FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Real Madrid CF

«1333435363775»
Daniel-Ionut13.01.2010 10:55

Iart'o Doamne ca nu stie ce zice... :notangel:

mircea_1013.01.2010 10:55
Alooooo mai fatuco ce cauti p topicul Realului sa spui o asemenea aberatie?!?!?! :spank:

doare adevarul? :D

Daniel-Ionut14.01.2010 13:59

Ce au mai facut Alcoron aia in cupa??

STELIST 8616.01.2010 21:19

Care a fost rezultatul final cu at.bilbao?

Maye16.01.2010 21:25

Bilbao - Real 1-0.

STELIST 8616.01.2010 22:07

RespecT! :)):))

Maye16.01.2010 22:10

O echipa de rahat.

MoWeed16.01.2010 22:11

Ha ha ha. Galacticii. Pana si Maye ar fi jucat mai bine

Maye16.01.2010 22:13

Cristiano Ronaldo e un poponar cu freza naspa.

MoWeed16.01.2010 22:15

:))

 

Nu degeaba e idolul lui Ronnie

Ronnie16.01.2010 22:18

Asta din Brasov mananca ceva maro mult in seara asta :D

dayra16.01.2010 22:18
O echipa de rahat.

 

 

cum poti sa spui asa ceva despre Real? :no::banned:

shit happens...

MoWeed16.01.2010 22:20
Asta din Brasov mananca ceva maro mult in seara asta :D

Mancam mult Ronnie

Maye16.01.2010 22:20

Pai i-am vazut in seara asta.

O echipa scarboasa.

dayra16.01.2010 22:23
Pai i-am vazut in seara asta.

O echipa scarboasa.

 

 

:ras::ras::ras:

si echipelor mari li se intampla...cum ar fi si aia din Anglia...cum ii chema? :hmmm: ca imi scapa numele...cu M parca :D:hypocrite:

MoWeed16.01.2010 22:24

Pai aia cu "M" nu e echipa mare :))

dayra16.01.2010 22:25

nu e, dar asa vorbeste lumea :shutup2:

Ronnie16.01.2010 22:27

Prieteni, prieteni. Dar pana la "M". Te rog frumos...

Maye16.01.2010 22:28

Or fi si aia de rahat , dar astia sunt cei mai de rahat.

 

Go FC United of Manchester :D

dayra16.01.2010 22:33

:no:

 

 

fara "M" si fara "B" pe topicul Marelui Real. :P

Maye16.01.2010 22:35

Eu?Mare?

dayra16.01.2010 22:43
Eu?Mare?

 

 

:)):))

nu tu, "M" de la echipa aia britanica...mare este Real Madrid :D

Maye16.01.2010 22:50

Nu cunosc.

Stiu doar ca Real e o echipa de rahat.Cea mai de rahat , plina de cocalari.

In afara de Kaka , omul asta merita respect.Insa pana la un punct.

dayra16.01.2010 23:00

Nu jucatorii de acum(gen C.Ronaldo, care chiar pare cocalar) au facut clubul asta mare...este mare practic, prin istoria sa si renumele de cel mai titrat club din lume.Si asta spune ceva :D Ca sunt si jucatori ca Raul spre exemplu, care se identifica cu Real, este altceva, despre el as putea spune ca a scris istorie la Real...in rest, nu vad ce ar fi de rahat la Madrid...dar normal, fiecare cu simpatiile lui :yes:

Maye16.01.2010 23:14

Ca dati afara un simbol (Guti) ca sa ii faceti loc altui cocalar.

Asta urasc eu!

«1333435363775»