Iart'o Doamne ca nu stie ce zice... ![]()
Iart'o Doamne ca nu stie ce zice... ![]()
Alooooo mai fatuco ce cauti p topicul Realului sa spui o asemenea aberatie?!?!?!![]()
doare adevarul? ![]()
Ce au mai facut Alcoron aia in cupa??
Care a fost rezultatul final cu at.bilbao?
Bilbao - Real 1-0.
RespecT! ![]()
)
O echipa de rahat.
Ha ha ha. Galacticii. Pana si Maye ar fi jucat mai bine
Cristiano Ronaldo e un poponar cu freza naspa.
![]()
Nu degeaba e idolul lui Ronnie
Asta din Brasov mananca ceva maro mult in seara asta ![]()
O echipa de rahat.
cum poti sa spui asa ceva despre Real? ![]()
![]()
shit happens...
Asta din Brasov mananca ceva maro mult in seara asta![]()
Mancam mult Ronnie
Pai i-am vazut in seara asta.
O echipa scarboasa.
Pai i-am vazut in seara asta.O echipa scarboasa.
![]()
![]()
![]()
si echipelor mari li se intampla...cum ar fi si aia din Anglia...cum ii chema?
ca imi scapa numele...cu M parca ![]()
![]()
Pai aia cu "M" nu e echipa mare ![]()
nu e, dar asa vorbeste lumea ![]()
Prieteni, prieteni. Dar pana la "M". Te rog frumos...
Or fi si aia de rahat , dar astia sunt cei mai de rahat.
Go FC United of Manchester ![]()
![]()
fara "M" si fara "B" pe topicul Marelui Real. ![]()
Eu?Mare?
Eu?Mare?
![]()
![]()
nu tu, "M" de la echipa aia britanica...mare este Real Madrid ![]()
Nu cunosc.
Stiu doar ca Real e o echipa de rahat.Cea mai de rahat , plina de cocalari.
In afara de Kaka , omul asta merita respect.Insa pana la un punct.
Nu jucatorii de acum(gen C.Ronaldo, care chiar pare cocalar) au facut clubul asta mare...este mare practic, prin istoria sa si renumele de cel mai titrat club din lume.Si asta spune ceva
Ca sunt si jucatori ca Raul spre exemplu, care se identifica cu Real, este altceva, despre el as putea spune ca a scris istorie la Real...in rest, nu vad ce ar fi de rahat la Madrid...dar normal, fiecare cu simpatiile lui ![]()
Ca dati afara un simbol (Guti) ca sa ii faceti loc altui cocalar.
Asta urasc eu!