FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Standard Liege - Steaua Bucuresti 2 - 2 (1 - 1)

«1121314151620»
c0nVicT09.08.2006 20:05

mda...ca de obicei, ne meritam soarta.

 

imi aduc aminte de meciul cu rosemborg de anul trecut, exact aceeasi miza.

 

acolo Protasov a gresit ca a schimbar sistemul de joc, l-a pus pe Nesu sa joace mijlocas stanga, pe Bostina mult prea avansat,etc. macar avea scuze ca nu era de mult la echipa, nu cunostea jucatorii, nu stia ca nu suntem in stare sa schimbam sistemul de joc de la un meci la altul, daramite in acelasi joc..

 

acum aceeasi miza, antrenor Olaroiu.

 

pana acum l-am aparat cand s-a ivit ocazia, mi-am zis ca este un bun tactician,este informat, cunoaste jucatorii, stie defectele fiecaruia, etc.

 

acuma in schimb nu mai am ce sa zic...deja e prea mult.

 

1. dupa ce ai antrenat echipa asta un an, nu ai fost in stare sa vezi ca NU POATE sa schimbe sistemul de joc??!???!

2. pentru ca a schimbat sistemul de joc, jucatorii sunt nevoiti sa joace pe alte pozitii, ceea ce iarai NU STIU!!!!!!Ce mare mutare a facut cu Nicolita pe stanga??Dupa ce ca Nicolita e in forma in care este, daca ar fi avut un inlocuitor cat de cat bun, in mod normal nici nu ar fi trebuit bagat in teren.

3.Ce cauta Nesu pe teren???!!!Acest jucator nu are psihicul necesar unei partide de o asemenea miza...trebuia bagat Saban pe dreapta si Marin pe stanga. Cand oare o sa avem si noi un fundas stanga adevarat, si sa scapam de Nesu? Nu vad la el nici o imbunatatire in joc de cand a venit la Steaua...si in multe meciuri a fost titular.

 

Cu un asemenea antrenor care nu invata nimic din greseli, nu avem ce sa cautam in Champions League.

alex4steaua09.08.2006 20:06

Nicolita a jucat de destule ori pe stanga si tot timpu in timpul unui meci schimba partea cu Bostina

flo220309.08.2006 20:07

Oli daca ne iubesti scoate-l pe OPRITAAAAAA :twisted:

bodanelu09.08.2006 20:09

c0nVicT pe Olaroiu il acuz doar de faptul ca a jucat cu oprita si nu cu Bostina atat...

cat despre nesu iti dau dreptate.. e bun doar in capionat

 

dar la schimbat sitemul de joc eu tot 4-4-1-1 l`am vazut si asta seara.. numai ca au fost alesi jucatorii gresiti...

alex4steaua09.08.2006 20:09

Becali tre sa cumpere un fundas dreapta , portar varf .

arkes09.08.2006 20:09

daca se termina 2-1 ne calificam 100% la Bucuresti pentru ca de fiecare data cand am plecat cu sansa a 2-a i-am spart pe adversari!!si sa nu uitam ca avem un gol in deplasare... est un resultat mai bun decat 1-0 pentru standard.. asa ca va rog sa tratati resultatul cu calm si sa nu incepeti sa ii luati dur pe baieti... forza steauuaaa

Rossoblu09.08.2006 20:10

hai ba cand va aud cu dastea ii spargem ii dregem, n-avem portar, n-avem fundas, n-avem atacant spargem pe dreaq...

bodanelu09.08.2006 20:11

@arkes o parte din jucatorii nostri au demonstrat ca nu au valoare mai mare de Liga 1!

alex4steaua09.08.2006 20:11

Meciu asta am inceput cu sansa intai :) .

bodanelu09.08.2006 20:12

G|ooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

mike197909.08.2006 20:12

Bravo Marin

alex4steaua09.08.2006 20:12

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL BV NEGRULE BRAVO Petre Marin .

Rossoblu09.08.2006 20:12

AM TENSIUNE 222000000000 GOOOOOOOOOOOOL>>>>>BA FAC INFARCT

steaua_nbc09.08.2006 20:12

Mda ... iar suntem curatati de portar. Echipa a prins frica vazand marea nesiguranta a lui Carlos, pe care o arata la toate meciurile cu miza. Go Carlos, strica munca intregii echipe.

LoveNesta09.08.2006 20:12

Goooooooooooooooollllllllllllllllll aleluia nu imi vine sa cred.de la cine nu ne asteptam.hai ca poate de si nesu un gol azi :D

flo220309.08.2006 20:13

Petrica, MANCA-TI-AS PANA TA!

alex4steaua09.08.2006 20:13

Sa se repete istoria Bruges 2-2 Steaua si Steaua 3-0 Brugges .

steaua_nbc09.08.2006 20:14

Bv. Petre Marin, batranule.

mike197909.08.2006 20:14

daca aveam antrenor...poate aveam si jucatori....

Rossoblu09.08.2006 20:14

NU POT SA MA UIT !!!!!!!!HAI CARLOSSSS

crematory09.08.2006 20:15

GOOOOOLLLL GOOOOOL GOOOOL GOOOOL GOOOOL

flo220309.08.2006 20:16

daca n-ar fi caderile alea psihice in anumite momente.......

mike197909.08.2006 20:16

batem cu 3-2...ne salveaza Bostina

arkes09.08.2006 20:19

daca nici la forma in care a jucat Steaua astazi nu ne'au batut atunci cum vrei sa ne'o dea la Bucuresti???

Rossoblu09.08.2006 20:21

Carlos e prastie, cel mai nesigur portar care l-am vazut, chiar sunt orbi astia din conducere?

«1121314151620»