FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Real Madrid CF

«1353637383975»
Daniel-Ionut17.01.2010 16:22
Llorente e inca bun la cei 100 de ani pe care ii are. Nu inteleg de ce nu e convocat la nationala? :ce_oameni:

Apropo, Barcelona s-a distantat la 5 puncte din cate stiu eu.

 

1.Llorente este chemat la nationala.

2.Aici este interzis cuvantul B*******A! pentru ca o sa cumpar topicul de la Mo :rolleyes:

mircea_1017.01.2010 16:31

ce cuvant e intervis? Barcelona? :D

STELIST 8617.01.2010 17:20

At.Bilbao!

DelPiero1017.01.2010 18:14
1.Llorente este chemat la nationala.

2.Aici este interzis cuvantul B*******A! pentru ca o sa cumpar topicul de la Mo :rolleyes:

FC Barcelona!Cea mai buna echipa din lume.Pe departe. :D

Daniel-Ionut17.01.2010 18:19
FC B*******a!Cea mai buna echipa din lume.Pe departe. :D

 

Ai dreptate... anul trecut a fost cea mai buna echipa din lume.

Anul asta nu mai are cum sa fie... deja a ratat un trofeu.

Alexandru H.17.01.2010 18:44
Ai dreptate... anul trecut a fost cea mai buna echipa din lume.

Anul asta nu mai are cum sa fie... deja a ratat un trofeu.

 

Cupa e un trofeu de mana a 2-a. Ii trebuie doar campionatul si Champions League pt a-si pastra titlul de cea mai buna echipa din lume.

Daniel-Ionut17.01.2010 18:46
Cupa e un trofeu de mana a 2-a.

 

Sa traiti domn' Becali! nu stiam ca frecventati si dumneavoastra site'ul nostru :D

Maye17.01.2010 19:21

Real mai e in Cupa?!

 

 

Aaa...Scuze...Alcorcon :)

STELIST 8617.01.2010 19:44

Neah,2-3 cu racing...cu putin noroc castigau nebunii!

red&blue_boy18.01.2010 07:11

Orice s-ar zice,e de nepermis ca la o echipa ca Real,cu investitiile facute in transferuri,sa nu poti un meci intreg la Athletic sa intorci rezultatul sau barem sa egalezi...Deja a trecut ceva vreme din vara si Real tot nu devine si o echipa,vedetele aduse nu prea confirma sau cel putin nu arata constanta...Poate n-au nici antrenorul potrivit...

STELIST 8618.01.2010 14:27
...Poate n-au nici antrenorul potrivit...

:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Daniel-Ionut18.01.2010 14:42

Mourinho ar fi cel mai indicat sa antreneze Realul!

Alexandru H.18.01.2010 22:19
Sa traiti domn' Becali! nu stiam ca frecventati si dumneavoastra site'ul nostru :D

 

Real Madrid nu a mai castigat trofeul din 1993. Mediocra grav echipa asta, domne'...

f234567k18.01.2010 22:57

Cu el ar prinde si galacticii o semifinala de Liga.

Daniel-Ionut20.01.2010 15:48

guti-y-gago.jpg Agentul lui Guti, Zoran Vekic a negat ieri posibilitatea ca vicecapitanul madrilen sa plece in acest sezon de pe Bernabeu: Pe Guti e greu sa-l dezlipesti de Real Madrid. E foarte atasat de club. Nimeni nu spune ca el a fost vreodata un sfant, insa niciodata nu poti sa-i negi meritele sau atasamentul. Guti ramane la Real! In plus nimeni din cadrul clubului nu i-a transmis ca trebuie sa plece. Toata lumea a stabilit ca Guti este un jucator important si nu pleaca de la Madrid a anuntat Vekic, care a pus practic capat speculatiilor care il dadeau pe ˜rubio' ca si plecat la Inter sau Bolton.

 

Agentul sarb care il impresariaza si pe argentinianul Gago a anuntat ca exista interes pentru Fernando dar ca si mijlocasul sud-american va continua la Madrid: Gago la fel ca si Guti are contract cu Real si il va respecta. Deocamdata nu s-a pus problema sa plece chiar daca oferte au fost. Mai este pana la finalul perioadei de transferuri insa repet, Fernando Gago este jucatorul lui Real Madrid si ramane pe Santiago Bernabeu a confirmat influentul agent sarb.

 

Huuu... sa speram ca Guti nu va pleca de la Madrid, si nici Raul... sunt 2 simboluri, alaturi de Casillas care trebuie sa isi incheie cariera la Real! :yes:

 

 

 

 

 

red&blue_boy21.01.2010 07:40

Sper sa nu plece Raul si Casillas...Plecarea lui Guti nu m-ar prea afecta,n-a fost nicicand un jucator de baza,sa evolueze constant titular...

MoWeed21.01.2010 08:52

Numai fanii il pot salva Daniele. Daca se vand destule tricouri cu el, o sa ajunga si titular

Daniel-Ionut21.01.2010 10:47
Numai fanii il pot salva Daniele. Daca se vand destule tricouri cu el, o sa ajunga si titular

 

Deja ma enervezi cu tricourile tale :chair:

zloty21.01.2010 12:36

Sincer acum solutia pentru Real ar fi Mourinho ,ar castiga in cele din urma un trofeu si probabil ar vinde o caruta de paltoane cu Jose :))

valentin2day21.01.2010 16:48

antrenorii care ar fii cei mai buni pentru real sunt Guus Hidink si Carlo Ancelotti, insa nu cred ca va veni vreunu in viitorul apropiat

STELIST 8621.01.2010 17:28

Antrenorul Olandei la wc 2006..imi scapa numele <__>

Daniel-Ionut21.01.2010 17:45
Antrenorul Olandei la wc 2006..imi scapa numele <__>

 

Marcel van Basten

Alexandru H.21.01.2010 20:17
Sincer acum solutia pentru Real ar fi Mourinho ,ar castiga in cele din urma un trofeu si probabil ar vinde o caruta de paltoane cu Jose :))

 

:thumbup: Tare asta cu paltoanele!

mircea_1021.01.2010 20:27
Deja ma enervezi cu tricourile tale :chair:

 

asa e Moweed, deja axagerezi cu tricourile...pentru a fi pastrat trebuie sa vanda si chiloti, maieuri, jambiere etc etc :D :D

Daniel-Ionut22.01.2010 15:37

Real Madrid a ajuns la un acord cu Racing Santander pentru achizitionarea lui Sergio Canales. Jucatorul de 18 ani, care poate evolua pe stinga ca mijlocaș ori atacant, urmează să semneze pe 6 sezoane, dar macar pină in vară va fi imprumutat la actuala lui echipa În schimbul jucatorului, Santander va primi 6 milioane de euro.

 

Lucrurile s-au precipitat după ce sefii Realului i-au dat ultimatum lui Canales: ori accepta repede oferta, ori iesea din calcule. De el se mai interesau FC Barcelona, FC Sevilla, Villarreal, Chelsea, Manchester City.

 

gsp

«1353637383975»