FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Manchester United

«1234538»
moxy31.12.2006 09:53

nu suport echipa asta

c.ronaldo1701.01.2007 20:05

De ce? Sunt prea buni? :)

***alex***01.01.2007 21:42

Mai putin azi, 2-2 in deplasare cu Newcastle. Dar nu-i nimic ca nici Celsii nu are meci usor cu Villa.

c.ronaldo1702.01.2007 12:34

Pacat... sper ca Chelsea sa nu bata.... :cry:

c.ronaldo1703.01.2007 07:43

uuii, Villa 0-0 Chelsea.

***alex***03.01.2007 11:17

Sa ia lectii Murinho de la Ferguson, urmatoarele 2 meciuri ale lui Manchester sunt in cupa cu Aston Villa si in campionat tot cu ei. Sa se uite sa vada cum se obtine victoria ca el a cam uitat de vreo 3 meciuri incoace :twisted:

alexynho06.01.2007 16:19

Manchester ar trebui sa incerce sa il aduca pe Frank Ribery pentru postul de mijlocas stanga :D ... Giggs nu o sa joace o vesnicie , si trebuie de pe acum adus un inlocuitor pentru a se acomoda .

Ar putea si Chivu fi un jucator bun la Manchester in locul lui Vidic , care are si el parca 29 de ani :)

Fundas dreapta ar fi ideal Johny Heitinga de la Ajax ... (eu ma gandesc ca in 2-3 ani , aceasta echipa nu va mai fi din cauza unor jucatori care de acum isi pregatesc retragerea)

Ar fi bun si un atacant ca vad ca Rooney nu trece prin cea mai buna forma , iar Saha rateaza exagerat de mult . Sfatul meu : David Villa (Valencia)

Ba mai mult sa nu uitam si postul de portar ... pana acum Van der Sar este cel mai bun , dar are 35 de ani . Trebuie unul macar cu 10 ani mai tanar . Sebastian Frey de la Fiorentina ar putea fi o solutie :)

 

In rest echipa este perfecta :)

 

cel mai bun 11 actual :

 

Van der Sar - Neville - Ferdinand - Vidic - Evra - C. Ronaldo - Scholes - Carrick - Giggs - Rooney - Solskaer (Saha)

 

 

cel mai bun 11 pentru. viitor :

 

Frey - Heitinga - Ferdinand - Chivu - Evra - C. Ronaldo - Carrick - Ribery - Saha - Rooney - Villa

c.ronaldo1706.01.2007 16:45

 

 

 

1.Cati ani are Vidic?

 

2.Cati ani are Frey?

 

3.Cati ani are Soljker?

 

4.Cat de ieftin e un jucator ca David Villa?

 

5.Cate echipe cunosti care sa joace cu atati atacanti, 5 in cazul tau?

 

 

 

Frate, iti zic ceva, de ce vrei tu sa schimbe United echipa cand merge extraordinar?! Hai sa ne gandim la prezent, lasa viitoru'.

alexynho06.01.2007 16:52

 

1.Cati ani are Vidic?

2.Cati ani are Frey?

3.Cati ani are Soljker?

4.Cat de ieftin e un jucator ca David Villa?

5.Cate echipe cunosti care sa joace cu atati atacanti, 5 in cazul tau?

 

 

1. Se pare ca m-am inselat cu Vidic :P ... are 25 ... ma gandeam la altcineva ...

2. Frey are 26 de ani :P

3. Solskaer ai dreptate , se retrage .. nu il putem pune pe viitor :P

4. Manchester este unul dintre cele mai bogate cluburi din lume , si l-ar permite . Si daca nu , este foarte bun Klass Jan Huntelaar .

5. Ar fi doar : Rooney , Saha , Smith , (inca unul) :P

***alex***07.01.2007 12:59

Astazi in Cupa Angliei, Manchester intalneste acasa pe Aston Villa.

 

Va fi debutul lui Henrik Larsson, de asemenea de urmarit portarul Tomasz Kuszczak.

c.ronaldo1707.01.2007 16:22

Man.Utd 2-1 A.Villa

 

asa k Chelsea ar trebui sa invete cum sa bata pe A.Villa, si multe alte echipe de la Manchester...

 

A marcat si Larson, noul diavol al lui United....

***alex***07.01.2007 16:52

Debut cu gol pentru Larsson si sa nu uitam golul victoriei marcat de Ole Gunnar Solskjaer renascut dupa accidentarile din ultimul timp.

 

Saptamana viitoare un nou meci cu Villa, o noua victorie :wink:

c.ronaldo1709.01.2007 17:23

@alexynho

 

Smith nu mai este atacant... 100%... a fost reprofilat ca mijlocas polivalent... dar se gaseste la Fifa 2007 sau PES 6 ca atacant :P

 

Si oricum, cunosti vreo echipa care sa joace 4-2-4 ??? :roll:

alexynho10.01.2007 20:09

 

Si oricum, cunosti vreo echipa care sa joace 4-2-4 ??? :roll:

 

Cine a spus de 4-2-4 ? , eu spuneam sa ramana 4-4-2 :P ... Eu doar spuneam ca ar trebui sa se gandeasca sa mai cumpere unii jucatori , pentru ca se vor retrage cat de curand : Van der Sar , Solkaer , Giggs si Scholes ... eu nu spuneam sa ii cumpere acuma , ca asa trebuie ... Giggs se retrage in sezonul viitor cu van der Sar , Solskaer (din cate imi aduc aminte) se spunea ca se duce in Norvegia la sfarsitul sezonului . Scholes va juca cel mai mult din acestia :)

c.ronaldo1712.01.2007 21:13

Sat - 13 Jan 07

 

Watford v Liv'pool

 

Bolton v Man City

 

Charlton v M'brough

 

Chelsea v Wigan

 

Man Utd v A Villa

 

Sheff U v Portsm'h

 

West Ham v Fulham

 

Blackb'n v Arsenal

 

Sun - 14 Jan 07

 

Everton v Reading

 

Tot'ham v N'castle

[/b]

***alex***13.01.2007 19:45

Man Utd - Villa 3-1

 

A treia victorie in patru saptamani in fata celor de la Aston Villa.

 

Au marcat : si-Sung (primul gol al sezonului), Michael Carrick(primul gol pentru United) si din nou Cristiano Ronaldo.

 

Saptamana viitoare derby cu Arsenal, pe Emirates.

c.ronaldo1715.01.2007 11:56
Saptamana viitoare derby cu Arsenal, pe Emirates.

 

oooo, ce meci tare va fi, mai ales ca in tur tunarii au castigat cu un foarte noroc 0-1. Bafta Manchester!

c.ronaldo1721.01.2007 14:15

Arsenal v Manchester United

 

Sunday 21 January 2007 16:00

 

VAN PERSIE SET FOR FITNESS TEST

 

 

Robin van Persie will have a fitness test on his injured ankle ahead of Arsenal's Barclays Premiership clash with Manchester United on Sunday.

 

INAINTE DE MECI

c.ronaldo1723.01.2007 12:51

Arsenal 2-1 Man United , si in minutul 80 era 0-1 pentru liderii din anglia. :cry:

 

Liverpoo 2-0 Chelsea, e bun asa macar.

***alex***23.01.2007 14:32

Mare noroc are Murinho...

c.ronaldo1723.01.2007 15:22

a? murinho? ce noroc are? :?: :?: :?: :?:

***alex***23.01.2007 15:26

Ca desi echipa lui nu joaca mai nimic, sunt in continuare la 6p de Manchester.

 

Duminica a avut noroc cu golul lui Henry din min 93, 7p insemnau 3 esecuri ale lui United si Chelsea sa castige tot... ceea ce era destul de greu.

***alex***28.01.2007 10:10

Manchester - Portsmouth 2-1 in Cupa Angliei

 

Drumul continua..

c.ronaldo1728.01.2007 11:16

Ce le mai da Rooney asta. Era cel mai slab acuma e cel mai bun. :lol:

c.ronaldo1701.02.2007 12:26

Manchester United 4-0 Watford

 

MAN UTD 20' Cd Ronaldo

MAN UTD 61' L Doyley (OG)

MAN UTD 70' H Larsson

MAN UTD 71' W Rooney

 

Si Chelsea parca 3-0... :wink:

«1234538»