FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Manchester United

«1789101138»
**alex**17.08.2008 22:02

Cu jumatate din titulari absenti, Manchester United - Newcastle 1-1 in prima etapa din Premier League.

c.ronaldo1725.08.2008 21:09

P`mouth 0-1 Manchester United, gol Darren Flatcher, al 2-lea sau gol din campionat dupa cel de etapa trecuta, cu Newcastle.

c.ronaldo1728.08.2008 20:02

Maine de la 21:45, pe Pro TV, Supercupa Europei, Manchester UNITED - Zenit St.Petersburg

 

GRUPA E:

1.Manchester UNITED

2.Villareal

3.Celtic Glasgow

4.Aalborg

MoWeed29.08.2008 07:13

Usoara grupa....

f234567k29.08.2008 07:31
Usoara grupa....

A mai avut Manchester odata o grupa "usoara" si a terminat pe 4.

 

MoWeed29.08.2008 07:33

@f234567k

 

Si atunci erau cu Villareal in grupa...

redondo29.08.2008 08:17

Nu stiu cat de mult conteaza pt ei adversarii din grupa.Oricum sunt prea puternici ca sa nu se califice

c.ronaldo1729.08.2008 20:18

Supercupele sunt pentru looseri! :wanker:

DelPiero1029.08.2008 20:29
Supercupele sunt pentru looseri! :wanker:

Exact!Or sa vina multi acum care or sa ne spuna...ca Zenit,mare echipa(e o echipa buna,intr-adevar,dar nu mare),ca United e-n criza,ca nu stiu ce,ca nu stiu cum...roicum,eu fac o predictie(oracolul din Dristor)-tot United va lua titlul in Anglia!

danimarcu29.08.2008 22:49
Supercupele sunt pentru looseri! :wanker:

Exact!Or sa vina multi acum care or sa ne spuna...ca Zenit,mare echipa(e o echipa buna,intr-adevar,dar nu mare),ca United e-n criza,ca nu stiu ce,ca nu stiu cum...roicum,eu fac o predictie(oracolul din Dristor)-tot United va lua titlul in Anglia!

Imi permit sa va atrag atentia ca si noi am castigat candva supercupa... :ce_oameni:

Manchester nu-i in criza,dar nici Zenitul nu-i de colea...

Nu oricine ar putea sa bata Manchesterul,fie chiar si in supercupa...

MoWeed30.08.2008 07:31

@c.ronaldo17

 

Unde era marele Manchester? Ieri ati jucat ca o echipa de duzina; v-au batut echipa de nivel mondial Zenit St. Petersburg :hooray:

Fara Ronaldo sunteti o echipa slaba de tot in atac!

 

PS: Nici eu nu m-am putut abtine :naughty:

**alex**30.08.2008 09:03

United intotdeauna incepe mai greu, dar isi revine. Daca se materializeaza transferul lui Berbatov sper ca se vor mai rezolva si problemele din atac. Iar Ferguson sa nu se mai incapataneze si sa joace cu Giggs sau Park, nu cu "Banel" Nani :thumbdown:

c.ronaldo1730.08.2008 09:58

Eu cedez psihic daca il mai vad pe Park in teren. :wall:

**alex**30.08.2008 13:01

Park e chiar bun, nu e atat de tehnic dar e mai muncitor si pierde mingea mai greu. A avut un final de sezon foarte bun. In schimb, Nani tine foarte mult de minge, se incurca in driblinguri pentru ca in final sa fie deposedat.

DelPiero1030.08.2008 13:09

Park e un fel de Banel asiatic...eu asa il vad...

MadFroG30.08.2008 13:31
Park e chiar bun, nu e atat de tehnic dar e mai muncitor si pierde mingea mai greu. A avut un final de sezon foarte bun. In schimb, Nani tine foarte mult de minge, se incurca in driblinguri pentru ca in final sa fie deposedat.

 

Nani vrea sa fie ca Ronaldo , doar ca n-are suficient skill si risca sa cada in ridicol

 

c.ronaldo1709.09.2008 18:11

Liverpool - Manchester United, sambata.

 

Fara Gerrard si fara Cristiano Ronaldo.

c.ronaldo1713.09.2008 12:02

Minutul 3: 0-1, pasa Berbatov, sclipire Anderson, golazzo Tevez!

MoWeed13.09.2008 13:51

Azi a castigat echipa mai buna

MALDINI13.09.2008 13:52

Frumos meci :) A castigat pe merit Liverpool

dica_10steaua13.09.2008 13:56

Asa se joaca fotbalul. :wall:

MoWeed18.09.2008 07:45

@c.ronaldo17

 

Astia ai tai ce tot fac, ca vad ca nu prea dau goluri sezonul asta?

Fara Cristiano Ronaldo sunteti o echipa medie in atac!

Adi Tanas18.09.2008 09:13

Da MU este dependenta de Cristiano Ronaldo,au demonstrato aseara,de cind a intrat el parca sa inceput alt meci pentru Manchester(suporterii au inebunit cind a intrat).

DelPiero1018.09.2008 09:49
@c.ronaldo17

 

Astia ai tai ce tot fac, ca vad ca nu prea dau goluri sezonul asta?

Fara Cristiano Ronaldo sunteti o echipa medie in atac!

Asa e cand in loc sa joace,c. Ronaldo sta pe forumuri! :shifty:

c.ronaldo1718.09.2008 12:08

c.Ronaldo s-a uitat la Steaua aseara, ce sa faca? :biggrin:

Daca de 3 ani tot se nimereste mereu ca Steaua si Manchester sa joace in aceiasi seara, ce sa-i faci? :tongue:

«1789101138»