Everton 1-1 Manchester United
(min. 20 - Flatcher)
De nimic nu sunt in stare astia, nu? ![]()
Everton 1-1 Manchester United
(min. 20 - Flatcher)
De nimic nu sunt in stare astia, nu? ![]()
Se pare ca totusi Everton sunt in stare de ceva
. Bine ca nu exista vreun topic cu Everton ca-l inchidea Roonie
NoWeed,de cand ai devenit mah moderator? ![]()
They don't have no history,but now they make you look like fools!Liverpool is just history,'cause the present and the future are grey...
S-a vazut azi
Doar astazi! ![]()
Ciudat e cum zilele acestea de exceptii se repeta tot mai des. Exceptie a fost si cu United si cu City...
Foarte ciudat! ![]()
They don't have no history,but now they make you look like fools!Liverpool is just history,'cause the present and the future are grey...S-a vazut azi
'Ti-ai dreq,ati batut!
Ce-o fi cu voi!Sper sa va reveniti... ![]()
Ei sunt un fel de Rapid. Isi revin in cateva meciuri ![]()
'Ti-ai dreq,ati batut!Ce-o fi cu voi!Sper sa va reveniti...
![]()
Sper sa astepti mult si bine...
Man.United 2-0 West Ham United
C.Ronaldo x2.
FINAL: Manchester United 4-3 Hull City
C.Ronaldo x2, Carrick, Vidic.
Se pare ca Ronaldo vrea sa fie din nou golgheterul Premier League. ![]()
URMEAZA etapa urmatoare: Arsenal - Man.United
Nu ne intereseaza campionatul sezonul acesta. Jucam cu rezervele. Arsenal x-1 Manchester United (GOL RAFAEL!!!) ![]()
Nu ne intereseaza campionatul sezonul acesta. Jucam cu rezervele. Arsenal x-1 Manchester United (GOL RAFAEL!!!)![]()
Este laudabil ca niste rezerve ca Ronaldo,Rooney sau Berbatov dau o mana de ajutor lui Arsenal,club aflat cu moralul la pamant dupa esecurile sau semiesecurile cu Hull ,Tottenham,Stoke sau Fenerbahce.
Dupa un asa meci e o adevarata placere sa te declari fan al lui Arsenal,dar nu inteleg ce e cu prestatia lui Man.United in derby-uri,ma asteptam sincer la mai mult.
In Cupa Ligii Angliei: Manchester United 1-0 QPR, C.Tevez `76 (penalty).
Chelsea si Liverpool s-au intrecut in glume ![]()
Liverpool este oricum o gluma de echipa... ![]()
Manchester United 5-0 Stoke City
Ronaldo `4
Carrick `45
Berbatov `49
Welbeck `84
Ronaldo `89
Ma uitam sa vad la cate goluri a ajuns C.Ronaldo in sezonul asta, pai in Premier League 8 goluri in 13 etape
, apoi ca tot eram la statistici am trecut si pe Giggs, sa vad cam cate meciuri are....771 meciuri si 146 de goluri, niste cifre fabuloase, ale unui jucator fabulos de la un club fabulos, cifre obtinute in nu mai putin de 17 ani de cariera. Este absolut fantastic ce se intampla la acest club, nu ai cum sa nu il iubesti pentru ceea ce reprezinta in fotbal.
Derby-ul din Manchester: City 0-1 United (Gol Rooney `43)
min 68: Ronaldo (eliminat)
LE: Chelsea 1-2 Arsenal
Cred ca United ar putea lua Liga Campionilor si anul acesta.Ar fi prima echipa care ar castiga trofeul consecutiv in acest format.
Manchester United 1-0 Sunderland
Golul victoriei a fost marcat de Nemanja Vidic in minutul 91. ![]()
Cam mult noroc la gol,oricum o partida dominata total de united,care a ratat incredibil si a dat un gol foarte norocos:)
Cand domini intr-o astfel de maniera,numai conteaza ca au batut in min.90.
Tottenham Hotspur 0-0 Manchester United
De la ora 12:30, Gamba Osaka - Manchester United in semifinalele Cupei Mondiale de cluburi, in direct pe SportRo.
In prima semifinala, Al Ahly 0 - 1 Adelaide United.
Scor final: 3-5. Pentru United au inscris Vidic, Ronaldo si Rooney de 3 ori.