FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filme

«1464748495089»
gio_stgloria12.02.2010 18:38

Everybody's fine - cel mai emotionant film de mult timp incoace. Uitati-va! Cu Robert De Niro.

vlad12.02.2010 18:56
@vlad

 

3. "Dar ,din nefericire, recomandam Marea mahmureala tuturor."

 

 

Ronnie,nu tu l-ai recomandat. Daniel era incantat de el. Si dupa aia a ramas contrariat ca exista si filme romanesti,nepromovate. El era vizat de comentariul meu,putin malitios. Daniel,scuze.

 

Nici nu vreau sa ne aprindem din cauza unui anumit gen de film. Gusturile nu se discuta. Fiecare cu placerea lui.

Poate am prins eu Hangover intr-o dispozitie proasta. O sa incerc sa-l revad. Poate ma mai inmoaie putin. :)

 

In alta ordine de idei : NINJA . Cineva sa-mi traga una in cap.

 

Why,why???!!! :wall:

 

Dupa 12 ore de lucru,cu mari dureri de cap zic :"hai sa vad si eu o porcarie de film care sa nu-mi atraga atentia deloc". Totusi ,sunt om. Am oprit filmul exact la lupta finala. Cand se bate ninja bun cu ninja rau. mi-am accentuat si mai rau durerile!

fcsb470312.02.2010 19:16

nu stiu daca l-a mai recomandat cineva dar.. un film frumos ar fi law abiding citizen

vlad12.02.2010 20:42
nu stiu daca l-a mai recomandat cineva dar.. un film frumos ar fi law abiding citizen

 

s-a zis. :)

razvan2813.02.2010 21:15

E super tare

 

@vlad

 

da abia acum am vazut semnatura ta :))

replica lui dinica la adresa profesorului ala

vlad18.02.2010 15:24
Legion- o mare balarie.
zloty18.02.2010 15:56

Nunta Muta- film bunicel :hmmm:

axl18.02.2010 18:36
Legion- o mare balarie.

De acord, de tot rahatul.

razvan2818.02.2010 21:21

Mersi :))

Vroiam sa il vad dar daca ziceti asa multi ca e prost filmu nu mai imi pierd timpu :))

pytycrys23.02.2010 10:02

Recomandati-mi o comedie tare tare tare.

Sa ma doara stomacul de la atata ras.

Mersi :D

Fane23.02.2010 11:56
Recomandati-mi o comedie tare tare tare.

Sa ma doara stomacul de la atata ras.

Mersi :D

 

Croaziera...e mai vechiutz dar merita.

 

MikStelista23.02.2010 11:56

Old Dogs

Maye23.02.2010 13:06

M-am uitat si eu la Law Abiding Citizen. 7/10

pytycrys23.02.2010 14:40
Old Dogs

Vazut ieri.Bunicel..7/10

@Fane

Daca e vorba despre Boat Trip ,l-am vazut :D

dee23.02.2010 19:05

azi am avut un chef de ceva thriller mai usurel si m-am uitat la seria Twilight 1 si 2 (new moon) , mai ales ca citisem cartile insa sunt putin dezamagita. Prima parte e construita pe emotie nediluata, nu pe actiune,e ok , insa continuarea ,New moon, lasa de dorit. ... e genul de film acceptabil pentru preadolescenti.

 

n-am mai vazut un film bun cu vampiri de multi ani.

sabin130723.02.2010 19:33

Da, New Moon chiar e o mare porcarie. L-am gasit in calculator, nu stiu de unde si cum, si dupa titlu parea un film cu vampiri al naibii de bun. I-am dat play si am asteptat sa inceapa actiunea pana s-a terminat filmul.

 

 

f234567k23.02.2010 19:37

Am asteptat cu interes sa vad Edge of Darkness(2010) cu Mel Gibson. Mie nu mi-a placut 6/10.

valentin2day23.02.2010 20:11

Amintiri din epoca de aur scris de Cristian Mungiu, o comedia chiar reusita.

Inca o reusita a tinerilor regizori romani.

razvan2823.02.2010 21:08

Eu cand vreau sa fluier fluier , romanesc cica ar fi bun

 

Hurt locker , film care a luat 6 premii BAFTA , mai mult ca Avatar.Ia ghiciti cine e regizor - sotia lui James Cameron :))

_yang23.02.2010 21:44

Fosta sotie...

axl23.02.2010 21:48

Star Trek - Am rezistat doar jumatate de film. Probabil e pentru trekers.

axl24.02.2010 11:51

The Aristocats - parca parea mai amuzant cand eram mic.

Dragos_G25.02.2010 18:30

Un nou film de Martin Scorsese, cu DiCaprio in rol principal.

 

Shutter Island

razvan2826.02.2010 15:36
Un nou film de Martin Scorsese, cu DiCaprio in rol principal.

 

Shutter Island

 

 

 

La asta vreau si eu sa ma duc duminica.Am auzit ca e bun.

MikStelista27.02.2010 20:25

ieri si azi:

Legion si Ninja Assassin (mi-a placut cum taiau oamenii :D misto filmul )

«1464748495089»