FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Real Madrid CF

«1293031323375»
Ronnie25.11.2009 17:23

Pe TVR 1 este Bordeaux-Juventus.

Daniel-Ionut25.11.2009 18:00
Pe TVR 1 este Bordeaux-Juventus.

 

Aiurea... :huh:

*Alecs*25.11.2009 18:19

Sa vedem ce ne-au mai pregatit cei de la bwin in seara asta.

Daniel-Ionut25.11.2009 18:31
Sa vedem ce ne-au mai pregatit cei de la bwin in seara asta.

 

Nimic...

Daniel-Ionut26.11.2009 16:10

Ce s'ar face Real fara Higuain... :no:

ionel_9426.11.2009 16:18

hai real voi o sa bateti pe Barcelona

Daniel-Ionut26.11.2009 16:32
hai real voi o sa bateti pe Barcelona

 

Bineinteles! :thumbsup:

Vlad Bogdan26.11.2009 18:13

Nu stiu sincer daca trece Real de optimi la felul cum joaca.

Mi-e sila sa le urmaresc meciurile! Foarte bine ca s-a difuzat aseara pe tvr Bordeaux-Juve. Am vazut si ceva fotbal.

Daniel-Ionut26.11.2009 18:19
Nu stiu sincer daca trece Real de optimi la felul cum joaca.

Mi-e sila sa le urmaresc meciurile! Foarte bine ca s-a difuzat aseara pe tvr Bordeaux-Juve. Am vazut si ceva fotbal.

 

Chelsea joaca maaa... :tomato:

Vlad Bogdan26.11.2009 18:26

Uitate ce face prin campionat, prin cupe, cl , au absenti cati vrei, etc.

Aaa, cine conduce cel mai puternic campionat din lume? Fa o comparatie goluri marcate- primite intre Chelsea si Real sezonul asta.

Apropo... Cristina Ronalda nu face nici cat piciorul stang a lui Frank.

Discutam asa prin faza semifinalelor. ;)

Daniel-Ionut26.11.2009 18:49

Cine e Frank? :D

Cunosc foarte multi Frank'i :whistle:

Vlad Bogdan26.11.2009 19:08

Frank Lampard, jucator care la 31 de ani da gol dupa gol din postura de mijlocas. :shifty:

red&blue_boy26.11.2009 19:16

Frank Lampard merita tot respectul,fie ca simpatizezi sau nu cu Chelsea...E un jucator de calitate,foarte inteligent si care marcheaza destul de des.

Daniel-Ionut27.11.2009 17:05

Iker: "O vad bine pe Barca... prin oglinda retrovizoare!" :shifty:

sabin130727.11.2009 18:55

In curand nu o s-o mai zareasca deloc, prin parbriz. :P

KERATOCONUS27.11.2009 23:43

FC Barcelona - Real Madrid se disputa duminica, 29 noiembrie, ora 20:00. In Romania meciul va fi transmis in direct de catre Digisport.

 

Vamos Barca! :rolleyes:

Daniel-Ionut28.11.2009 06:09

Pacat ca o sa fie in acelasi timp cu Steaua - Vaslui... :no:

 

caseta2.jpg

DelPiero1029.11.2009 20:17

Stie cineva cat s-a terminat El Clasico?;) Daniel? :)

gio_stgloria29.11.2009 20:20

Gen real a luat bataie cu 1-0 :steag_cruce_invers:

MoWeed29.11.2009 21:10

Ar putea sa-mi spuna si mie cineva daca a jucat Cristina Ronaldo in meciul asta? Ca pe teren nu prea am vazut-o

sabin130729.11.2009 21:31

In primul rand de ce se comenteaza doar pe topicul unde e doliu azi? :whistle:

Nu mai stau sa laud iar jocul Barcelonei, vreau doar sa remarc modul in care nu s-a simtit jumatate de ora omul in plus pe teren al Realului. Iar in Ronaldo nu vreau sa mai dau, e deja la pamant. :)

red&blue_boy29.11.2009 21:48

Un meci nu prea spectaculos pentru un asa renume...As fi vrut sa bata Real,dar a meritat pana la urma Barcelona victoria...Totusi,a avut si Real cateva ocazii bune,iar daca in prima repriza la 0-0 nu rata C.Ronaldo singur cu Valdez dupa o actiune frumoasa a lui Kaka,poate altfel curgea meciul...Dezamagitor Real sa joace aproape jumate de ora cu om in plus si nici barem sa egaleze...Degeaba au bagat atatia bani in transferuri...Si tii pe Raul rezerva...

*Alecs*29.11.2009 22:40

Gluma ca gluma, dar pana la schimbare C.Ronaldo a avut cea mai mare ocazie si a creat cele mai periculoase actiuni pentru Real.

Ocazii au fost dupa eliminare, iar meciul a semanat cu cel de anul trecut de pe Camp Nou. O Barca mai pragmatica ca de obicei, dar eficienta in fata portii si un Real mai curajos, dar fara sansa.

Daniel-Ionut30.11.2009 06:53

Felicitari Barcelonei, joaca un fotbal adevarat :excl: (Atat am de spus pentru ca nu am vazut meciul...)

 

Vreau sa stiu doar daca Realul a jucat ceva... daca a avut ocazii... si daca Barcelona a fost peste ei si meritau victoria?

 

In rest... vorbim in returul dp Santiago Bernabeu pe 11 aprilie de ziua mea :naughty:

Pana atunci se formeaza si la Real o legatura de joc ceva ;)

vlad30.11.2009 07:26
Felicitari Barcelonei, joaca un fotbal adevarat :excl: (Atat am de spus pentru ca nu am vazut meciul...)

 

Vreau sa stiu doar daca Realul a jucat ceva... daca a avut ocazii... si daca Barcelona a fost peste ei si meritau victoria?

 

In rest... vorbim in returul dp Santiago Bernabeu pe 11 aprilie de ziua mea :naughty:

Pana atunci se formeaza si la Real o legatura de joc ceva ;)

 

 

A cam fost putin,putin offside la Zlatan,dar victoria este si mai frumoasa in cazul asta. Se ataca mai rau galacticii pentru acest gol.

Cat despre ziua ta..... pune-ti sperante in cadouri de la parinti. Nu te astepta sa-ti aduca ceva Real.

 

Iar a batut Barcelona pe Real. Devine rutina derby-ul asta. :)

«1293031323375»