Chiar daca au facut credite,eu cred ca-si vor recupera banii din vanzari.Pe de alta parte e o copilarie sa crezi ce nu le va merge jocul avand in vedere ce fotbalisti au transferat pana acum. La cum arata situatia acum,eu cred ca Real este una din favoritele la castigarea Ligii Campionilor.
