalului (de cand ma uit eu este de departe cel mai bun).

 

Bravooo... in sfarsit zici si tu ceva bun :D

Jucatorul meu preferat :thumbsup:

RobYnho29.05.2010 18:54
Ramos este unul dintre cei mai buni fundasi dreapta din istoria fotbalului.

 

 

Ehhh.

La ora actuala sunt foarte multi fundasi dreapta foarte buni. Ajunge sa il pomenim pe Dani Alves sau pe Maicon.

LanDSharK29.05.2010 20:25
Real reuseste tripla, bineinteles.

Hai ca ai fost simpatic aici ! :)) SIGUR ca real va reusi tripla istorica!! :console:

valentin2day29.05.2010 22:49

Ramos mi se pare urmasul lui Hierro, ma refer la ce va insemna el pentru Madrid.

Maye29.05.2010 23:14
Nu esti nbun, dar nu vrei sa intelegi... eu ti'am zis ca Real l-a adus de la Sevilla pentru postul de fundas central, iar in sezonul care tocmai s-a terminat, a jucat foarte multe meciuri in centru.

Deci care e pozitia lui tinere?

Daniel-Ionut30.05.2010 05:57
Deci care e pozitia lui tinere?

 

Fundas dreapta, care poate juca in centru la orice ora, fara nici cea mai mica problema.

TURKU30.05.2010 09:26
:beer2: tripla real la ce la coci poate:))) Barcelona va face legea si in sezonul viitor :beer2:
Daniel-Ionut02.06.2010 08:03

Marca: Gerrard Caliente Caliente

Se pare ca mijlocasul cormoranilor este tot mai aproape de Real Madrid :naughty:

red&blue_boy02.06.2010 18:27

Nu cred ca vine Gerrard,iar daca da,nu cred ca se adapteaza campionatului spaniol...

Kellerman02.06.2010 19:00

NEVER GONNA HAPPEN. Vise placute.

Daniel-Ionut02.06.2010 19:14

Sincer, nici eu nu cred ca vine, dar... nu se stie.

As vrea sa vad reactia lui Kellerman la prezentarea oficiala :w00t:

snap0032.jpg

«1474849505175»