Prevad urmatorul 11:
Carlos (se va reface)
**********************************************
P.Marin - Ghionea - Goian - Nesu
**********************************************
Nicolita - Lovin - Paraschiv - Bostina
**********************************************
Dica - Badea
Alaturi de Radoi, va mai lipsi si Iacob. Sunt sanse mici sa il vedem pe Iacob in teren si oricum nu ar da un randament 100%. Prefer un Badea.
eu unul sper ca 11le sa fie:
Carlos (refacut, cum ai zis)
Saban (a jucat bine ultimele doua meciuri), Goian, Ghionea, Marin (mult mai sigur pe el decat nesu)
Nicolita, Paraschiv, Lovin, Bostina
Dica, Iacob (sper sa fie refacut)
sper sa joace Iacob macar 60 de minute sau o repriza - in caz ca nu (si ar fi grav sa fie asa), cred ca Oli va juca cu oprita varf - nu cred sa riste din primul minut cu Badea, miza e prea mare si omul nu are experienta