FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Manchester United

«15678938»
c.ronaldo1703.11.2007 15:53

La fel ca in sezonul trecut.

c.ronaldo1708.11.2007 13:52

Si ieri inca o victori cu 4 goluri inscrise. Man.Utd 4-0 D.Kiew.

**alex**08.11.2007 15:10

This season 4 is the number.

c.ronaldo1711.11.2007 17:51

Manchester United 2-0 Blackburn. A marcat Ronaldo in minutele 34 si 35.

c.ronaldo1705.01.2008 19:27

A.Villa 0-2 Man.Utd

 

A marcat Ronaldo (81) si Rooney (90). Inca un meci fantastic facaut de Ryan Giggs. Joaca de parca ar avea 20 de ani si are o viziune a jocului cum nu cred ca am mai vazut la nimeni.

Khalid05.01.2008 19:32

Superb! Noroc cu sport.ro mai vad si eu meciuri din afara. :rolleyes:

**alex**07.01.2008 14:03

In urmatorul tur din Cupa Angliei, Manchester va juca pe Old Trafford cu Reading/Tottenham.

c.ronaldo1712.01.2008 19:39

Meci superb pe Old Trafford. Diavolii s-au impus in fata celor de la Newcastle United cu scorul de 6-0 dupa ce la pauza tabela arata doar 0-0. Golurile au fost marcate de catre Ronaldo(3), Tevez(2) si Rio Ferdinand.

 

Tot astazi, Arsenal a facut doar 1-1 acasa cu Birmingham, astfel, Man.Utd trecand pe primul loc.

stelistu_612.01.2008 21:10

Spectacol pe Teatrul Viselor. :)

**alex**19.01.2008 21:57

Reading - United 0-2 (Rooney, C.Ronaldo)

**alex**31.01.2008 20:04

Magnific gol marcat de Cristiano Ronaldo in victoria de aseara, 2-0 cu Portsmouth.

yo_marius31.01.2008 21:09

 

 

si asta din meciul cu Pourtsmouth:

http://www.youtube.com/watch?v=aKtBi1WWY94

 

 

 

am ajuns la concluzia ca-s un prost,deoarece eu credeam ca nu pot fi 2 goluri la fel,in halul asta!!!am inteles ca ar mai fi cateva goluri in exact acelasi fel,marca C.Ronaldo!!!

 

 

sincer,e super,super,super-jucator si daca il ia Realul,probabil va fi unul din cele mai bune transferuri din istoria clubului!!!

**alex**02.02.2008 21:04

1-1 in deplasare la Tottenham, cu gol marcat de Tevez in min 93, meritat insa dupa numeroasele ocazii din repriza secunda.

c.ronaldo1716.02.2008 20:06

MANCHESTER UNITED 4-0 Arsenal

 

Clasa..

**alex**16.02.2008 20:59

O victorie in stil mare, sper sa fie asa si in meciul din campionat.

**alex**24.02.2008 12:34

Newcastle - Manchester 1-5

 

Rooney x 2, C.Ronaldo x 2, Saha.

c.ronaldo1709.03.2008 17:39

Manchester United 0-1 Portsmouth

 

Un fel de "Mingea nu a vrut sa intre in poarta" sau "Ocaziile se razbuna".

DelPiero1009.03.2008 19:59

S-a dus visul numit 'treble'... :rolleyes:

Joga Bonito09.03.2008 20:27

Champions League si Premier League sunt importante. Cupele sunt pentru looseri sa-l citez pe MM. :biggrin:

c.ronaldo1715.03.2008 19:12

Derby C. 0-1 Manchester United

(gol marcat de, logic, C.Ronaldo)

 

PS: Arsenal 0-1 Boro, min 90.

**alex**23.03.2008 12:41

Azi, de la 15:30 Man United - Liverpool

 

O victorie a diavolilor urmata de un esec al tunarilor pe Stamford Bridge ar apropia Manchester de titlu.

 

Come on United!

**alex**23.03.2008 15:39

Man United - Liverpool 3-0

 

Brown

C.Ronaldo

Nani

 

Meci superb facut de campioni. Scorul putea fi chiar mai mare, dar oricum spectacolul a fost asigurat.

c.ronaldo1723.03.2008 17:00

Umilinta!

Liverpool nici nu a existat pe teren. Ronny si Nani au facut show.

 

Este al 5`lea an consecutiv in care Liverpool nu reuseste sa marcheze impotriva lui Man.United!

c.ronaldo1723.03.2008 18:34

Premier League s-a terminat dupa Chelsea 2-1 Arsenal si Man.United 3-0 Liverpool!

 

Manchester UNITED este campioana Angliei a 2a oara consecutiv!

DelPiero1023.03.2008 21:13

Felicitari baieti! :yes:

P.S. C.Ronaldo,iar ai marcat? :laugh:

«15678938»