FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Manchester United

«1232425262738»
Maye09.07.2009 12:14

Obertan.

Ronnie09.07.2009 12:17

Nani :)

olfgob09.07.2009 12:20
Owen :)

that was a joke,right?

Daniel-Ionut09.07.2009 16:57
that was a joke,right?

 

Do you speak Romanian? :)

 

La inceput a fost o gluma... dar daca stau si ma gandesc mai bine, Owen este un fost balon de aur... a jucat pe la una dintre cele mai bune echipe din Anglia, Liverpool... a jucat si pe la cea mai buna echipa din lume, Real Madrid... de ce sa nu poarte numarul 7? :whistle:

Totusi cred ca Nani, Obertan, Owen sau Macheda va purta acest numar 7... sau poate va mai veni un jucator surpriza la United...

cRiss4Steaua09.07.2009 17:29

la varsta lui te gandesti ?

Trebuie un jucator mai tanar sa poarte acest numar 7

olfgob13.07.2009 16:44

Mister spulberat...daca prostsportul nu minte,e Owen noul 7..de ce oare...asta numai Ferguson stie

Ronnie13.07.2009 16:47

Unde vezi tu pe prosport ca scrie asa ceva?

 

LE: Am gasit pe sport.ro. Sper sa nu fie adevarat.

Daniel-Ionut13.07.2009 17:49

Mda... merita 7 :)

Ronnie13.07.2009 18:46

Poate am depasit eu prea rapid cativa ani ai copilariei, da' dupa Owen ce p... mea sa caute si Trezeguet la Manchester United?

Maye13.07.2009 19:11
Poate am depasit eu prea rapid cativa ani ai copilariei, da' dupa Owen ce p... mea sa caute si Trezeguet la Manchester United?

7 va purta :blink:

http://www.manutd.com/default.sps?pagegid=...amp;bioid=93894

Trezeguet mai lipseste si MUFC devine cimitirul elefantilor!

gio_stgloria13.07.2009 21:40

foarte interesant, nu stiam de trezeguet.

Daniel-Ionut14.07.2009 06:49

Sa ii mai aduca si pe Nedved, Davids... ca tot sunt liberi de contract :)

Maye18.07.2009 12:41

Malaysia XI - United 2-3.

Pentru Utd au marcat Rooney,Nani si Owen.

http://www.manutd.com/default.sps?pagegid=...;newsid=6636399

Daniel-Ionut18.07.2009 15:00

Eee... incepe sa va placa Owen a? :D

Maye18.07.2009 20:04

Nu.Trebuie sa isi faca treaba si...atat.

Maye20.07.2009 21:16

In al doilea meci jucat cu Malaysia XI , United a invins cu 2-0.Golurile au fost marcate de Macheda si ... Owen!

Daniel-Ionut21.07.2009 08:53
si ... Owen!

 

Mereu mi-a placut Owen :happy:

Sper sa redevina jucatorul care era la Liverpool, si sa le inchida gura UNORA de pe aici :D

Maye21.07.2009 09:05

Nu o sa redevina.Va juca bine si atat.

Maye21.07.2009 19:48

Cei de la Soccerlens.com au relizat un prim 11 al celor mai proaste achizitii facute de United in era Ferguson.

Asa arata primul 11:

Massimo Taibi - David May , Laurent Blanc , William Prunier , Quinton Fortune - Jordi Cruyff , Juan Sebastian Veron , Eric Djemba-Djemba , Ralph Milne - David Bellion , Diego Forlan .

Ronnie26.07.2009 15:36

Campioana Angliei, Manchester United, a câștigat cu 8-2 meciul amical disputat duminicã, împotriva echipei chineze Hangzhou Greentown, informeazã AFP, citat de NewsIn.

 

Gazdele au înscris prin Wang Hangyou (77) și Valdo (90). Manchester United a marcat prin Owen (23, 39), Berbatov (30), Tosic (32), Nani (49) și Giggs (62, 70, 88).

 

gsp.ro

Maye26.07.2009 19:11

Vad ca Owen marcheaza meci de meci , iar Gigga e in mare forma chiar si la varsta aceasta!

Vlad Bogdan26.07.2009 22:02

Owen marcheaza in amicale iar in meciurile oficale face pauza nu?

Oricum Chelsea ia campionatul si poate si CL.

 

Go Blues :)

 

apropo cu cine joaca liverp00l si man utd amicale si cu cine a jucat Chelsea?? :>

Ronnie27.07.2009 06:34

Pe ce loc a terminat Chelsea ca nu imi merge netul bine?

MoWeed27.07.2009 10:36
Oricum Chelsea ia campionatul si poate si CL.

Campionatul se va juca intre United si Liverpool; Chelsea o sa se bata cu Arsenal, Villa, City, Totthenham pentru locurile europene

Vlad Bogdan27.07.2009 11:06

@ Ronnie daca nu iti merge bine netu cum ai putut intra pe forum ? :yeahh:

@ Moweed City e varza se bate iarasi la locurile 9-10 :sleep:

«1232425262738»