FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Manchester United

«18910111238»
Adi Tanas18.09.2008 15:45
c.Ronaldo s-a uitat la Steaua aseara, ce sa faca? :biggrin:

Daca de 3 ani tot se nimereste mereu ca Steaua si Manchester sa joace in aceiasi seara, ce sa-i faci? :tongue:

 

a vrut sa se uite ,da cind o vazut ca nu joaca Banel s-o razgindit.

 

 

 

c.ronaldo1721.09.2008 11:01

Astazi, de la ora 16, are loc duelul celor mai bune echipe din Europa, in direct pe Eurosport 2, Chelsea-Manchester United.

 

Glory!

MALDINI21.09.2008 12:01

Imi pare rau sa va spun , dar astazi Man Utd nu va castiga :) Cel mult un egal vor scoate

steaua_gloria21.09.2008 12:13

Chelsea joaca acasa, se anuta ceva frumos :naughty:

MoWeed21.09.2008 12:14

Egal!

steaua_gloria21.09.2008 12:16

3-1

 

Nu prind eurosport , pe net o fi ?

c.ronaldo1721.09.2008 12:30

Pe cool-TV.net, prinzi acolo Eurosport 2.

 

LARI21.09.2008 13:30

Ce jucator Evra ala, nene... Asta inseamna sa ai sange-n instalatie si mentalitate de invingator!

MALDINI21.09.2008 13:44

S-a accidentat Van Der Sar...e de rau pentru UTD

c.ronaldo1721.09.2008 14:17

Kuzy joaca bine :P

steaua_gloria21.09.2008 14:52

min 80 : 1- 1

LARI21.09.2008 15:06

Ma uit si ma minunez de modul in care se apara atat Manchester cat si Chelsea: chiar daca dau senzatia ca mijlocul terenului e lasat de izbeliste, dar jucatorii acopera incredibil de bine toate zonele!

 

Fantastic!

MoWeed21.09.2008 15:15
Egal!

Mi-a iesit previziunea si uite asa Liverpool a ramas la un punct de lideri :yeahh:

DelPiero1021.09.2008 16:11
Egal!

Mi-a iesit previziunea si uite asa Liverpool a ramas la un punct de lideri :yeahh:

Voi ati fost vreodata lider in ultimii 10 ani?=))

c.ronaldo1721.09.2008 16:34

Ce urat e fotbalul!

MoWeed21.09.2008 16:39
Voi ati fost vreodata lider in ultimii 10 ani?=))

Pana una-alta la Liverpool in ultimii 10 ani nu presedintele a adus mai multe puncte decat toti jucatorii la un loc :rolleyes:

 

Dar sa terminam cu off-topicul ca poate se supara Ronaldo

DelPiero1021.09.2008 16:47

Uite mah,anul trecut,fara Moggi,am reusit sa terminam totusi pe 3...voi,pe cat?Lasa-l pe Ronaldo,ii aducem o femeie si uita...

MoWeed21.09.2008 16:52

Noi fara Moggi am luat locul 4 intr-un campionat mult superior celui din Serie A

c.ronaldo1721.09.2008 17:01

Daca la fiecare final de post scrieti "**** Chelsea" nu ma supar. :punk:

MoWeed21.09.2008 17:05

Daca scriu asta e bine?

 

**** off Chelsea FC you aint got no history

5 european cups and 18 leagues

that's what we call history!!

c.ronaldo1721.09.2008 17:05

Pai? :)

DelPiero1021.09.2008 17:10
Daca scriu asta e bine?

 

**** off Chelsea FC you aint got no history

5 european cups and 18 leagues

that's what we call history!!

They don't have no history,but now they make you look like fools!Liverpool is just history,'cause the present and the future are grey...

P.S.**** off Dinamu! :smartass:

c.ronaldo1707.10.2008 18:06

Blackburn 0-2 Manchester United

(W.Brown, W.Rooney)

Blackzie22.10.2008 17:30

Ce parere aveti despre Berbatov, transferat de putin timp de la Tottenham?

c.ronaldo1724.10.2008 16:43

Manchester United 4-0 WBA

(Rooney, Ronaldo, Berbatov, Nani)

 

Manchester United 3-0 Celtic Glasgow

(Berbatov x2, Rooney).

«18910111238»