Cernea - sa vedem ce poate. Nu pare mult mai nesigur decat titularul postului.
In atac, Badea va inscrie. Se vede cat isi doreste sa marcheze primul gol la Steaua, si are atuurile ca sa il reuseasca miercuri seara.
steagcruce2 spre cl
Cernea - sa vedem ce poate. Nu pare mult mai nesigur decat titularul postului.
In atac, Badea va inscrie. Se vede cat isi doreste sa marcheze primul gol la Steaua, si are atuurile ca sa il reuseasca miercuri seara.
steagcruce2 spre cl
Nu vom primi nici un gol...desi anul acesta parem fara cei mai multi titulari,vom face o figura frumoasa,eu garantez ca Oprita va da sigur un gol si va fi eroul pt Steaua(cel care ne va duce dupa 10 ani in Ch.League)
O sa mai avem nevoie de intariri cand ajungem in grupe,daca vrem sa facem si acolo ceva,daca nu se vor face ceva achizitii,ne vom descurca oricum dar vom termina pe ultimul loc,maxim pe locul 3...cu ceva jucatori de certa valoare sper la un loc 2 chiar 1
Miercuri vom avea inca o sansa uriasa sa facem istorie,conteaza psihicul jucatorilor,deoarece valoare avem...sper sa nu aiba vreun blocaj gen Boro,dar returul va fi decisiv si se va juca pe un stadion sper plin peste capacitate(daca nu vor baga iar preturi in bataie de joc)
am mai scapat de o grija...Carlos,Cristocea si Coman sunt aptzi de joc..deci din primul "11" lipseshte doar Iacob...hai ca sigur o sa cashtigam
Sper sa il foloseasca Olaroiu pe Saban in locul lui Nesu care a fost foarte nesigur mai ales meciul tur cu Gorica . Sa fie o formula
Portar : Carlos
Fundasi : Saban , Goian , Ghionea , Marin (pe stanga)
Mijlocasi : Nicolita , Paraschiv , Lovin , Bostina
Atacanti : Badea cu Dica in spatele lui .
Obisnuitul 4-4-1-1 .
De singurul lucru de care mi-este frica este de lipsa de experienta europeana a lui Badea si arbitrajul lui Ivanov .
Insa cred ca cu toate acestea Steaua va ajunge in Champions League .
standard nu e un club mic...
hai sa fim seriosi, astia nu au jucat niciodata in Liga, ce club e asta, se aseamana cu Dinamo-rusinea Romaniei!
in comparatie cu Steaua kiar e un club mic! :wink:
Sper sa il foloseasca Olaroiu pe Saban in locul lui Nesu care a fost foarte nesigur mai ales meciul tur cu Gorica . Sa fie o formulaPortar : Carlos
Fundasi : Saban , Goian , Ghionea , Marin (pe stanga)
Mijlocasi : Nicolita , Paraschiv , Lovin , Bostina
Atacanti : Badea cu Dica in spatele lui .
Obisnuitul 4-4-1-1 .
De singurul lucru de care mi-este frica este de lipsa de experienta europeana a lui Badea si arbitrajul lui Ivanov .
Insa cred ca cu toate acestea Steaua va ajunge in Champions League .
Eu as vrea sa il vad pe Cristocea in locul lui Lovin. In rest cam asa vad si eu echipa.
Va fi greu, dar sunt increzator in sansa noastra de a ne califica. Standard e peste Rosenborg, dar si Steaua are mai multa experienta europeana decat anul treecut. Totul porneste de la pregatirea psihologica.
Am auzit astazi la stiri ca individul pe nume Rednic a furnizat o gramada de informatii despre Steaua.Gestul mi se pare incalificabil!!!
Un alt lucru este interesant ca la cel mai mic contact jucatorii sufera accidentari care ii fac indisponibili cu lunile.Probleme cu antrenamentele?
am auzit si eu.. dar doar ne`a laudat.. nu le`a dat informatii...
acum doar el si cu cei din belgia stiu!
poate s-a bagat Borcea in asta si l`a obligat pe Rednic sa ne toarne la belgieni...
Nu cred ca statea Standard in informatiile lui Mircea Rednic... Nu ar trebui sa ne temem de ceea ce a spus Rednic pentru ca Standard nu poate recupera diferenta de omogenitate care o au in urma noastra prin faptul ca stiu ceva din secretele noastre. Aceasta intalnire cu Standard trebuie sa ne aduca calificarea dupa 10 ani in grupele CL, acolo unde NUMAI Steaua A FOST SI VA FI!!!!
steag1 FORZA Steaua steagsahmic
...Un alt lucru este interesant ca la cel mai mic contact jucatorii sufera accidentari care ii fac indisponibili cu lunile.Probleme cu antrenamentele?
Corecta remarca.Si cand te gandesti ca in anii '80,cand Steaua cucerea CCE,notiunea de jucator accidentat la ros-albastri,nu era cunoscuta.
Sa fie atat de greu sa gasesti un preparator fizico-psihic performant ?
Virgil, Iacob s-a accidentat la o intrare criminala asupra lui, cu talpa sus direct pe genunchi... del putin asa am vazut eu din peluza...
si oricine s`ar accidenta asa...
Mirel s-a accidentat dupa ce s-a batut cu aia, si avea problema de mai mult timp
Coman nu era la zi cu pregatirea fizica...
Cristocea nu shtiu de ce...
Inteleg,exista circumstante de a atenua vina celor care pregatesc echipa,dar parca sunt prea multe situatii de jucatori accidentati,si vorba lui LOGANUL,parca se accidenteaza prea usor.
Becali mai trebuie sa aduca un varf impins sa se masoare cu Iacob , in caz ca ii accidentat . Insa sa-i uram lui Badea succes in acest meci va avea nevoie , da Doamne sa dea gol .
Inteleg,exista circumstante de a atenua vina celor care pregatesc echipa,dar parca sunt prea multe situatii de jucatori accidentati,si vorba lui LOGANUL,parca se accidenteaza prea usor.
in 86 echipa era pregatita din punct de vedere a rezistentei la accidentari de florentin marinescu, un tip cu vechi state in arte martiale.avea metode specifice de intarire a ligamentelor si musculaturii, drept pt care nu am prea avut accidentati in acel parcurs
Stiu.Il cunosc personal pe Florentin.
Atunci de ce nu se apeleaza la serviciile lui sau a unuia ca el...? Poate asa nu o sa avem atatia accidentati?
Eu raman totusi la parerea ca au fost intamplari nefericite ce nu au legatura cu modul de pregatire. :?
Da, Virgil poate aranjezi tu cumva sa pregateasca lotul. ![]()
Cine stie pe unde o mai fi?Un timp a trait in USA si a fost instructor de arte martiale in US Army.A fost plecat imediat dupa ce Steaua castigase CCE,dupa revolutie revenind in tara.
Nu stiu de ce dar parca avusesem impresia ca Shihan Florentin Marinescu se intorsese la voi anul trecut...Oricum...tipul e tare...daca il luati inapoi sunteti jmekeri... 8)
De ce nu am vazut si noi imagini de la conferinta de presa de dinaintea partidei? De ce nu au aparut pe nicaieri? Eram curios sa aud declaratia lui Oli si ale celor 2 jucatori, care or fi fost aceia...
Am auzit astazi la stiri ca individul pe nume Rednic a furnizat o gramada de informatii despre Steaua.
Potaie scarnava... :evil:
S-a zis la tvr dar n-au dat imagini cu conferinta. Oli a fost cu Para si Dica, insa n-au zis mare lucru.. la sfarsit nu stiu cine a zis c-ar fi multumiti si daca n-ar primi gol (adica remiza alba).
Frumos, nu?
Am vazut acum pe ONLINESPORT ce a declarat Dica si cu Para...
Legat de Carlos. Priviti aceste imagini!!!


Arata el a jucator accidentat grav care nu va intra in teren maine?
P-astea incercam si eu sa le bag in topicul lui da n-a mers sa postez mesajul.. :?
N-are treaba baiatul se si distreaza. Poate nu joaca bine maine..