FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Manchester United

«167891038»
weeezer23.03.2008 21:41
Este al 5`lea an consecutiv in care Liverpool nu reuseste sa marcheze impotriva lui Man.United!

 

Dar in astia 5, Liverpool a jucat doua finale UCL :dry:

MoWeed23.03.2008 21:46
Dar in astia 5, Liverpool a jucat doua finale UCL :dry:

....aducand trofeul castigat de Manchester in 1999 la 50 km de orasul lor.

 

In alta oridine de ideei felicitari pentru campionat de la un admirator al celor de la Liverpool

weeezer30.03.2008 08:06

Dupa jocul aratat, e de departe principala candidata la UCL... Cum sa nu-ti placa fotbalul spectacol, chiar daca esti suporter Liverpool si/sau al lui Arsene Wenger?

c.ronaldo1702.04.2008 15:10

Roma 0-2 SuperManUnited

 

Ronaldo, geniu.

Rooney, geniu.

cristian8602.04.2008 20:31
Roma 0-2 SuperManUnited

 

Ronaldo, geniu.

Rooney, geniu.

 

Roma varza.

Joga Bonito23.04.2008 22:40

ZBarca - Man UTD 0-0 si "diavolii rosii" pornesc cu prima sansa in retur...

 

Totusi un joc deosebit de slab, ma asteptam la cel putin 6 goluri, ce naiba s-a intamplat... :blink:

MoWeed24.04.2008 14:01

Mare noroc ati avut ca ati scapat fara vreo 2 goluri de la Barca....

c.ronaldo1725.04.2008 09:08

Da, a avut si ocazii Barca... :thumbdown:

MoWeed25.04.2008 09:17

Pai in afara de penalty-ul ratat ati fost inexistenti in atac. O tactica gen-Cartu.....

Mai vedem noi la retur cum o sa fie meciul ca mai devreme sau mai tarziu veti ataca sa dati gol

c.ronaldo1725.04.2008 09:56

Si Barca? Cate zeci de bulioane de ocazii a avut?

helena_steaua25.04.2008 14:29

Manchester e ca si calificata in finala,nu are cum sa nu marcheze la ei acasa,plus ca barca nu trece printr-o perioada grozava,si asta o sa se vada si la Manchester:un sezon ratat pentru catalani!

bossy25.04.2008 20:50

Manchester e ca si calificata in finala, pe care cred ca o va si castiga.Barca e o echipa buna,dar nu cred ca va face fata pe "teatrul viselor",mai ales ca e intr-o perioada nu tocmai de varf.Va fii un meci frumos care merita vazut.

DelPiero1026.04.2008 20:40

Eu cred ca va inselati cu totii!Mancheter va trebui sa iasa la joc,si cu Barca e greu sa joci deschis!Va fi un meci care pe care!

alexynho27.04.2008 13:54

Un egal cu goluri, si s-au calmat fanii "diavolilor".

c.ronaldo1729.04.2008 19:05

Ce gol superb! Scholes genial!

Manchester United 1-0 FC Barcelona, min 20.

DelPiero1001.05.2008 10:08

Bulanus maximus pentru. United!Barca a fost mai buna de-a lungul dublei manse!Daca era Barca de acum un an-doi,ii elimina usor pe United!Messi e super clasa,nu Ronaldo...

MoWeed01.05.2008 10:47

Ronaldo a cam inceput sa si-o ia in cap ca e cel mai bun jucator din lume. Ce atitudine de impresar avea fata de Zambrotta dupa ce l-a faultat...

Adi Tanas01.05.2008 11:17
Ronaldo a cam inceput sa si-o ia in cap ca e cel mai bun jucator din lume. Ce atitudine de impresar avea fata de Zambrotta dupa ce l-a faultat...

 

lasa sa fie fraer amu ca pe urma nimeni no sal ia in seama,va deveni un muritor de rind

c.ronaldo1701.05.2008 13:04

Atata timp cat e golgheter in EPL, golgheterul lui United in UCL si cel mai bun jucator din Anglia si probabil va fi castigator al balonului de aur anul acesta, cred ca nu`l deranjeaza pe Sir Alex atitudinea portughezului.

DelPiero1001.05.2008 14:13

Este momentul lui acum,dar se va pierde daca va continua asa!Precum Ronaldinho...care oricum cand era in forma era peste Ronaldo de acum!

P.S.Jenanta initiativa cu tricourile acelea cu 'There only one Ronaldo'! Ronaldo Nazario da Lima este poate alaturi de Zidane cel mai bun jucatori al ultimelor doua decenii...C.Ronaldo cine e?

c.ronaldo1704.05.2008 13:40

Manchester United 4-1 West Ham United

Ronaldox2, Tevez, Carick.

c.ronaldo1711.05.2008 16:11

Manchester UNITED este noua campioana a Angliei! Impropriu spus noua, este iar campioana Angliei.

You`re simply, THE BEST!

 

Manchester UNITED ESTE NOUA CAMPIOANA A EUROPEI!

Ma.JPG

Fc Alin08.08.2008 06:43

Manchester e a 4 echipa care imi place dupa Liverpool echipa mea de suflet dupa Steaua dupa Barcelona si dupa arsenal..... :yes:

MoWeed08.08.2008 07:13

@FC Alin

:))))) Mai ai putin si tii cu jumatate din Premier League

c.ronaldo1710.08.2008 22:05

Manchester United a castigat Supercupa Angliei!

«167891038»