FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Manchester United

«1272829303138»
KERATOCONUS27.01.2010 21:18
0-1-A inscris Scholes..2-2 la general.

Chiar daca invinge man utd nu tot city se califica?...

 

Daca ramane 1 la 0 se califica United, pentru ca au marcat in deplasare.

STELIST 8627.01.2010 21:30

2-0 Michael Carrick(sper k am scris bine)...Hai doamne,un gol pentru man city nu strica.

LE:MERSI DOAMNE!!!!!!!CARLITO TEVEZ!!!!!hai inca un gol!

KERATOCONUS27.01.2010 21:38

@STELIST 86

 

Simpatizezi cu Manchester City?

STELIST 8627.01.2010 21:41

Da.De ce?

KERATOCONUS27.01.2010 21:47

Eram doar curios. Am vazut ca te-ai bucurat cam exagerat la golul celor de la City. Eu nu simpatizez cu nicio echipa din Anglia, insa imi place sa privesc fotbalul din Premier League. Cu siguranta e cel mai spectaculos. Daca ar fi avut si suporterii din Italia... :rolleyes:

STELIST 8627.01.2010 21:51

Cel mai frumos iti spun eu e cel din Spania:Messi,Kaka,Ronaldo,Puyol,ramos,kanoute,aguero... .Nu te plictisesti la nici un meci al Barcei dar te ia somnu' la meciurile Realului :)

Da,Premier league are si el spectacol,scoruri fabuloase gen(9-1-4-4).

LE:SHIT!!!!!!!!!!!!!!!!A INSCRIS ROONEY>>>.<<<

Pacat,un meci foarte bun...Sincer eu inca cred..dar nu se intampla :)) =))...

Later:UNITED 3-CITY 1..bravo united.

KERATOCONUS27.01.2010 21:56

Scor final: Manchester United - Manchester City 3 - 1

 

Manchester United s-a calificat in finala Cupei Ligii Angliei.

*Alecs*27.01.2010 22:12
Daca ramane 1 la 0 se califica United, pentru ca au marcat in deplasare.

 

Daca ramanea 1-0 erau prelungiri. Golurile din deplasare contau abia dupa 120 minute.

 

Meci frumos in partea a doua. United merge pe Wembley sa-si apere trofeul impotriva celor de la Aston Villa pe 28 februarie.

 

 

red&blue_boy28.01.2010 06:22

S-au bucurat prea repede cei de la City dupa meciul tur.Sa speram ca va fi o finala frumoasa United-Villa .

Ronnie28.01.2010 11:43

Doar un Manchester exista in lumea fotbalului!

MikStelista28.01.2010 11:44

City :yeahh:

Ronnie28.01.2010 11:52

Ok. In lumea fotbalului mare!

MikStelista28.01.2010 11:53

Forzza Liverpool :bananadance::yeahh:

Maye28.01.2010 11:53

Chestia asta imi aminteste de un banner pus pe aeroportul din Leeds , in 2001 , inaintea semifinale din Liga Campionilor cu Valencia.

Atunci scria mare pe banner , There is only one United!

:)

 

Acum , there is only one United , but ManU :)

 

 

Golurile de aseara :

 

http://forum.rojadirecta.org/viewtopic.php?t=86561

Vlad Bogdan28.01.2010 12:20

United sucks. Cat bulan sa aiba runii? :ce_oameni:

MikStelista28.01.2010 12:22

Asa, Bogdane, zi-le tu :bananadance:

red&blue_boy28.01.2010 12:30
Cat bulan sa aiba runii? :ce_oameni:

 

 

Poate e valoare ce are Rooney...

Maye28.01.2010 12:39
United sucks. Cat bulan sa aiba runii? :ce_oameni:

Un bulan atat de mare incat daca face o Cupa Mondiala reusita ia Balonul de Aur.

Incredibil bulan , da-l drecu` de talent.

Ronnie28.01.2010 12:43

Senzational bulan. De vreo 3 ani domina fotbalul englez doar din bulan. Bulanu' sacs!

mircea_1028.01.2010 16:19
United sucks. Cat bulan sa aiba runii? :ce_oameni:

unguru bulan sau ce?

 

nu imi place deloc iunaitid, dar sa fim seriosi...ronney e in primii 3 atacanti din lume in momentul asta...

f234567k28.01.2010 16:23

bai chelskiotule, cine a fost cu bulanu in tur?

MikStelista02.02.2010 14:22
Daniel-Ionut02.02.2010 14:33
http://www.ygsp.ro/048/#/0

:huh:

 

Ce'i cu asta???

O simpla facatura creeata de gesepe...

Ronnie28.02.2010 17:03

Manchester United a castigat primul trofeu din acest sezon, Cupa Ligii, dupa ce a invins-o in finala pe Aston Villa, scor 2-1. Golurile diavolilor au fost marcate de Owen si Rooney.

Maye28.02.2010 17:25

Primul dar nu ultimul.

«1272829303138»