FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Manchester United

«1242526272838»
Maye27.07.2009 11:11

Nu imi e de ajuns cu ala ce e cu Real , mai apare unul si cu Chelsea.

Pacat ca o sa plangeti iarasi.

Si City se va bate pentru un loc de Liga anul acesta prietene.

Daniel-Ionut27.07.2009 13:28
Nu imi e de ajuns cu ala ce e cu Real , mai apare unul si cu Chelsea.

Pacat ca o sa plangeti iarasi.

Si City se va bate pentru un loc de Liga anul acesta prietene.

 

Cine e ala cu Real? :hmmm:

Maye27.07.2009 19:33

Eu.

**alex**27.07.2009 20:24

Si eu.

Ronnie29.07.2009 19:04

Boca Juniors 1-2 Manchester United

 

Anderson, Valencia.

 

Tot astazi au aparut si primele imagini cu echipamentul de rezerva:

picsrv.manutd.com.jpeg

Maye31.07.2009 00:50

Am vazut astazi echipamentul de rezerva in finala Cupei Audi de la Munchen.

Bayern - ManU 0-0 , 7-6 dupa penalty-uri.

Michael_Owen_and_Ma_857266a.jpg

In alta ordine de idei , United a compleatat trecerea lui Mame Biram Diouf de la Molde , dar l-a imprumutat inapoi pe atacant pana in ianuarie 2010.

http://www.manutd.com/default.sps?pagegid=...;newsid=6637077

Ronnie31.07.2009 06:23

Aoleu, ce e cu poza aia? :D

Daniel-Ionut31.07.2009 07:56
Boca Juniors 1-2 Manchester United

 

Anderson, Valencia.

 

Tot astazi au aparut si primele imagini cu echipamentul de rezerva:

picsrv.manutd.com.jpeg

 

Mda... imi place... da' era mai frumos ca in loc de negru sa fie rosu... :yes:

Maye31.07.2009 11:06
Aoleu, ce e cu poza aia? :D

Demichelis era sa-i rupa piciorul lui Owen!

Maye05.08.2009 22:11

In meciul de prezentare de la Old Trafford , United a invins Valencia cu 2-0 prin golurile lui Rooney si tanarul Tom Cleverley.

Maye09.08.2009 16:14

United a pierdut Supercupa Angliei (Community Shield) la penalty-uri impotriva lui Chelsea 4-1.In timpul regulamentar scorul a fosr 2-2 ,pentru United au marcat Nani si Rooney.La penalty-uri a marcat Carrick si au ratat Giggs si Evra.

Ronnie09.08.2009 16:21

Primul gol al celor de la Chelsea a fost dupa un fault la portar si al doilea si-au aratat fair-play-ul pe fata. Evra era pe jos de secunde bune si ei nu dadeau mingea afara. Muistii!

Maye09.08.2009 17:05

Pai de aia era Lampard liber la golul 2 , pentru ca Evra era pe jos in partea lui Chelsea.

_yang10.08.2009 10:21

Ronnie

 

Si rooney...? Ce a facut ?

Maye10.08.2009 10:51

yang , imi permit eu sa raspund.Rooney a facut un meci slab si a marcat golul care ar fi trebuit sa fie cel al victoriei.

Si la faza aceea a crezut ca Evra se ridica dar cand s-au uitat la el s-au cam oprit toti , iar Lampard a marcat de pe partea celui cazut.

D4v1dstelist10.08.2009 10:51

Nici nu se simte ca a plecat Ronaldo.

Ronnie10.08.2009 10:53

Te referi la golul lui Rooney daca a fost offside?

Maye10.08.2009 11:00
Nici nu se simte ca a plecat Ronaldo.

E mai bine.Lipsesc cursele alea duse pana in tusa degeaba.Si vad ca Nani compenseaza ca reusite :)

**alex**10.08.2009 11:13

La Rooney a fost o idee de offside, dar si la primul gol a lui Chelsea a fost fault la portar, iar la al doilea a fost o lipsa de fair-play cum n-am mai vazut de pe vremea lui Murinho.

_yang10.08.2009 16:36

Da! La off-side ma refeream.

Maye19.08.2009 21:01

United e foarte departe de titlu cu jocul acesta.Foarte departe.In seara asta parca am vazut Steaua de anul trecut jucand.

Maye12.09.2009 18:34

United a dovedit inca o data ca este cea mai buna echipa din Regat.

Trupa lui Ferguson a fost condusa cu 1-0 din secunda 49 prin reusita lui Defoe.

United a revenit si a intors scorulprin reusitele lui Giggs,Anderson si Rooney.Ultimul gol a fost incris in inferioritate numerica dupa eliminarea lui Scholes din minutul 60.

Tottenham - Manchester Utd 1-3

hepure14.09.2009 14:37

Salut

Aveti idee pe ce program TV sau site putem vedea meciul Besiktas - United?

Ms

Ronnie20.09.2009 15:12

Manchester 4-3 City

 

Super-meci!

MoWeed20.09.2009 15:13

Pacat ca l-a prelungit arbitrul prea mult :D

«1242526272838»