FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Standard Liege - Steaua Bucuresti 2 - 2 (1 - 1)

«1111213141520»
Ayrton09.08.2006 19:37

Daca trecem de belgieni, vom invata sa facem fata decent si grupelor.

Bineinteles, nu-mi fac iluzii ca vom trece de grupe. Maximum locul 3!

 

Momentan cred ca jucatorii nostri au fost "putin" surprinsi de acest ritm.

alsign09.08.2006 19:38

tampitu' asta de Ivanov cred ca l-au bombardat cu ceva finante cei de la Standard ca ii execrabil. Talpa la Paraschiv si scapa Standard periculos prin Jova.... , galben la intrarea lui SARR la Nesu' , auturi date la belgieni fara logica si alte intrari ...

 

Steaua a cazut dupa gol. Se vad de la o posta lipsurile echipei noastre, dar totusi ceva pozitiv pentru Badea care de la Vaslui in CL ii un mare pas pentru el. Cred ca o sa dea si gol . Sa scape de trac.

Rossoblu09.08.2006 19:39

am vazut reluarea la golul belgienilor, nu e posibil ca portaru sa sara cu ambele maini in loc sa se intinda cu mana cea mai aproape de bara...e slab ca portar si el ne mananca meciurile

alex4steaua09.08.2006 19:39

Daca suntem cu adevarat buni nu ar trebui sa conteze arbitru daca pur si suimplu nu ii lasam sa se apropie de careu n-are ce sa ne faca ...

Rossoblu09.08.2006 19:45

SA MA PISH PE EL DE MAIMUTOI, ASTA-I PORTAR?

alex4steaua09.08.2006 19:46

ASTA II CLOWN !!!

bodanelu09.08.2006 19:46

n`a gresit el.. a gresit oprita ca l`a lasat singur pe ala cu nume de mare echipa

MariusBM09.08.2006 19:46

Se califica Steaua!!!! Forza Steaua Forza Steaua!!!! steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 sprecl2 sprecl2 sprecl2 sprecl2 steagsahmic steagsahmic steagsahmic steagsahmic steagsimplu steagsimplu steagsimplu

LoveNesta09.08.2006 19:47

Ce draq facem????????????ar fi cazul sa dam un gol mai repede.Carlos ce naiba ai?ce naiba au toti???????????

flo220309.08.2006 19:47

am scapat de macarone, am dat de rapaici!

alex4steaua09.08.2006 19:48

Chiar de facem aici 2-1 ceea ce nu cred , cred ca va fi 2-4 . Ii umilim la Bucuresti .

Rossoblu09.08.2006 19:52

Becali construieste biserici in loc sa ia jucatori..si e nevoie si de psiholog la echipa, nu se explica caderile astea

alex4steaua09.08.2006 19:53
Becali construieste biserici in loc sa ia jucatori..

 

Catedrale defapt :D

Rossoblu09.08.2006 19:55

m-am saturat sa retraiesc momente gen boro..

flo220309.08.2006 19:56
Chiar de facem aici 2-1 ceea ce nu cred , cred ca va fi 2-4 . Ii umilim la Bucuresti .

 

cred ca ar trebui sa fim mai retinuti. jucam fara nici un varf de meserie. asa ceva n-am mai vazut!

alex4steaua09.08.2006 19:56

NEBUN Olaroiu SCOATE VARF IMPINS BAGA MIJLOCAS

LoveNesta09.08.2006 19:57

a innebunit Olaroiu?ce naiba face?sa vedem dak se descurca oprita acu ca atacant.

flo220309.08.2006 20:00

il omor pe opritaaaaaaaa!!!!!!!

LoveNesta09.08.2006 20:00

ce naibii are Oprita asta mah e a 2 oara cand da total pe langa

alex4steaua09.08.2006 20:00

Asteapta la rand

Rossoblu09.08.2006 20:01

multumim Becali ca avem atacanti de valoare...

flo220309.08.2006 20:02
ce naibii are Oprita asta mah e a 2 oara cand da total pe langa

 

n-are stofa

bodanelu09.08.2006 20:02

Oli de ce l`ai scos pe Badea... de ce nu l`ai scos pe Oprita??????

alex4steaua09.08.2006 20:02

Oprita nu-i de atacant i de mijlocas dreapta , i bun la dribbling , da la restu ii varza .

flo220309.08.2006 20:03

i-or fi avand oprita cu ceva la mana de joaca mereu :twisted:

«1111213141520»