FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Manchester United

«1222324252638»
strezahuzum11.06.2009 09:56

S-a dat lumea peste cap. 93 de milioane de euro ??? What the **** ??? Pe criza asta, luau 3-5 jucatori excelenti de banii astia.

Ronnie11.06.2009 09:59

Acum vom vedea diferenta dintre Ronaldo si Messi. Daca este.

maye11.06.2009 10:05
Acum vom vedea diferenta dintre Ronaldo si Messi. Daca este.

Perfect de acord!

DelPiero1011.06.2009 10:06

Cu achizitionarea lui Ronaldo,trebuie sa ne miscam si noi(Barca) pe piata transferurilor.Avem echipa f buna,doar suntem campioana Europei,insa Realul devine periculoasa cu Kaka si Ronaldo.Si probabil Villa...eu unu,sper sa vina Ribery si Aguero.Henry imbatraneste,iar Eto'o nu da semne ca vrea sa-si prelungeasca contractul...

Daniel-Ionut11.06.2009 11:33
Cu achizitionarea lui Ronaldo,trebuie sa ne miscam si noi(Barca) pe piata transferurilor.Avem echipa f buna,doar suntem campioana Europei,insa Realul devine periculoasa cu Kaka si Ronaldo.Si probabil Villa...eu unu,sper sa vina Ribery si Aguero.Henry imbatraneste,iar Eto'o nu da semne ca vrea sa-si prelungeasca contractul...

 

In sfarsit recunosti si tu forta Realului...

Sau cel putin forta pe care o va avea Realul ;)

 

O sa va intariti si voi(barca) se pare ca din pacate Ibrahimovici va veni la Barca :( (mare greseala), Zhirkov, si mai sunt zvonuri despre Bruno Alves, Luca Toni, Forlan, Ashley Cole, Ribery si Mascherano...

Aguero nu prea cred... a declarat si presedintele lui Atletico ca nu prea vede realizabil transferul, da... orice e bosibil (PS: Are oferta buna si de la Chelsea Aguero)

Ronnie12.06.2009 14:33

Din cate se pare Manchester United este aproape de a-l achizitiona pe Karim Benzema de la OL. Dupa cum a jucat Manchester United in ultimele meciuri din acest sezon, Wayne Rooney probabil va prelua toate sarcinile avute de Ronaldo pana acum.

 

Oricum, fotbalul englez ramane cu o clasa peste fotbalul european. Cristiano Ronaldo va fi probabil cel mai bun jucator din campionatul Spaniei in sezonul urmator.

MoWeed12.06.2009 14:46

Nu se compara Rooney cu Ronaldo

redondo12.06.2009 16:03
Nu se compara Rooney cu Ronaldo

Sunt diferiti,dar sunt mari amandoi. Rooney se pune mult mai mult in slujba echipei si de aceea iese mai rar in evidenta.

mircea_1012.06.2009 17:05
Nu se compara Rooney cu Ronaldo

 

ai dreptate...rooney e fotbalist iar Ronaldo mai degraba circar :P

Daniel-Ionut26.06.2009 08:53

picsrv.manutd.com.jpg

Primele imagini cu noul echipament al lui Manchester UTD :excl:

maye26.06.2009 09:36

Arata E-X-C-E-P-T-I-O-N-A-L !

Acum sa vedem noua ce ne furnizeaza Nike.

Ronnie26.06.2009 11:36

Arata foarte bine echipementul. Sper ca noua sa nu ne mai bage in gat dungile alea. Albastru complet suntem noi!

man-utd-new-kit.jpg

DelPiero1027.06.2009 08:38

Mie mi se pare urat.

P.S.Cu spume.:D

Ronnie29.06.2009 15:52

In cel mai scurt timp posibil Antonio Valencia de la Wigan va semna cu campioana lumii.

maye29.06.2009 17:43

Achizitie utila , nu pentru vanzari de tricouri cum fac "galacticii"...

Ronnie30.06.2009 18:42

OFFICIAL: Manchester United Sign Antonio Valencia From Wigan Athletic!

 

Urmatoarele tinte ale lui Manchester United sunt Benzema si/sau Aguero.

maye30.06.2009 20:51

Sau Luis Fabiano :)

Ronnie03.07.2009 06:56

Din cate se pare Michael Owen va semna in curand cu Manchester United venind liber de contract.

 

Poate ii aducem si pe Ronaldinho, Canavaro sau Figo.

redondo03.07.2009 07:22

Chiar mi-am dorit enorm ca Owen sa ajunga la United. Sigur va renaste daca va veni.Sper sa se-ntample asta.

maye03.07.2009 10:52

Eu sunt foarte nefericit ca ala va ajunge la United.Niciodata nu l-am putut vedea si niciodata nu o sa-l accept in tricoul lui United.O sa inchid teveul cand il vad pe teren!

MoWeed03.07.2009 12:18
Din cate se pare Michael Owen va semna in curand cu Manchester United venind liber de contract.

Ar fi o prostie atat pentru jucator(va fi contestat de fani) cat si pentru club(nu se compara cu Owen dinainte de accidentarile alea; e un jucator mediu acum)

maye03.07.2009 20:35

Owen la United!picsrv.manutd.com.jpg

bodrumdan_barkahan03.07.2009 22:31
Ar fi o prostie atat pentru jucator(va fi contestat de fani) cat si pentru club(nu se compara cu Owen dinainte de accidentarile alea; e un jucator mediu acum)

o sa faca treburi bune la united owen.pentru ca vrea sasi gaseasca zilele trecute.bun jucator.bravo united.felicit... :clap::thumbsup:

olfgob09.07.2009 09:55

sunt curios cine va lua nr 7,si daca ii mai iese o data lui Sir Alex(Cantona->Beckham->Ronaldo->?)ca de fiecare data s-a crezut ca nu poate fi cineva mai bun ca predecesorul

Daniel-Ionut09.07.2009 10:01
sunt curios cine va lua nr 7,si daca ii mai iese o data lui Sir Alex(Cantona->Beckham->Ronaldo->?)ca de fiecare data s-a crezut ca nu poate fi cineva mai bun ca predecesorul

 

Owen :)

«1222324252638»