FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Real Madrid CF

«1313233343575»
Daniel-Ionut08.12.2009 10:20

Corect... daca maine iti cade un ghiveci in cap... :blush:

STELIST 8608.12.2009 14:05

daca maine retrogadeaza madrid....:))

Daniel-Ionut08.12.2009 14:35

daca si cu parca se dadeau in barca...

red&blue_boy12.12.2009 23:03

Valencia - Real 2-3 !!! Goluri: Villa,Joaquin-Higuain 2,Garay . Un meci destul de bun facut de Real,care a mai ratat cateva ocazii bune,in special prin Higuain. Si n-a jucat Ronaldo!

Daniel-Ionut13.12.2009 08:03
Si n-a jucat Ronaldo!

 

Nici Kaka!

red&blue_boy13.12.2009 09:36
Nici Kaka!

 

 

Da,pacat si de el...Dar Ronaldo la ce lipici are la goluri,ar fi dat unul si aseara...Oricum,bine ca a invins Real,desi ma cam deranjeaza ca Raul nu prea mai e folosit asa mult...

mircea_1013.12.2009 10:14
Si n-a jucat Ronaldo!

 

s-a vazut...daca juca batea valencia

red&blue_boy19.12.2009 23:04

Real Madrid - Zaragoza 6-0 !!! Inca un meci bun pentru Van der Vaart,2 goluri,un jucator de calitate,care n-a primit prea multe sanse...

Daniel-Ionut20.12.2009 13:46
Real Madrid - Zaragoza 6-0

 

Asta'i ma Realul pe care il stiam eu :thumbup:

Daniel-Ionut25.12.2009 16:58

Ivanovici:"Real Madrid este visul oricarui jucator"

 

@Vlad Bogdan oare de ce ar vrea un jucator sa plece de la Chelsea la Real Madrid? :hmmm:

Asa si de la Manchester, Milan, Liverpool, etc... aceste cluburi nu sunt mari?... iti spun eu, sunt colosale, dar iata ca Real este totusi ceva de inegalat... moaa ce'am zis'o :happy:

Maye25.12.2009 21:14

Mars ma!

Daniel-Ionut26.12.2009 07:48
Mars ma!

 

Te cheama Vlad Bogdan? :blink:

:ce_oameni:

dayra27.12.2009 10:50

Seicul Mansour bin Zayed Al Nahyan, membru al familiei regale din Abu Dhabi si patronul lui Manchester City a zguduit opinia publica din Madrid cu o oferta de 1 miliard de euro pentru a cumpara Realul, anunta AS.

Real Madrid, care a fost ales de FIFA cel mai reprezentativ club din sec. XX nu poate fi cumparat si nici vandut. Pentru ca se inscrie in categoria unui club de fotbal simbol si nu este o societate pe actiuni oarecare, in Statutul Social al clubului nu este inclusa si o posibila vanzare.

Singura bresa se regaseste in Articolul 5 al Statutului, care prevede o "transformare, fuziune sau expansiune" a clubului pe baza unui referendum intre toti "socios".

MoWeed27.12.2009 10:57

Daca e vorba de bani, gasesc aia de la real o portita. Nu de alta, dar e evident ca pentru ei numai banii conteaza

Daniel-Ionut27.12.2009 10:58

Da cati bani poate sa aibe un arab? :blink:

dayra27.12.2009 11:08
Da cati bani poate sa aibe un arab? :blink:

 

 

dupa cum vezi, foarte multi.Nici el nu e un arab oarecare, e totusi din familia regala.

 

@MoWeed

au gasit deja arabii...vor sa plateasca toate datoriile clubului si s-au gandit deja ce sa faca si cu City, ca UEFA nu ii da voie seicului sa detina 2 cluburi...sunt pusi pe treaba oamenii astia.

Ronnie27.12.2009 11:27

La Real ar trebui adus un manager cu cap, ca pana acum au avut doar tantalai. Unul care cumpara doar parasute, altul care cumpara de 250 de milioane.

red&blue_boy27.12.2009 19:44

Eu nu cred ca o sa ajunga Real pe mana arabilor,ar fi pacat...Vrea si seicul ala Mansour sa faca o "aroganta"...Sa isi vada de City,ca nu prea izbuteste sa incurce big four-ul din Anglia...

Daniel-Ionut28.12.2009 08:02

Nu ajunge Real pe mana strainilor prea curand... cum se si spune, Real este perla de pe coroana Spaniei...

mircea_1028.12.2009 08:56

Daniele, ÙˆØșني عن ديك الحقيقي؟ ? :D :D

red&blue_boy30.12.2009 09:01

Kaka a revenit dupa accidentare la antrenamentele echipei !

Daniel-Ionut30.12.2009 15:45
Daniele, ÙˆØșني عن ديك الحقيقي؟ ? :D:D

 

Si ȘOK, Mircea tocmai m'a injurat! :))

mircea_1031.12.2009 13:33

nu tradu cu google chrome ca e pe spate :P:))

Daniel-Ionut10.01.2010 18:14

Ce gooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllll Higuain!!! :w00t:

Ronnie10.01.2010 18:20

Iar este rezerva Benzema :rolleyes:

«1313233343575»