FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filme

«167891089»
axl01.01.2008 22:32

@criss

Incearca Lock, Stock & 2 smoking barrels si Snatch.

c.ronaldo1702.01.2008 17:47

Boat Trip, si normal, Eurotrip.

Stanici02.01.2008 18:48

Lock, Stock & 2 smoking barrels si Snatch

Axle - alte filme in genul astora? Mai exista?- d-alea cu englezoi dezaxati.

axl03.01.2008 09:42

@Stanici

"This is England", un film EXTRAORDINAR. Cand vor ei englezii astia fac niste filme de stai in cap.

Incearca-l pe asta, mie unul mi s-a parut superb. Nu e comedie.

In genul alora doua nu mai exista, Guy Richie s-a lasat de facut filme bune si s-a insurat cu Madonna.

steaua_gloria03.01.2008 11:36
Pai 1408 , daca a fost la TV , nu cred ca mai merita sa il downloadezi .... mai bine fgi si downloadeaza the grudge 1 , si 2 , e super tare film , chiar te speri rau la el ... e cu o casa batuita , in care daca intrai te urmareau fantomele din ea ... pana te omorau , e super filmu ... am sechele de la el ...

Daca vad numa the grudge 2 are ceva? 1 are legatura importnta cu 2?

-=Danny=-03.01.2008 14:44

nu are nici o legatura importanta ..... poti sa te uiti decat la 2 ..... da dupa ce o sa il vezi , o sa vreri sa il vezi si pe 1 , unu e mai sperios :D

stelistub03.01.2008 14:55

Ba cel mai bun film,e teroare in tunel

RobYnho03.01.2008 17:06

A vazut careva " Comoara din sertaru' gol " ? ;))

stelistub03.01.2008 17:28

Pe aripile vantului l-am vazut azi superb

Bodanel04.01.2008 11:37

Full metal jacket

Lista lui Schindler(7 Oscar-uri)

Hotel Rwanda

American gangster

 

Preferatele mele

 

1 Godfather (Nasul)

2 Chariots of fire

3 Kagemusha-japonez

se7en05.01.2008 02:46

Aliens vs Predator: Requiem l-a vazut cineva? merita 2 ore pierdute?

baraJa05.01.2008 03:58
Aliens vs Predator: Requiem l-a vazut cineva? merita 2 ore pierdute?

eu l-am vazut..la o calitate destul de slaba..dar merita..oricum e pentru. impatimiti!un fulme bun dar nu pe masura asteparilor!

korynna08.01.2008 10:13

@cristi_mold

 

Eu am urmarit si am ajuns la seria 3,episodul 1 sau 2.Din cate am inteles pana in ianuarie sau februarie au intrerupt difuzarea.

steaua_gloria08.01.2008 12:37
@cristi_mold

 

Eu am urmarit si am ajuns la seria 3,episodul 1 sau 2.Din cate am inteles pana in ianuarie sau februarie au intrerupt difuzarea.

Au ajuns la seria 3 , episodil 8.De pe 14 ianuarie revin.

 

 

@cristi_mold

episoadele le gasesti pe torenti.

korynna08.01.2008 12:47

Mi-am cam pierdut interesul pentru Prison Break,prima serie a fost cea mai tare,dupa aia o dau in lalaiala,sper sa nu avem un nou Tanar si Nelinistit.

steaua_gloria08.01.2008 13:53
Mi-am cam pierdut interesul pentru Prison Break,prima serie a fost cea mai tare,dupa aia o dau in lalaiala,sper sa nu avem un nou Tanar si Nelinistit.

Sincer asa sper si io. Mie imi place cel mai mult a 3-a serie.A 2-a a fost cea mai nasoala. Intr-un fel sper sa se termine cat ma repede.

 

A vazut careva " Comoara din sertaru' gol " ? ;))

Da film chelu blond l-ai vazut? a fost aseara pe HBO.

st_194704.02.2008 19:33

"Letter from hell " - un film de groaza inspaimantator :D

frunji04.02.2008 20:23

Little Man -o adevarata comedie :steag_steaua_ro:

Joga Bonito04.02.2008 22:41
@Stanici

 

Incearca-l pe asta, mie unul mi s-a parut superb. Nu e comedie.

In genul alora doua nu mai exista, Guy Richie s-a lasat de facut filme bune si s-a insurat cu Madonna.

 

Apropo de filme englezesti:

Atonement (2007). Pur si simplu...

korynna18.02.2008 20:30

Zeitgeist...un film interesant,mai mult documentar,despre religie,atentatele 9/11,primul si al doilea razboi mondial,Vietnam,Pearl Harbour,despre cum suntem manipulati,cum razboaiele sunt simple motive pentru ca niste indivizi sa faca foarte multi bani pe vietile a milioane de oameni.Merita vazut.

cRiss4Steaua20.02.2008 09:37

Ostrovul, un film extraordinar despre religie. Merita vazut

cRiss4Steaua20.02.2008 20:04

Tocmai am vazut "Click" , e superb filmul. Am ras foarte mult, dar am si plans in hohote, cei care l-au vazut stiu de ce ... are o parte de drama .. imediat dupa filmu asta am mers la maicamea si i-am zis ca o iubesc :X

AdiM20.02.2008 20:06

Am rerevazut Filantropica, si iar mi-a placut.

AdiM21.02.2008 20:20

Das Leben der Anderen (The Lives Of Others), un film prea frumos. Daca era facut in sua lua cam toate oscarurile anul trecut, asa...

Joga Bonito22.02.2008 01:17

White Noise, era sa fac infarct de vreo 5 ori in decursul vizionarii. Aaaa, da... m-am ascuns si sub birou de 2 ori... E clar, nu ma mai uit la filme horror dupa 2 a.m.

«167891089»