c.Ronaldo s-a uitat la Steaua aseara, ce sa faca? :biggrin:Daca de 3 ani tot se nimereste mereu ca Steaua si Manchester sa joace in aceiasi seara, ce sa-i faci? :tongue:
a vrut sa se uite ,da cind o vazut ca nu joaca Banel s-o razgindit.
c.Ronaldo s-a uitat la Steaua aseara, ce sa faca? :biggrin:Daca de 3 ani tot se nimereste mereu ca Steaua si Manchester sa joace in aceiasi seara, ce sa-i faci? :tongue:
a vrut sa se uite ,da cind o vazut ca nu joaca Banel s-o razgindit.
Astazi, de la ora 16, are loc duelul celor mai bune echipe din Europa, in direct pe Eurosport 2, Chelsea-Manchester United.
Glory!
Imi pare rau sa va spun , dar astazi Man Utd nu va castiga
Cel mult un egal vor scoate
Chelsea joaca acasa, se anuta ceva frumos ![]()
Egal!
3-1
Nu prind eurosport , pe net o fi ?
Pe cool-TV.net, prinzi acolo Eurosport 2.
Ce jucator Evra ala, nene... Asta inseamna sa ai sange-n instalatie si mentalitate de invingator!
S-a accidentat Van Der Sar...e de rau pentru UTD
Kuzy joaca bine ![]()
min 80 : 1- 1
Ma uit si ma minunez de modul in care se apara atat Manchester cat si Chelsea: chiar daca dau senzatia ca mijlocul terenului e lasat de izbeliste, dar jucatorii acopera incredibil de bine toate zonele!
Fantastic!
Egal!
Mi-a iesit previziunea si uite asa Liverpool a ramas la un punct de lideri ![]()
Egal!Mi-a iesit previziunea si uite asa Liverpool a ramas la un punct de lideri
Voi ati fost vreodata lider in ultimii 10 ani?=))
Ce urat e fotbalul!
Voi ati fost vreodata lider in ultimii 10 ani?=))
Pana una-alta la Liverpool in ultimii 10 ani nu presedintele a adus mai multe puncte decat toti jucatorii la un loc ![]()
Dar sa terminam cu off-topicul ca poate se supara Ronaldo
Uite mah,anul trecut,fara Moggi,am reusit sa terminam totusi pe 3...voi,pe cat?Lasa-l pe Ronaldo,ii aducem o femeie si uita...
Noi fara Moggi am luat locul 4 intr-un campionat mult superior celui din Serie A
Daca la fiecare final de post scrieti "**** Chelsea" nu ma supar. ![]()
Daca scriu asta e bine?
**** off Chelsea FC you aint got no history
5 european cups and 18 leagues
that's what we call history!!
Pai? ![]()
Daca scriu asta e bine?
**** off Chelsea FC you aint got no history
5 european cups and 18 leagues
that's what we call history!!
They don't have no history,but now they make you look like fools!Liverpool is just history,'cause the present and the future are grey...
P.S.**** off Dinamu! ![]()
Blackburn 0-2 Manchester United
(W.Brown, W.Rooney)
Ce parere aveti despre Berbatov, transferat de putin timp de la Tottenham?
Manchester United 4-0 WBA
(Rooney, Ronaldo, Berbatov, Nani)
Manchester United 3-0 Celtic Glasgow
(Berbatov x2, Rooney).