FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Manchester United

«12338»
c.ronaldo1731.07.2006 15:28

Totul despre Manchester UNITED!

ManchesterUnited20062007.jpg

uZy | @nDr3i31.07.2006 16:12

Manchester echipa mea dupa Arsenal!!!

 

Hai Manchester si Arsenal :D

c.ronaldo1731.07.2006 16:13

TRANSFERURI:

 

Tottenham si Manchester United au ajuns la un acord de transfer pentru tanarul englez Michael Carrick...

Alaturi de Carrick la gruparea engleza ar mai putea sosi Marcos Senna si Fernando Torres...Presa engleza sutine ca Senna va fi transferat pe 4 milioane de £....

Manchester mai este interesata de aducerea jucatorilor Javier Mascherano si Carlos Tevez, ambii de la Corinthians

hooltras31.07.2006 18:32
Manchester echipa mea dupa Arsenal!!!  

 

Hai Manchester si Arsenal :D

 

e ca si cum ai tine cu Steaua si cu raped.... :twisted: :twisted:

Melku31.07.2006 18:54

Diavolii rosii sunt cei mai tari, pacat ca s-a bagat in seama americanul ala :evil:

***alex***31.07.2006 19:12

United! United! United!

c.ronaldo1731.07.2006 19:33

Min 30, 0-0!

***alex***31.07.2006 19:49

Pune-l si pe Giuseppe Rossi, baiatul acesta va fi o vedeta la Man Utd in urmatorii ani!

Melku31.07.2006 20:18

Am vazut un clip cu el, e incredibil baiatu`.

c.ronaldo1701.08.2006 06:29

Macclesfield vs. Manchester United 1-2.... AU marcart pentru united wayne rooney si f.campeball ambii dupa pauza

***alex***02.08.2006 16:27

Noua achizitie a lui Man Utd, mijlocasul Michael Carrick:

 

http://img166.imageshack.us/my.php?image=21265agc5.jpg

Triphat02.08.2006 21:00

man utd scum :wink:

c.ronaldo1703.08.2006 11:55

Manchester United vs FC Porto, maine pe TV Sport...

 

 

05.08.2006

Manchester United - FC Porto 3-1(2-0)

Manchester United - Ajax se joaca diseara...

***alex***05.08.2006 08:58

Rooney ar trebui sa se calmeze! Diseara e suspendat? :lol:

c.ronaldo1705.08.2006 09:12

sincer...nush... oricum nu cred ca fergusson baga acelasi 11... cat a facut interu cu Ajax... cam vazut doaer pana la 1-0 pt inter...???? :?

***alex***05.08.2006 09:49

Am citit ca pe Rooney s-ar putea sa-l suspende in campionat pentru cartonasul de aseara! :?

c.ronaldo1705.08.2006 16:13

@ ***alex***

n-ar fi corect... da dupa ce s-a intamplat in italia nu m-ar mira...

***alex***06.08.2006 09:52

Nici bine nu a venit la Man Utd ca Michael Carrick s-a si accidentat!

 

New Manchester United midfielder Michael Carrick will miss the start of the Premiership season after injuring his ankle during in a friendly

eurosport.com

Un!t3d Roon3y06.08.2006 10:44

Sunt total dezamagit de campania de transferuri al celui ce era odata cel mai bogat club din lume.Nu pot sa spun ca l-am vazut jucand prea mult pe Carrick...dar sa fiu sincer cred ca Radoi este cu o clasa peste el.Nu numai ca a fost transferat 1 singur jucator,am mai si pierdut un simbol al clubului,v.nistelrooy,plecat la real la fel ca Beckham :( si din cate se pare nu sunt mari sperante sa fie adus un inlocuitor pt ruud.deci realist vorbind sunt putine sanse sa luam titlul sau CL anul asta...poate doar sa jucam ca in 99',cand Manchester avea o echipa fara vedete dar juca senzational :)

c.ronaldo1706.08.2006 14:11

eu sper ca pana la urma sa ajunga torres la united

VladM06.08.2006 18:29

si eu sper :D :mrgreen:

armanovici06.08.2006 19:12

manure utd...pentru cunoscatori :twisted:

***alex***10.08.2006 20:24

Al doilea transfer al verii pentru Man Utd este... un portar! Tomasz Kuszczak de la West Bromwich a fost adus ca rezerva pentru Edwin van der Sar in conditiile in care Tim Howard nu il mai satisface pe Ferguson.

Hassan10.08.2006 20:31

MAN U=dinam0....Chelsea Chelsea forzza BLUES

c.ronaldo1714.08.2006 08:21

FORZA Manchester.... SUPERCUPA ANGLIEI: Liverpool 2-1 Chelsea

«12338»