FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Manchester United

«12345638»
***alex***04.02.2007 11:22

Meci important astazi la Londra, impotriva celor de la Spurs. Ultimele 5 meciuri acolo s-au incheiat cu victorie pentru United, iar Tottenham nu a mai castigat de 4 etape.

 

COME ON UNITED!

IOANASTELIAN04.02.2007 12:14

Manchester Unite va castiga titlul fara probleme

***alex***04.02.2007 18:06

Tottenham - Man Utd 0-4

 

C.Ronaldo 11m

Vidic

Scholes

Giggs

 

Umilinta totala pentru londonezi, Manchester a fost peste ei in acest meci.

Spre final, Van der Sar si-a spart nasul si deoarece SAF nu mai avea schimbari la dispozitie, in poarta a intrat John O'Shea care a respins din situatie unu la unu cu Berbatov. :lol:

c.ronaldo1705.02.2007 07:03
in poarta a intrat John O'Shea care a respins din situatie unu la unu cu Berbatov.  :lol:

 

LoL, la ce ora e meciu pe TV Sport? :lol: Trebuie neaparat sa-l vad.

nike_sTeaua_2oo720.02.2007 13:56

Manchester United 1-1 Reading, un meci in care ocaziile lui Manchester s-au razbunat. Pacat! :roll:

***alex***03.03.2007 11:24

Derby mare azi in Anglia, Liverpool - Manchester United. Va fi meciul cu numarul 700 pentru Ryan Giggs si ultimul meci pentru Henrik Larsson. Daca United nu pierde cresc sansele pentru titlu.

***alex***05.03.2007 12:35

12339482days4si6.jpg

 

Hehe!

c.ronaldo1715.03.2007 16:58

Ha Ha Ha =))))))))) tare rau faza.

c.ronaldo1716.03.2007 10:15

Cotidianul sportiv spaniol Marca, a anuntat faptul ca atacantul portughez Cristiano Ronaldo ce se afla in momentul de fata la Manchester United, va semna in vara un contract cu Real Madrid. Cotidianul sportiv nu si-a dezvaluit sursa ceea ce ar putea insemna ca este un simplu zvon.

 

'Cristiano Ronaldo va semna la Real Madrid odată ce actualul sezon se va încheia. Este bomba pe care o va anunţa preşedintele Realului, Ramon Calderon, în această vară. Un transfer galactic', a anuntat Marca.

c.ronaldo1717.03.2007 09:18

Astazi : Man Utd v Bolton

 

Asteptam o noua victorie din partea diavolilor. :twisted: :evil: :twisted:

***alex***17.03.2007 11:56

Iar The Sun anunta azi ca C.Ronaldo si-a prelungit contractul pe 5 ani cu United.

c.ronaldo1717.03.2007 15:38

Manchester United 4-1 Bolton

 

MAN UTD 14' J Park

MAN UTD 17' W Rooney

MAN UTD 25' J Park

MAN UTD 74' W Rooney

BOLTON 87' G Speed

 

Interesant este ca nu a inscris C.Ronaldo . :lol:

***alex***17.03.2007 16:34

Din pacate s-a accidentat Gary Neville si s-ar putea sa lipseasca ceva timp.

 

Urmatorul meci LUNI! cu Boro, rejucarea meciului din Cupa Angliei.

***alex***20.03.2007 14:32

Manchester va juca in semifinalele Cupei Angliei in urma victoriei de aseara cu 1-0 in fata celor de la Boro. Gol C.Ronaldo din 11m.

c.ronaldo1729.03.2007 18:08

Cand e meciul cu Watford?

***alex***31.03.2007 18:15

Dupa victoria senzationala de azi cu 4-1 impotriva lui Blackburn, ma pregateam sa zic ca Manchester a castigat titlul deoarece in min 91 Watford - Chelsea era 0-0, dar incredibilul noroc a lui Murinho l-a ajutat si de data aceasta castigand cu 1-0 in min 92!

c.ronaldo1731.03.2007 18:37

Mourinho daca participa la Lotto sigur castiga tot. :?

c.ronaldo1703.04.2007 13:12

MAINE:

 

As Roma - Man.United

 

Chivu va fi probabil titular si il va avea ca adversari pe Rooney si Ronaldo. :oops:

c.ronaldo1705.04.2007 03:51

Roma 2-1 Manchester, Rooney a marcat pentu englezi primult gol in UEFA Champions League, egalandu-l pe Sorin Ghionea in lista golgheterilor. :twisted:

c.ronaldo1707.04.2007 07:23

Azi uNIted joaca o deplasare relativ simpla la Porsthouth, loc in care nu a mai pierdut din 2000.

***alex***07.04.2007 08:22

Manchester are astazi avantajul ca joaca la ora 19:15 si va sti rezultatul meciului dintre Chelsea si Tottenham.

c.ronaldo1707.04.2007 19:44

Seara de cosmar, Steaua a pierdut cu Dinamo si United cu Porstmouth. Distanta e de doar 3 puncte intre cele 2 contracandidate la titlu.

 

Si e seara de inviere. :?

danielcristian10.04.2007 20:45

Ce poti sa spui ,dupa ce vezi un astfel de meci!7-1!MM lor de dinamuisti, cred ca iar au noroc si merg direct in Liga! :cry:

c.ronaldo1711.04.2007 18:16

Un meci de distractie pentru United, care din minutul 20 nu a mai avut absolut nici o emotie. Pacat de Cristi, un meci slab pentru capitanul Romaniei care nu a avut nici o sansa in fata lui Rooney, Smith sau Ronaldo.

c.ronaldo1714.04.2007 18:08

Cu 20 de minute inainte de final, Manchester este in FINALA cupei Angliei, conducand astfel cu 3-1 pe Watford, dupa reusitele lui Rooney de doua ori, si Cristiano Ronaldo.

«12345638»