FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Manchester United

«1252627282938»
Kellerman20.09.2009 16:05

A bagat Ferguson butelii la federatie....mie scarba deja de acest personaj. Devine un fel de Gigi Becali...

Stryker03.10.2009 21:20

Astazi au calcat pe bec ... doar 2-2 cu modesta sunderland ...

 

Cate bilete au rupt ...au fost mana cereasca pt casele de pariuri !

MoWeed03.10.2009 22:07
Cate bilete au rupt ...au fost mana cereasca pt casele de pariuri !

In Anglia, de obicei se joaca cu stadioanele pline sau aproape pline

gio_stgloria03.10.2009 22:13

Modesta Sunderland ?:))

 

Sunderland mai nou e surpriza campionatului englez, mai uitati-va fratilor pe statistici si echipe inainte sa vorbiti si sa pariati. :thumbsup:

MoWeed03.10.2009 22:14

Ce prost sunt :D

gio_stgloria03.10.2009 22:18

se referea la bilete de pariuri.

Ronnie04.10.2009 05:52

Aoleu, care l-a pus pe Mo moderator? :))

Maye04.10.2009 07:02
Aoleu, care l-a pus pe Mo moderator? :))

Nu stiu , dar mare prostie a facut.

Stryker04.10.2009 13:51
Modesta Sunderland ?:))

 

Sunderland mai nou e surpriza campionatului englez, mai uitati-va fratilor pe statistici si echipe inainte sa vorbiti si sa pariati. :thumbsup:

 

Nu te supara frate, dar pe langa Man U , sunderland e o echipa mica rau , sunt si nou promovati anul acesta, au ei 6 titluri in palmares dar astea le-au obtinut demult !

 

Si stai linistit ca ma uit si eu pe statistici si echipe ... uita-te si tu numai ce cota avea Man U cu ei ieri la pariuri si o sa-mi dai dreptate cand spun ca e o echipa modesta !

pda04.10.2009 13:53
Nu te supara frate, dar pe langa Man U , sunderland e o echipa mica rau , sunt si nou promovati anul acesta, au ei 6 titluri in palmares dar astea le-au obtinut demult !

 

Si stai linistit ca ma uit si eu pe statistici si echipe ... uita-te si tu numai ce cota avea Man U cu ei ieri la pariuri si o sa-mi dai dreptate cand spun ca e o echipa modesta !

 

Sunderland nu e nou promovata. Burnley, Birmingham City si Wolverhampton Wanderers sunt venite sezonul asta din Championship.

Maye04.10.2009 14:39

Sunderland nu e o echipa mica.Este o echipa care se comporta excelent in acest sezon cu un cuplu de atacanti (Bent-Jones) in mare forma si cu un manager (Steve Bruce) foarte bun.Deci nu ar trebuie sa mire (asa tare) rezultatul obtinut de nordici.

Arsenal a castigat 6-2 acasa cu Blackburn.Iar vor aparea entuziastii sa spune ca vor lua campionatul.

Lari12.11.2009 16:16
Antrenorul echipei Manchester United, Alex Ferguson, a fost sancționat cu o amendă de 20.000 lire sterline și o suspendare de două meciuri (plus incă două, cu suspendare, in caz de recidivă), după ce a criticat pregătirea fizică a unui arbitru in campionatul Angliei, a anunțat joi Federația engleză de fotbal.
Ronnie02.12.2009 08:46

Semifinalele Cupei Ligii, tur:

 

Manchester UNITED 2-0 TOTTENHAM H,

 

Ambele goluri ale diavolilor au fost marcate de Daron Gibson prin 2 suturi superbe de la distanta.

Lari03.01.2010 15:02

Aaahahhhaahaaahhhhaaaa, v-a batut Leeds acasa cu 1-0 si v-au eliminat din Cupa! :yeahh:

 

Echipa care a jucat: Kuszczak, Neville, Vidic, Jonathan Evans, Fabio Da Silva, Welbeck, Gibson, Anderson, Obertan, Berbatov, Rooney. Rezerve: Amos, Brown, Owen, Giggs, Tosic, Carrick, Rafael Da Silva.

Maye03.01.2010 15:11

Ar trebui trasi pe roata pentru eliminarea asta.

*Alecs*03.01.2010 15:24

Fantastica echipa are Leeds. De Premier League! Au adus aminte de vremurile lor de glorie si de meciurile senzationale pe care le faceau cu United. La anul in Championship o sa fie printre favoriti si nu m-ar mira sa promoveze din prima.

Daniel-Ionut03.01.2010 15:27

Leeds, Leeds, Leeds, Leeds, Leeds! :clap:

gio_stgloria03.01.2010 17:17

Jermaine Beckford e piesa lor de rezistenta, nu stiu cat o sa mai stea la Leeds . Oricum , anii de glorie se apropie din nou pentru Leeds.

 

Eu unul deabia astept sa ii vad in championship sezonul urmator.

mircea_1003.01.2010 18:52

si eu care credeam ca Liverpool sunt ca ... :D

MoWeed04.01.2010 16:01

Si mai radeati de Liverpool ca a facut 1-1 la Reading :))

Ronnie19.01.2010 18:57

Are cineva idee pe ce program este transmis Manchester City - Manchester United in aceasta seara? Sau un link unde as putea sa il vad pe internet.

STELIST 8619.01.2010 19:03

era parca un site rojadirect sau ceva de genu'.vezi k are barca un fel de club pt fani...trebe sa dea link si pentru alte meciuri.

Edit:vezi veetle!acolo sigur trebuie sa posteze cineva...

Maye19.01.2010 20:26

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

MoWeed19.01.2010 21:46

Te-ai bucurat putin cam repede Mariuse

f234567k19.01.2010 21:48

Razbunarea lui Carlitos.

«1252627282938»