FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Standard Liege - Steaua Bucuresti 2 - 2 (1 - 1)

«191011121320»
X-Moco09.08.2006 14:54

@ Sexystelista

 

Cu siguranta rezultat final 0-2 :wink: Forza Steaua !!

bodanelu09.08.2006 15:44

inca un motiv sa castigam care l`am auzit acum la tvsport: de fiecare data cand jucatorii nu au vorbit cu presa au castigat! :D

DTP-Ludacris09.08.2006 15:56

De data aasta au vb pentru ca au fost obligatii de UEFA sa vb la conf de presa ,asa am auzit :lol:

end-er09.08.2006 16:04

forza Steaua si multa bafta baietilor

 

sa scoata un rezultat bun diseara e tot ce conteaza

 

steagcruce2

***alex***09.08.2006 16:07

Pe TV Sport : Steaua - Bruges tot meciul!

 

Iata si bannerul "Armata Ultra"... ce vremuri!

I.N.Money09.08.2006 16:16

Uitati-va la faza facuta de Felipe la primul gol 8) ...

DTP-Ludacris09.08.2006 16:20

Ce spectaculos jucam :cry: ...

salcido09.08.2006 16:30

multa bafta baietilor in aceasta seara.....va tinem pumnii....sigur cashtigati....

steagcruce2

FORZA Steaua!!!![/img]

    Alin_H09.08.2006 16:50

    Presimt ca vom pierde cu 2-0. Sper din tot sufletul sa n-am dreptate si sa scoatem macar un egal.

    ktalyn09.08.2006 16:52

    senzational a fost Adi Ilie, pacat ca a luat rosu ;)

    !!!154115533_5.JPG

    bodanelu09.08.2006 17:05

    Carlos, pmarin, Goian, Ghionea, nesu, oprita, Paraschiv, Lovin, Nicolita, Dica, Badea

     

     

    asta e primul 11 :D

    DTP-Ludacris09.08.2006 17:07
    Presimt ca vom pierde cu 2-0. Sper din tot sufletul sa n-am dreptate si sa scoatem macar un egal.

     

    sigur esti stelist ? :lol:

     

    sper sa ii batem ... sa ne calificam ,Forza Steaua :D/ :twisted:

    ktalyn09.08.2006 17:08

    e o greseala k nu'l baga pe Bostina, e increibil asa ceva, sper sa ma insel..! asa a facut si protassov la returu cu rosenborg cand l-a bagat mijlocas pe nesu!

    Doamne ajuta! 8O

    end-er09.08.2006 17:14
    Carlos, pmarin, Goian, Ghionea, nesu, oprita, Paraschiv, Lovin, Nicolita, Dica, Badea

     

     

    asta e primul 11 :D

    asta e echipa, au zis pe tvr acum cateva minute

     

    surprinzator ca nu joaca Bostina... sper sa-i iasa lui Olaroiu

     

    n-avem atacanti pe banca... avem jucatori cu profil ofensiv care ar putea intra (Bostina, Cristocea), dar nu atacanti

     

    FORZA Steaua

    ktalyn09.08.2006 17:45

    poate il skimba pe Badea pe parcurs si intra Bostina in locu' lui in acest caz Oprita va urca in atac! Sper sa'i iese jocu lu Badea asa cum a visat nea Gigi 8) !!!

    LoveNesta09.08.2006 17:46

    Mai este aproximativ o ora pana la meci si de abea astept.Sigur ca o sa castige Steaua fularsteau2 sprecl2

    ***alex***09.08.2006 17:52

    Pacat ca nu are incredere in Saban! Lui Nesu ii tremura picioarele la orice meci!

    Stryker09.08.2006 17:56

    Cred ca cel mai bine ar fi sa jucam un 4-5-1 cu doi mijlocasi ofensivi, dat find faptul ca nu avem la dispozitie decat un singur atacant:

    Carlos(daca este refacut)

    Saban/Goian/Ghionea/Marin

    Bostina/Para/Nicolita

    Cristocea/Dica

    Badea

     

    Trebuie neaparat sa marcam, un rezultat de 0-0 nu ne avantajeaza prea mult.

    ***alex***09.08.2006 18:20

    Este o sansa mai mare ca anul trecut! O SANSA URIASA! NU TREBUIE SA O RATAM!

     

    Steaua VICTORIE!!!

     

    FORZA Steaua!!!

     

    steaua_ro forzateaua spre cl forzateaua steaua_ro

    Ayrton09.08.2006 18:23

    Iată echipa pe care o va trimite în teren Cosmin Olăroiu: Carlos - P. Marin, Goian, Ghionea, Neşu - Lovin, Paraschiv, Nicoliţă - Opriţa, V. Badea, N. Dică

     

    Oli risca si risca mult cu acesta asezare 4-3-3 atipica pentru el! In plus, un prim 11, cel putin, surprinzator. Sper ca nu altcineva din conducerea Stelei sa-i fi impus ceva.

    Si mai sper sa-i iasa lui Oli.

    Daca ne iese jocul, nu trebuie sa ne oprim la 1 sau 2-0. Trebuie sa marcam cat mai multe goluri.

    spre cl

    bodanelu09.08.2006 18:29

    ayrton joaca tot 4-4-1-1 specific noua...

     

    eu nu mai pot.. simt ca`mi iese inima din piept la cum bate..

    Ayrton09.08.2006 18:32

    Da, ai dreptate. Dar se poate transforma rapid intr-un 4-3-3 cu Lovin si Nicolita interi si 3 atacanti Dica, Badea si Oprita.

    Cred ca asta a urmarit si Oli!

    Sper sa-i iasa!

    bodanelu09.08.2006 18:42

    incredibil... nu pot sa cred!!!

    ***alex***09.08.2006 18:46

    GOOOOOOOOOOOOOOOL PARAAAAAAAAAAAA!!!

     

    steaua_ro forzateaua spre cl forzateaua steaua_ro

    Ayrton09.08.2006 18:47

    Nu-i lasati!

    Mare atentie!

    Cat mai multe goluri! Umpleti-le poarta!!

     

    Bravo PARA!

     

    Edit

     

    Trebuie sa linistim jocul.

    nu vreau un alt Boro!

    «191011121320»