"In urma examenului radiologic efectuat luni, Victoras Iacob va fi supus unei interventii chirurgicale la genunchiul drept. Accidentat in meciul de campionat de sambata cu Universitatea Craiova, atacantul Stelei nu va face deplasarea in Belgia. Vom reveni cu alte detalii despre situatia sa in zilele urmatoare."
steauaFC.com
deci, adio Victorash. :cry:
