Trebuie sa apara in maxim 2 saptamani filmul GOAL 2 :wink: e marfa ! Care a vazut prima parte ?
Green Street Hooligans mai e un super film ce merita vazut de toti suporterii infocati !
Trebuie sa apara in maxim 2 saptamani filmul GOAL 2 :wink: e marfa ! Care a vazut prima parte ?
Green Street Hooligans mai e un super film ce merita vazut de toti suporterii infocati !
@ManiaCU
Goal! a fost chiar dragut ![]()
Din cate am inteles in Goal! 2 Santiago se transfera la... Real Madrid :twisted:
recomand Telecinemateca de joi seara de pe TVR1.Dau super filme clasice.
Trebuie sa apara in maxim 2 saptamani filmul GOAL 2 :wink: e marfa ! Care a vazut prima parte ?Green Street Hooligans mai e un super film ce merita vazut de toti suporterii infocati !
http://www.imdb.com/title/tt0473360/
cred ca in 2007 va aparea!!
a vazut cineva Margo? merita sa dau bani la cinema?
a vazut cineva Mango? merita sa dau bani la cinema?
Mango?Poate Margo,cu Cristina Cioran si Marius Vizante.. ![]()
Goal 2 s-a amanat pentru martie 2007 :cry:
Filmele acestea merita vazute sunt super:The Mask,Scary Movie 2,Son of the Mask,Piratii din Caraibe Dead Man's Chest,Torque,Underworld 1si2,The Fast And The Furious Tokyo Drift,American Pie 2 si 3,Blade 3,Top Secret,Liar Liar ,X-man 3,The Day After Tomorrow,Tenebre 2,School of rock,Banlieue 13 si Twin Dragons.
FILME SUPER
Mango?Poate Margo,cu Cristina Cioran si Marius Vizante..![]()
mersi, am editat! cat despre film, l`ai vazut?
Nu,nu l-am vazut si nici n-am auzit vreo parere despre el..Imi pare rau ![]()
the others,the machinist,darkness falls,shutter,the butterfly effect/cam astea sunt....cu precizarea ca "the others" e de departe cel mai tare film pe care l-am vazut
Trebuie sa apara in maxim 2 saptamani filmul GOAL 2 :wink: e marfa ! Care a vazut prima parte ?Green Street Hooligans mai e un super film ce merita vazut de toti suporterii infocati !
am vazut si goal si green street hooligans intr'adevar meseriase filmele...mare pacat ca s-a amanat goal 2 ..sper sa merite asteptarea!
Green street vs Football Factory merg pe mana celui de al doilea.
The Covenant
..e super ![]()
The Benchwarmers...super comedie dar stupid
![]()
exact ! f stupid :roll:
dar te distrezi ![]()
mult mai realist football factory decat green street deoarece al doilea este un film artistic in care apar fete fumoase si alte alea ... totusi ar trebui sa vedeti THE REAL FOOTBALL FACTORY... documentar despre firmele din anglia si scotia !!! in rest filme bune : godfather ... clockwork orange ... ultra'
Lucky# Slevin
..super actiune ![]()
American History X
seriale: Lost(astept si partea a treia) si Survivor
Am vazut la viata mea sute de filme , daca nu cumva am depasit deja 1000 .... au fost multe cele care mi-au placut ... insa daca ar fi sa nominalizez cateva , acestea ar fi ::: toate filmele cu Denzel Washington( REMEMBER THE TITANS , MAN ON FIRE , TRAINING DAY ...etc ) , THE BOONDOCK SAINTS , BLOOD IN BLOOD OUT , CITY OF GOD(Ciudad de Deus) ...etc
Desi am in jur de 500 de Dvd-uri prefer cinematograful.pt ca Yul Brinner este unul dintere actorii mei preferati:Regele si eu,Fratii Karamazov.Si monstrii consacrati:De Niro,Pacino,Dustin Hoffman , Joe Pesci este bestial in Casino,Goodfellas...filme cu Kevin Spacey,Ed Norton nu ma plictisesc niciodata.Prin filme ,gen Walk the line,Joaquin mi-a intarit convingerea ca este un mare actor.
filme de comedie cu o distributie gen:Ben Stiller,Owen Wilson,Vince Vaughn,Steve Martin nu le refuz niciodata
Din cate am inteles in Goal! 2 Santiago se transfera la... Real Madrid :twisted:
La Steaua ter' sa astept goal 3 ???? :wink: ![]()
Si cand apare filmul?
In Goal 3 joaca pentru Mexic la Campionatul Mondial.
Goal 2 fusese programat sa apara in toamna, pe urma in martie, apoi am vazut ca trebuia pe 26 ian. Acum pe cinemagia scrie: Premiera in Romania 2007 :?
Rocky Balboa
..merita vazut!!
Chiar acuma am vazut Little man, super marfa comedie... 8)