FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filme

«1234589»
ManiaCU30.08.2006 12:26

Trebuie sa apara in maxim 2 saptamani filmul GOAL 2 :wink: e marfa ! Care a vazut prima parte ?

Green Street Hooligans mai e un super film ce merita vazut de toti suporterii infocati !

forever_STEAUA30.08.2006 12:48

@ManiaCU

 

Goal! a fost chiar dragut :)

 

Din cate am inteles in Goal! 2 Santiago se transfera la... Real Madrid :twisted:

alex ripper07.09.2006 13:49

recomand Telecinemateca de joi seara de pe TVR1.Dau super filme clasice.

uZy | @nDr3i07.09.2006 20:17
Trebuie sa apara in maxim 2 saptamani filmul GOAL 2  :wink:  e marfa ! Care a vazut prima parte ?

Green Street Hooligans mai e un super film ce merita vazut de toti suporterii infocati !

 

http://www.imdb.com/title/tt0473360/

 

cred ca in 2007 va aparea!!

bodanelu07.09.2006 23:42

a vazut cineva Margo? merita sa dau bani la cinema?

Ana-Maria08.09.2006 05:03
a vazut cineva Mango? merita sa dau bani la cinema?

 

Mango?Poate Margo,cu Cristina Cioran si Marius Vizante.. ;)

***alex***08.09.2006 05:08

Goal 2 s-a amanat pentru martie 2007 :cry:

mihaisupersteaua08.09.2006 06:08

Filmele acestea merita vazute sunt super:The Mask,Scary Movie 2,Son of the Mask,Piratii din Caraibe Dead Man's Chest,Torque,Underworld 1si2,The Fast And The Furious Tokyo Drift,American Pie 2 si 3,Blade 3,Top Secret,Liar Liar ,X-man 3,The Day After Tomorrow,Tenebre 2,School of rock,Banlieue 13 si Twin Dragons.

FILME SUPER

bodanelu08.09.2006 07:31
Mango?Poate Margo,cu Cristina Cioran si Marius Vizante.. ;)

 

mersi, am editat! cat despre film, l`ai vazut?

Ana-Maria08.09.2006 18:59

Nu,nu l-am vazut si nici n-am auzit vreo parere despre el..Imi pare rau :)

nemilosul09.09.2006 01:56

the others,the machinist,darkness falls,shutter,the butterfly effect/cam astea sunt....cu precizarea ca "the others" e de departe cel mai tare film pe care l-am vazut

ktalyn09.09.2006 15:27
Trebuie sa apara in maxim 2 saptamani filmul GOAL 2  :wink:  e marfa ! Care a vazut prima parte ?

Green Street Hooligans mai e un super film ce merita vazut de toti suporterii infocati !

 

am vazut si goal si green street hooligans intr'adevar meseriase filmele...mare pacat ca s-a amanat goal 2 ..sper sa merite asteptarea!

alex ripper10.09.2006 02:18

Green street vs Football Factory merg pe mana celui de al doilea.

uZy | @nDr3i10.09.2006 19:04

The Covenant :)..e super ;)

DTP-Ludacris10.09.2006 20:26
The Benchwarmers :D...super comedie dar stupid :D

 

exact ! f stupid :roll:

uZy | @nDr3i10.09.2006 22:55

dar te distrezi :P

M1rceaSUD12.09.2006 16:45

mult mai realist football factory decat green street deoarece al doilea este un film artistic in care apar fete fumoase si alte alea ... totusi ar trebui sa vedeti THE REAL FOOTBALL FACTORY... documentar despre firmele din anglia si scotia !!! in rest filme bune : godfather ... clockwork orange ... ultra'

uZy | @nDr3i12.09.2006 22:17

Lucky# Slevin :)..super actiune ;)

Lavy_*_29.12.2006 17:59

American History X

seriale: Lost(astept si partea a treia) si Survivor

l@l@29.12.2006 19:04

Am vazut la viata mea sute de filme , daca nu cumva am depasit deja 1000 .... au fost multe cele care mi-au placut ... insa daca ar fi sa nominalizez cateva , acestea ar fi ::: toate filmele cu Denzel Washington( REMEMBER THE TITANS , MAN ON FIRE , TRAINING DAY ...etc ) , THE BOONDOCK SAINTS , BLOOD IN BLOOD OUT , CITY OF GOD(Ciudad de Deus) ...etc

vlad7529.12.2006 20:28

Desi am in jur de 500 de Dvd-uri prefer cinematograful.pt ca Yul Brinner este unul dintere actorii mei preferati:Regele si eu,Fratii Karamazov.Si monstrii consacrati:De Niro,Pacino,Dustin Hoffman , Joe Pesci este bestial in Casino,Goodfellas...filme cu Kevin Spacey,Ed Norton nu ma plictisesc niciodata.Prin filme ,gen Walk the line,Joaquin mi-a intarit convingerea ca este un mare actor.

filme de comedie cu o distributie gen:Ben Stiller,Owen Wilson,Vince Vaughn,Steve Martin nu le refuz niciodata

c.ronaldo1730.12.2006 07:51

 

Din cate am inteles in Goal! 2 Santiago se transfera la... Real Madrid  :twisted:

 

La Steaua ter' sa astept goal 3 ???? :wink: :D

Si cand apare filmul?

***alex***30.12.2006 12:57

In Goal 3 joaca pentru Mexic la Campionatul Mondial.

 

Goal 2 fusese programat sa apara in toamna, pe urma in martie, apoi am vazut ca trebuia pe 26 ian. Acum pe cinemagia scrie: Premiera in Romania 2007 :?

uZy | @nDr3i09.01.2007 04:41

Rocky Balboa ;)..merita vazut!!

c.ronaldo1712.01.2007 21:11

Chiar acuma am vazut Little man, super marfa comedie... 8)

«1234589»