Este al 5`lea an consecutiv in care Liverpool nu reuseste sa marcheze impotriva lui Man.United!
Dar in astia 5, Liverpool a jucat doua finale UCL ![]()
Este al 5`lea an consecutiv in care Liverpool nu reuseste sa marcheze impotriva lui Man.United!
Dar in astia 5, Liverpool a jucat doua finale UCL ![]()
Dar in astia 5, Liverpool a jucat doua finale UCL![]()
....aducand trofeul castigat de Manchester in 1999 la 50 km de orasul lor.
In alta oridine de ideei felicitari pentru campionat de la un admirator al celor de la Liverpool
Dupa jocul aratat, e de departe principala candidata la UCL... Cum sa nu-ti placa fotbalul spectacol, chiar daca esti suporter Liverpool si/sau al lui Arsene Wenger?
Roma 0-2 SuperManUnited
Ronaldo, geniu.
Rooney, geniu.
Roma 0-2 SuperManUnited
Ronaldo, geniu.
Rooney, geniu.
Roma varza.
ZBarca - Man UTD 0-0 si "diavolii rosii" pornesc cu prima sansa in retur...
Totusi un joc deosebit de slab, ma asteptam la cel putin 6 goluri, ce naiba s-a intamplat... ![]()
Mare noroc ati avut ca ati scapat fara vreo 2 goluri de la Barca....
Da, a avut si ocazii Barca... ![]()
Pai in afara de penalty-ul ratat ati fost inexistenti in atac. O tactica gen-Cartu.....
Mai vedem noi la retur cum o sa fie meciul ca mai devreme sau mai tarziu veti ataca sa dati gol
Si Barca? Cate zeci de bulioane de ocazii a avut?
Manchester e ca si calificata in finala,nu are cum sa nu marcheze la ei acasa,plus ca barca nu trece printr-o perioada grozava,si asta o sa se vada si la Manchester:un sezon ratat pentru catalani!
Manchester e ca si calificata in finala, pe care cred ca o va si castiga.Barca e o echipa buna,dar nu cred ca va face fata pe "teatrul viselor",mai ales ca e intr-o perioada nu tocmai de varf.Va fii un meci frumos care merita vazut.
Eu cred ca va inselati cu totii!Mancheter va trebui sa iasa la joc,si cu Barca e greu sa joci deschis!Va fi un meci care pe care!
Un egal cu goluri, si s-au calmat fanii "diavolilor".
Ce gol superb! Scholes genial!
Manchester United 1-0 FC Barcelona, min 20.
Bulanus maximus pentru. United!Barca a fost mai buna de-a lungul dublei manse!Daca era Barca de acum un an-doi,ii elimina usor pe United!Messi e super clasa,nu Ronaldo...
Ronaldo a cam inceput sa si-o ia in cap ca e cel mai bun jucator din lume. Ce atitudine de impresar avea fata de Zambrotta dupa ce l-a faultat...
Ronaldo a cam inceput sa si-o ia in cap ca e cel mai bun jucator din lume. Ce atitudine de impresar avea fata de Zambrotta dupa ce l-a faultat...
lasa sa fie fraer amu ca pe urma nimeni no sal ia in seama,va deveni un muritor de rind
Atata timp cat e golgheter in EPL, golgheterul lui United in UCL si cel mai bun jucator din Anglia si probabil va fi castigator al balonului de aur anul acesta, cred ca nu`l deranjeaza pe Sir Alex atitudinea portughezului.
Este momentul lui acum,dar se va pierde daca va continua asa!Precum Ronaldinho...care oricum cand era in forma era peste Ronaldo de acum!
P.S.Jenanta initiativa cu tricourile acelea cu 'There only one Ronaldo'! Ronaldo Nazario da Lima este poate alaturi de Zidane cel mai bun jucatori al ultimelor doua decenii...C.Ronaldo cine e?
Manchester United 4-1 West Ham United
Ronaldox2, Tevez, Carick.
Manchester e a 4 echipa care imi place dupa Liverpool echipa mea de suflet dupa Steaua dupa Barcelona si dupa arsenal..... ![]()
@FC Alin
))) Mai ai putin si tii cu jumatate din Premier League
Manchester United a castigat Supercupa Angliei!